Požymiai, kad kažkam esi geriausia draugė iš visų

Geriausią draugą nuo tiesiog gero skiria daugybė bruožų. Tik geriausiam draugui galima visapusiškai atsiverti, išpasakoti pačias netikėčiausias ir slapčiausias istorijas, pasitikėti ir patikėti tai, ko niekam kitam nepatikėtum. Oficialių tyrimų duomenimis, vos 50 proc. žmonijos gali patvirtinti turintys tikrą, nuoširdų bei atsidavusį geriausią draugą, kuris nelaimėje nepaliks.

Likusi dalis jo arba neieško, arba dar nerado - juk draugai, kaip ir meilės, atsiranda pačiu netikėčiausiu gyvenimo momentu. Jei tau pasisekė ir esi kieno nors geriausia draugė, tuomet save tikrai atpažinsi viename iš šių požymių:

Tave kažkas visuomet išklauso

Nebijai, jog liksi viena - puikiai žinai, jog yra kažkas, kas tave palaikys net sunkiausiu momentu. Lygiai tą patį dėl to brangaus žmogaus darysi ir tu - išklausysi ir padėsi net tuomet, kai pačiai nebus ūpo ar sveikatos to daryti. Gali pavadinti tai savotiškais mainais ir abipuse nauda, tačiau šie du kriterijai neparemti materialiniu aspektu. Tikrą draugą tau nesunku išklausyti, tai daryti net malonu, kaip ir jam pačiam.

Kažkam gali pasiskųsti dėl menkniekio

Tiesiog draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. Geriausias draugas yra žmogus, kuris tave pažįsta taip gerai, kaip ir tu pati, todėl tau nėra gėda jam pasiskųsti ir galbūt net sugadinti jo nuotaiką pesimistinėmis mintimis. Jei tau šiuo momentu sunku, jis turi tai suprasti, nes žino, jog pastatęs save į tavo vietą sulauktų tokio paties atsako.

Būdama šalia to žmogaus nebijai nuklysti į lankas

Visi mes kartais tai darome. Dėl smagumo, dėl nuovargio, dėl paprasčiausio žioplumo - veptelime tai, kas daugeliui gali nuskambėti didžiausia pasaulio nesąmone. Nors prie nepažįstamų ar menkai pažįstamų žmonių vengiame kalbėti neracionalius ar nepagrįstus dalykus, geriausias draugas yra tas, šalia kurio atsipalaiduojame ir nebijome būti savimi.

Visada turi su kuo atšvęsti šventes

Draugai skirti ne vien linksmybėms, tačiau linksmos akimirkos tiesiog būtinos norint įprasminti draugystę. Šventės - vienos iš dažniausių progų kartu pasilinksminti, juk jos suartina žmones ir sustiprina saitus. Nesvarbu, tai būtų gimtadienis, Naujieji metai ar universiteto baigimo šventė - žinai, jog į parankę įsikibus geriausiai draugei šventė bus ypatinga.

Gali perspėti žmogaus mintis iš jo mimikos

Kadangi geriausią draugę pažįsti kaip nuluptą, tau nereikia spėlioti, kada ši jaučiasi linksmai ar priešingai, prislėgtai. Vien iš jos veido mimikos ar gestų gali spėti, kokia yra jos vidinė savijauta bei nuspręsti, kalbą kreipti optimistiškesne raida ar ir toliau išlaikyti pozityvią nuotaiką.

Kažkas nepamiršta tau parašyti

Nenuostabu, jog virtualios žinutės šiandieniniame pasaulyje vaidina didelį vaidmenį. Neretais atvejais didesnį nei žodinė kalba! Būtent todėl gera turėti draugę, kuri nepamirš tau parašyti ir visada prajuokins. Keičiasi vienadieniai draugai, linksmybių partneriai, net ir vaikinai, tačiau tikra draugė - niekada, todėl jos žinutės atskrieja visada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis