Pasitikrink: tavo Zodiako ženklo stiprybės ir trūkumai mokykloje

Kodėl tu labiau už viską nemėgsti matematikos pamokų, o geriausia draugė gliaudo uždavinius kaip riešutus? Tavo pomėgiai ir gabumai priklauso ir nuo Zodiako ženklo, po kuriuo esi gimusi. Pasitikrink!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Užsispyrėliai Avinai – nuolat nenustygstantys vietoje. Kartais atrodo, kad jie pasiryžę kalnus nuversti, viską išmokti, pasiruošti visiems įmanomiems atsiskaitymams, o po pusvalandžio jau eina iš proto, nes negali susikaupti ir nuspręsti, ar geriau pradėti nuo chemijos, ar matematikos namų darbų.

Stiprybės: entuziazmas, kūrybingumas, noras bendrauti.
Trūkumai: turi daug idėjų, bet vengia jas įgyvendinti, linkęs vadovauti ir nuolat ieško, kam užkrauti visus savo darbus.

Paprastai Avinams gerai sekasi dalykai, kurie reikalauja geros iškalbos ir užsispyrimo. Šio ženklo atstovai puikiai dėsto savo mintis, todėl humanitariniai mokslai – jų „arkliukas“.

JAUTIS

Ramūs, patikimi ir šeimyniški Jaučiai dažniausiai tampa mokytojų numylėtiniais, nes pareigos jiems – itin svarbu. Jie nelinkę praleidinėti pamokų, neis miegoti neatlikę namų darbų ir jiems visai negaila paskirti šeštadienio matematikos lygtims „gvildenti“.

Stiprybės: atsakomybė, darbštumas, ištikimybė, gebėjimas susikaupti.
Trūkumai: įsižeidimas dažnai be priežasties, noras konkuruoti, tobulybės vaikymasis.

Jaučiai nemėgsta rizikuoti ir kalbėti apie abstrakčius dalykus. Jiems geriausiai sekasi tikslieji mokslai, o literatūros „išvedžiojimai“ – ne itin.

DVYNIAI

Nors Dvynius nuolat kamuoja abejonės, aplinkiniams jie – patrauklūs, savimi pasitikintys ir komunikabilūs žmonės. Jie sugeba aiškiai reikšti savo mintis ir norus, dažniausiai gauna tai, ko nori.

Stiprybės: greita reakcija, gudrumas, gebėjimas prisitaikyti.
Silpnybės: nesugebėjimas apsispręsti, nuotaikų ir nuomonės kaita.

Nors Dvyniai paprastai yra imlūs mokslams, tačiau jiems ne itin patinka pamokos, kurios reikalauja tikslumo ir nepalieka vietos improvizacijai. Tačiau Dvyniams gerai sekasi mokytis užsienio kalbas.

VĖŽYS

Vėžiai labiau už viską vertina namus, šeimą, jiems nebaisi rutina ar gyvenimas, kuriame stinga netikėtumų. Šio ženklo atstovai paprastai būna išradingi, jiems nesvetimas noras kurti, muzikuoti, tapyti.

Stiprybės: nuoširdumas, kūrybingumas, pastovumas.
Silpnybės: polinkis į negatyvumą, atsakomybės vengimas.

Vėžiams nepatinka pamokos, kurios reikalauja nuolatinio atidumo ir nepalieka vietos kūrybai. Dažniausiai šio ženklo atstovams ne itin sekasi chemija ir matematika, tačiau jie su malonumu lanko literatūros, geografijos pamokas.

LIŪTAS

Liūto ženklo atstovą atpažinsi iš tolo: jis dažniausiai būna klasės ar vakarėlio siela, jo balsas – garsiausias, o pareiškimai – drąsiausi. Buvimas dėmesio centre Liūtams reikalingas beveik kaip oras, todėl jie nuolat ieško progų būti pastebėtais.

Stiprybės: drąsa, ambicingumas, pasitikėjimas savimi, gebėjimas planuoti savo ir kitų laiką.
Trūkumai: noras visiems ir visada vadovauti, komplimentų siekimas, tikėjimas, kad jis viską moka ir gali geriausiai.

Liūtams patinka pamokos, kuriose gali parodyti savo sugebėjimus. Nesvarbu, ar tai fiziniai talentai kūno kultūros pamokose, ar puikios anglų kalbos žinios, ar mokytoją už širdies sugriebęs rašinys.

MERGELĖ

Mergelės – tikros „krapšukės“. Joms rūpės ne tik atlikti visas namų darbų užduotis, bet ir tai, kad jos geba rašyti dailyraščiu, visi jų sąsiuviniai ir knygos turi aplankalus, o užrašinėje minučių tikslumu suplanuota savaitė į priekį.

Stiprybės: atsakomybė, atidumas, kruopštumas, pareigingumas.
Silpnybės: nereikalingas dėmesys nereikšmingoms detalėms, siekis viską atlikti tobulai, noras įrodyti savo tiesą.

Matematikos uždaviniai, istorinių įvykių „kalimas“ ar bandymas įsiminti netaisyklingus užsienio kalbos veiksmažodžius – Mergelėms patinka pamokos, kuriose reikia ne daug kalbėti, o ilgai ir kruopščiai dirbti. Mergelės – „užkietėjusios“ moksliukės!

SVARSTYKLĖS

Esi Svarstyklių ženklo atstovė? Tuomet tavo gyvenimas – nuolatinė baimė apsispręsti ir nesibaigiančios dvejonės. Abejoji dėl visko: tinkamiausio skėčio lietui lyjant, studijų krypties, o valgykloje gali 15 minučių sukti galvą, kurį iš dienos patiekalų pasirinkti.

Stiprybės: gebėjimas dirbti net ir jaučiant spaudimą, diplomatiškumas, intelektualumas, dvasingumas.
Silpnybės: nuolatinis dvejojimas, atsakomybės vengimas, tinginystė.

Svarstyklėms patinka samprotauti ir ilgai galvoti, todėl tekstų analizavimas, fizikos uždaviniai bei istorinių įvykių interpretavimas – jiems maloniausia veikla mokykloje.

SKORPIONAS

Skorpionų gyvenimas — dinamiškas ir visuomet pilnas nuotykių. Rutina juos veikia neigiamai, todėl net ir nuobodžiausiose situacijose jie geba prasimanyti linksmybių. Tiesa, už tai dažnai patenka į bėdą...

Stiprybės: valia, iškalba, energingumas, užsispyrimas, nuovoka.
Silpnybės: noras puikuotis, nuotaikų kaita, nenuoseklumas.

Skorpionams svarbiausia – atrasti savo pašaukimą, o tuomet viskas einasi kaip iš pypkės. Todėl jei suvoki, kad matematika ir fizika tau – „tamsus miškas“, gal neverta plėšytis dėl architektūros studijų?

ŠAULYS

Šio ženklo atstovai laisvai reiškia savo mintis, nemėgsta paslapčių, todėl tiesą rėžia tiesiai į akis, nesvarbu, patiks tai pašnekovui ar ne. Dėl dažnai sudėtingo savo charakterio jie turi nedaug draugų, tačiau tie, kurie išlaiko visus Šaulio išbandymus, lieka visam gyvenimui. Šauliai mėgsta žodžio laisvę, nevengia reikšti savo nuomonės, todėl jiems nepavyksta išvengti konfliktų su mokytojais. Šaulio ženklo atstovai gins savo tiesą iki paskutinės akimirkos!

Stiprybės: objektyvumas, aštrus protas, pozityvumas.
Silpnybės: savo įsitikinimų brukimas kitiems, valdingumas, perdėtas pedantiškumas.

Šauliams svarbu būti išklausytiems, todėl jiems labiausiai patinka pamokos, kuriose jie gali garsiai reikšti savo nuomonę ir ginčytis su bendraklasiais. Galbūt vertėtų išbandyti debatus?

OŽIARAGIS

Ožiaragiai – ambicingi ir kantriai tikslo siekiantys žmonės. Jei Ožiaragė užsibrėžė iki Kalėdų atsikratyti 5 kg, ji žūtbūt tai ir padarys, ir nesvarbu, kaip atkakliai močiutė siūlys jai riebiausias namines spurgas. Šio ženklo atstovai sugeba motyvuoti save net ir neįdomiausioms užduotims, todėl dažniausiai didelių sunkumų mokykloje jie neturi.

Stiprybės: organizuotumas, atkaklumas, nuoseklumas.
Silpnybės: greitas nusivylimas, dvejojimas savo jėgomis, baimė dirbti grupėje.

Tyleniai Ožiaragiai mėgsta dirbti vieni ir atsakyti tik už savo darbą. Jie neskirto pamokų į mėgstamas ir nemėgstamas, mokyklą Ožiaragiai priima kaip iššūkį ir stengiasi sužibėti visose srityse.

VANDENIS

Vandeniai – mėgstantys analizuoti, gebantys laikykis savo nuomonės net ir aršiausioje diskusijoje, tačiau nesugebantys priimti kito įsitikinimų. Iš prigimties Vandeniai yra draugiški, todėl jiems nekyla problemų bendraujant su bendramoksliais, tačiau dažniausiai, kad ir nesąmoningai, tačiau jie bendraudami nuolat ieško naudos.

Stiprybės: greita reakcija, tikslumas, logika, užsispyrimas.
Silpnybės: dramatizavimas, atsakomybės vengimas, noras pirmauti bet kokia kaina.

Vandeniams puikiai sekasi tikslieji mokslai, jie puikiai mokosi iš savo klaidų ir geba rasti sprendimus ten, kur kiti net negalvotų ieškoti.

ŽUVYS

Jausmingosios Žuvys – iš prigimties meniškos. Šio ženklo atstovės dažnai būna išsiblaškiusios, joms sunku susikaupti, tačiau dėl nesėkmių ir blogų pažymių jos labai išgyvena. Kūrybingos ir supratingos Žuvys labiau linkusios dirbti vienumoje, kur jų niekas netrukdytų. Buvimas klasės ir bendruomenės dalimi Žuvims – beveik kaip bausmė.

Stiprybės: intuicija, kūrybiškumas, gera atmintis, gudrumas.
Silpnybės: perdėtas jautrumas, nesugebėjimas susikaupti ir priimti kritikos.

Dailė, braižyba, literatūros pamokos ir užsienio kalbos – Žuvų „arkliukai“. Tačiau labiau pasistengusios jos pasimokys ir matematikos formules, žinoma, jei bus tam įkvėpimo...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis