7 dalykai, kurių nevalia pamiršti norint sužavėti vaikiną

Ruošiesi, puošiesi... Ką gi apsirengus? O kaip pasidažyti? Milijonai klausimų knibžda tavo galvoje... Nusiramink, štai keletas patarimų, kurie padės pasiruošti pirmam pasimatymui ir padaryti jam gerą įspūdį.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Stiliuko“ rubrikoje!

2. Batai. Svarbiausia, nepersistenkime su aukštakulniais. Gerai apskaičiuokime savo galimybes. Jeigu dažnai nedėvime batelių aukštais kulnais, geriau nesirinkti „gigantų“ pasimatymui. Ir kojos pavargs, ir eisena gali tapti ne itin žavinga.

3. Makiažas. Saikingas makiažas dar niekam nepakenkė. Vaikinai šnibždasi, jog šis merginų pasirinkimas jiems priimtiniausias. Šaunu, kad makiažo pagalba galime užmaskuoti spuogelius ir kitus odos nelygumus bei pabrėžti savo gražiausius bruožus, tačiau mažai kam gražu, kai jo būna per daug! Taigi, kaip pasiekti norimą rezultatą, skaityk čia.

4. Blogi įpročiai. Nedemonstruokime blogų įpročių. Tai labai svarbus dalykas, kuris atstumia vaikinus. Juk kažin ar kuris vaikinas galėtų pasakyti, kad jam patinka besikeikianti, rūkanti ar neblaiva panelė. Į tokią, kaip patys vaikinai teigia, jie galėtų atkreipti dėmesį tik vienai dienai.

5. Parodyk susidomėjimą. Paklausk apie jo hobius. Galbūt jis sportuoja? Gal domisi mašinomis? Gal groja kokiu nors instrumentu? Pasidomėk, kokia veikla jis užsiima, galbūt rasite kažką bendro. Vaikinui tikrai patiks pasakoti apie savo mėgstamą veiklą, o tai kartu ir šansas geriau jį pažinti.

6. Humoro jausmas. Linksmi ir nuolat besišypsantys žmonės lyg bitės prie medaus traukia aplinkinius. Mergina, kuri moka gerai papokštauti, vaikinus sužavės akimirksniu. Taigi, stenkimės nuolat spinduliuoti geromis emocijomis ir geras pirmasis įspūdis – garantuotas!

7. Pasitikėjimas savimi. Svarbiausia –  pažiūrėti į veidrodį, pamatyti ten nuostabią, išskirtinę merginą ir žengti pakelta galva! Jei savimi tikėsime – mumis tikės ir kiti! Sėkmės!

Ieškok panele.lt blogerių straipsnių pažymėtų specialiu ženkliu ir išreikšk savo nuomonę apie juos komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis