Merginos išpažintis: vienos nakties nuotykis su ispanais baigėsi keiksmais ir ašaromis

Kiekvieną savaitę – atviriausios merginų išpažintys portale panele.lt. Nori pasidalinti savo istorija? Siųsk ją love@panele.lt. Šią savaitę savo istorija dalinasi skaitytoja Kotryna (vardas autorės prašymu pakeistas). Kotryna, dėl prizo kreipkis vytaute@panele.lt.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Esu Kotryna, pavyzdinga mergina iš Klaipėdos, stropi mokinė, gera tėvų dukrelė ir teigiamas pavyzdys aplinkiniams jaunuoliams. Turėjau porą geriausių draugių, su kuriomis penktadienio vakarais ramiai susitikdavom pas mane ramiai pažiūrėti romantinės komedijos pasišnekučiuojant ir jaukiai gurkšnojant arbatą. Tačiau atsitiktinai su viena panele susipažinau parduotuvėje. Lina pasirodė labai draugiškas ir šiltas žmogus, tad susitarėme mieste susitikti kitą šeštadienį, pabendrauti, galbūt nueiti pasėdėti kavinėje. Atėjus taip lauktam savaitgaliui, susitikau su naująja drauge. Supratau, kad ji yra populiari panelė tarp bendraamžių, tačiau nėra auksinė mergaitė, sėdinti po tėvų sparneliu, kokia buvau aš.

Kai man buvo pasiūlyta nueiti parūkyti, sutikau, juk nereikia pasirodyti šventuole arba nuobodžiąja Kotryna, su kuria tik galima eiti filmą pažiūrėti. Iki šiol nebuvau rūkiusi, tad nebuvo lengva traukti tirštus dūmus į savo plaučius. Viena surūkyta cigaretė, antra, trečia, ketvirta – jau spėjau lengvai apsvaigti. Staiga sulaukiau mamos skambučio, kad tėvai skubiai turi važiuoti į kitą miestą pas senelį, nes šiam kažkas atsitiko ir buvo išvežtas į ligoninę. Pokalbio pabaigoje mama ramiai pridūrė, kad grįš tik rytoj, tačiau nepasakė kurią valandą šiandien man reikia grįžti, nes ji manimi labai pasitiki ir žino, kad jau devintą valandą vakaro stovėsiu prie namo durų slenksčio.

Man baigus trumpą pokalbį Lina pasiūlė nueiti į barą ir pažadėjo, kad devintą valandą jau būsiu namie. Vos tik atsidūrėme žmonių pilname bare, mus pasitiko egzotiškos išvaizdos vyrukai su plačiomis šypsenomis ir žvilgsniu parodė, kad prisėstume prie jų. Pasirodo, tai buvo ispanai, atvažiavę į Klaipėdą mokytis. Tuojau pat susipažinome su šiais gražuoliukais, teko truputį palaužyti galvą rezgant angliškus sakinius, tačiau po antrojo kokteilio, kuriuo pavaišino mūsų gerbėjai, kalba liejosi itin laisvai, o Lina pasipasakojo, kad dabar jai sunkus metas, nes nuolat pykstasi su savo vaikinu.

Apkabinus ir paguodus savo draugę, palikome savo gražuoliukus ir judėjome namų link, tačiau beeinant išgirdome tvirtus vyriškus žingsnius. Mūsų naujieji draugai mus pasiviję pradėjo suokti į ausį pačius saldžiausius žodžius, neva mes esame pačios gražiausios jų sutiktos panelės ir jie nenori, kad taip greitai išeitume namo. Mes su Lina jau buvome apsvaigusios, atsipalaidavusios, tad nusprendėme, kad jei ir grįšiu vėliau, tėvai nesužinos, ir nuskubėjome kažkur paskui seksualiuosius ispanus.

Šie mums pasiūlė užeiti pas juos į butą, nes jie nori mus pavaišinti savo ruošta vakariene. Alkio vedamos užėjome pas juos į namus. Mus apakino prabanga: didelės erdvės, brangūs baldai, kompiuteriai, brangiausių vynų kolekcija. Prisėdusios ant baltutėlės sofos iš karto sulaukėme vaikinų dėmesio, apsikabinimų, o vėliau ir bučinių. Ne veltui esame tiek girdėjusios apie pietiečių temperamentingumą...

Jie buvo nuostabūs, elgėsi su mumis kaip su brangenybėmis, tačiau ne ilgai trukus nusivedė mus į miegamąjį. Apgirtusios nuo alkoholio nebesupratome, ką darome, ir pakerėtos žaviųjų ispanų su jais permiegojome. Atsikėlusios ryte su Lina negalėjome patikėti tuo, ką padarėme. Palikome savo vienos nakties nuotykių kaltininkus miegančius ir pabėgome iš jų buto verkdamos ir keikdamos save.

Tačiau, istorija nesibaigė. Kitą dieną Lina nuėjo pas savo vaikiną susitaikyti, o apie naktinį nuotykį susitarėme gyvenime nei žodžiu kam nors neužsiminti. Tačiau, pasirodo, Lina būdama apgirtusi davė  vienam iš ispanų savo telefono numerį, o kuomet ji buvo su savo vaikinu, pradėjo kažkas skambinti. Atsiliepus Linos vaikinui pasigirdo nuotaikingas balsas: „Hola beautiful girl. I forgot to give you the money for the last night. It was very good“ („Labas, gražuole. Užmiršau tau už vakar naktį sumokėti, ji buvo nuostabi“ angl.k.)

Merginos, visuomet galvokite savo galva, nesusidėkite su netinkama kompanija ir atminkite, kad nei rūkymas, nei alkoholio vartojimas „kietumo“ nesuteikia, priešingai, apsvaigus gali negrįžtamai susigadinti gyvenimą...

Tavo gyvenimas - dėmesio verta istorija? Siųsk ją adresu love@panele.lt ir jei tavo istorija atsiras portale, gausi prizą!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis