PANELĖS horoskopas: lapkritis

Kas tavęs laukia lapkritį? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Lapkritis žada didesnę psichologinę įtampą, dramų, permainų. Regis, į meilę imsi žvelgti pragmatiškai, svarstydama, kokios naudos galėtum išpešti iš tavimi susidomėjusių gerbėjų. Kadangi stiprės tavo karjeros ambicijos, noras sulaukti garbės, pripažinimo, padėties visuomenėje, jei pati niekuo sužibėti negali, mėginsi suvilioti daug pasiekusį vyrą. Gali būti, kad nevengsi vylingai merkti akį net solidiems žilagalviams dėdėms su storomis piniginėmis. O jeigu esi rimta, valinga mergina, šį lapkritį dirbsi negailėdama jėgų. Jeigu turi vaikiną, imsi labiau jo pavyduliauti. Verčiau neužgraužk jo kontrole ir pretenzijomis. Trečia dekada meilei bus daug palankesnė. Spontaniškai gali užsimegzti romantiška pažintis.

JAUTIS

Šis mėnuo gali būti dosniai pažerti kandidatų į partnerius. Jeigu tokių dairaisi veiklai, šokiams ar meilei, ką nors tinkama tikrai rasi. Turėsi galimybių užmegzti tvirtą partnerystę, gal nelabai romantišką, bet papildančią. Protingas, santūrus elgesys dabar bus pats naudingiausias visais atžvilgiais. Maivytis, šaipytis visiška nedera. Jei išteki, būsi nusiteikusi egzotiškai kelionei. Vienišos Jaučio ženklo atstovės lapkritį turės progų susipažinti su stipriomis asmenybėmis ar įžymybėmis, ypač užsienyje, sukurti rimtus santykius ar įgyti ryšių ateičiai, jei tektų studijuoti, dirbti svetur. Visgi ir itin piktų priešų lengva įgyti, jeigu ką nors pažeminsi, įžeisi.

DVYNIAI

Mėnesio pradžioje tau vis dar norėsis linksmintis ir į daug ką žvelgti pro pirštus. Visgi teks prisiminti, kad turi būtinų pareigų ir negali elgtis kaip lengvabūdė, kai bendraamžiai išsijuosę dirba, mokosi, ko nors siekia. Pajusi, kad privalai pasitempti. Ir dangaus jėgos nenuolaidžiaus – pritinginčios, dirbti nenorinčios Dvynės ims negaluoti, sirgti, atsiras išvaizdos problemų. Darbas ir sveikata bus svarbiausi dalykai iki trečios dekados. Jeigu turi darbą, bus stiprinama disciplina, griežtinami reikalavimai. Tačiau būtent ten tavęs gali tykoti stipri meilė. Per lapkritį gali gauti paskolą, paveldėjimą, dalijamo turto dalį. Mėnesio gale itin parūps meilė, seksas ir auganti konkurencija.

VĖŽYS

Pirma lapkričio pusė tau dovanos daug kūrybinės energijos, įkvėpimo, originalumo ir karštų vaikinų žvilgsnių. Jeigu nori veiklos su vaikais, jau dirbi su jais ar pati turi ažylį, lapkritį tau seksis būtent šioje srityje. Meilės fronte – ypatingi ir audringi vėjai. Tai gali reikšti, kad įsitikinsi, jog esi mylima, dievinama ir labai reikalinga. Galbūt turėsi apsispręsti dėl santykių ateities, vestuvių ar skyrybų. Regis, vienas vyras trauks tave kaip stiprus magnetas ir niekaip negalėsi jam atsispirti, net jei jis nelaisvas, o tavo moraliniai principai tikrai tvirti. Kaip bebūtų, didelė tikimybė sutikti savo antrąją pusę. Trečia dekada tinkama įsidarbinti.

LIŪTAS

Didesnė lapkričio dalis tau gali būti emociškai nelengva. Būsi labai jautri, įžeidi, nepakenčianti kritikos, pastabų. Jei turi tave mylintį vaikiną, jam teks būti itin kantriu ir ramiu. Pojūtis, kad jis stabilus lyg uola ir šalia jo žemė nedreba, tave ramins. Tėvų namuose taip pat gali jaustis kaip ramiame uoste, jeigu ten nevyksta jokie pokyčiai, nėra konfliktų, niekas iš artimųjų sunkiai neserga. Regis, trumpam tapsi namisėda, gal net užsiversi rankdarbiais, mezginiais. Deja, už namų sienų, kolektyve jausiesi svetima ar net nepageidaujama su savo kitokia nuomone ar savitu bendravimo stiliumi. Trečią dekadą vėl parūps pramogos, pasimatymai. Jei leisiesi į kelionę, joje tykos romantiški nuotykiai.

MERGELĖ

Šį lapkritį pradėsi būdama smalsutė kūmutė, visur kišanti savo nosį. Noriai šmaikštausi, flirtuosi, susirašinėsi, ištisas valandas plepėsi telefonu, reikšiesi socialiniuose tinkluose ar komentarų skiltyse ir t. t. Gali prisiflirtuoti iki aistringo meilės nuotykio ar net pastojimo. Viskas puiku, jeigu jau nori ir esi pasirengusi turėti kūdikį. Kitu atveju pasisaugok. Neatidėliok, jeigu reikia rašyti rašto darbus, tvarkyti dokumentus, nes iki trečios dekados tavo smegenys dirbs aktyviausiai. Vėliau kiek aptingsi arba šeima, namai, buitis ims reikalauti daugiau dėmesio ir laiko. Nebūk pernelyg patikli bendraudama, nes į mėnesio pabaigą didės apgaulių tikimybė.

SVARSTYKLĖS

Šį mėnesį tikriausiai išmoksi stropiau skaičiuoti, kad tau naudinga ir kas ne. Domins praktiški dalykai ir žemiškos pagundos. Tiesa, gali užvaldyti noras ką nors kolekcionuoti, o tai nemažai kainuotų. Regis, ir vaikinai, vyrai tave kur kas labiau domins tie, kurie jau turi susikūrę materialinį gerovę, verslą, yra savarankiški. Tik štai romantikos nebus nė dvelksmo. Patikima, konkretu, bet kur džiaugsmas ir palaima širdyje, kur jaudinanti intriga? Nors ką gali žinoti, galbūt vėliau santykiai ims šiltėti ir viskas pasikeis į gerąją pusę. Maištavimas prieš tėvus, globėjus dabar tikrai neišeitų į naudą. Elkis kaip brandus žmogus ir daug laimėsi.

SKORPIONAS

Tai gana svarbus mėnuo, nes bus išbandyta tavo vidinė stiprybė. Gali išryškėti koks nors fanatizmas. Galbūt perdėtai kontroliuosi mylimą vaikiną, o gal itin užsispyrusiai bet kokia kaina sieksi kokio nors tikslo, laimėjimo. Problemų kils tuomet, jeigu dar labiau prisiriši prie žalingo įpročio ar priklausomybės arba blogo vaikino. Gali būti ir taip, kad būtent tu pasijusi atšalusi savo vaikinui ar atkakliam gerbėjui, o pastarasis niekaip nenorės tavęs paleisti ir ims persekioti įkyriais skambučiais, gal net grasinimais ir t. t.

ŠAULYS

Lapkritis yra toks mėnuo, kai tu paprastai netenki tam tikros dangiškos apsaugos, o tai reiškia, kad esi labiau linkusi sirgti, trauktis į šešėlį, vengti šurmulio, arba staiga kiti nustoja tavimi domėtis, kviestis į kompaniją, renginius. Šį kartą bus dar sunkiau, nes su širdgėla gali pajusti, kad nebesusikalbi su mylimu vaikinu. Jis tarsi užsitvers akmenine siena. Arba taip elgsiesi tu, o jis nė nesistengs šios tvirtovės nugriauti. Visų pirma, tau derėtų savikritiškai įvertinti save, pagalvoti, ar, save aukštindama, nepažeminai kitų, ar nesielgi savanaudiškai, neprovokuoji pavydo. Mokėk atsiprašyti. Galbūt to užteks, kad grįžtų populiarumas, atgytų meilė, draugystė.

OŽIARAGIS

Šį mėnesį daug kas priklausys nuo to, ar turi tikrų gerų draugų. Beje, kaip tik pasitaikys progų tuo įsitikinti. Panašu, kad mylimas žmogus tau taps dar svarbesnis, bet tuo pačiu imsi jaustis labiau įsitempusi, bijanti ką nors ne taip pasakyti ar padaryti. Tavo širdyje jausmai gali tarsi užsirakinti, nebespinduliuoti į išorę. O nesugebėjimas jų išreikšti atšaldys tavo mylimąjį. Kita vertus, gali atsirasti vaikinas, kuris po šalta tavo kauke pajus kunkuliuojančias stiprias aistras ir karštą kraują. Lapkritis ypatingas tuo, kad likimas bandys tave įvertinti. Blogi ar geri darbai, įpročiai, polinkiai pateiks atitinkamas pasekmes. Turi labai saugoti sveikatą ir nesivelti į intrigas.

VANDENIS

Lapkritį turėsi būti ypač atsakinga, darbšti, jei nori, kad aplinkiniai tave gerbtų ir nebertų priekaištų. Būsi labiau matoma ir stebima nei paprastai, o jeigu turi savų paslapčių, jas kažkam labai rūpės iš tavęs išgauti ar tiesiog iššniukštinėti. Pamačiusi, kad tau sekasi mėgstama veikla, scena ar mokslai, nepradėk elgtis arogantiškai, puikuotis, žarstyti nerealių pažadų. Juk nenori prarasti draugų, įgyti slaptų priešų. Atsargiai kelyje. Meilės reikalai geriau ims sektis trečią mėnesio dekadą. Netikėtas, spontaniškas flirtas gali įplieksti karštas meilės liepsnas. Tiesa, romanas nebūtinai vyks realybėje. Jis gali būti virtualus, internetinis.

ŽUVYS

Lapkritis turėtų tavęs nenuvilti, jeigu stengiesi pasitempti moksle, patekti į tarptautinį konkursą, sulaukti pripažinimo ar surasti savo vietą po saule užsienyje ir t. t. Bet kuriuo atveju, iki trečios dekados palanku keliauti, bandyti išgarsėti, pasirodyti publikai, visuomenei. Jeigu reikia parašyti kursinį darbą, padaryti apklausą, rengti ar įvykdyti projektą, pravartu paskubėti ir didesnę darbo dalį atlikti, nelaukiant mėnesio galo. Regis, per lapkritį įgysi įdomių draugų ar net gerbėją, nusiteikusį nešioti tave ant rankų, ginti nuo negandų ir priešų.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis