8 gudrybės, kuriomis naudojasi mergišiai

Kiekviena mergina galėtų nedvejodama pasakyti vardą to vaikino, kurio vilionėms jos ir dar bent dešimt draugių negalėtų atsispirti. Vienas traukia raumeningi sportininkai, kitas – paslaptingi muzikantai, o trečios negali atsispirti vakarėlių liūtams.


O ką bendro turi šie vaikinai? Tikriausiai tai, kad jų dėmesio trokšta ne viena mergina, o ir jie patys susidomėjusiai panelei nemoka „ne“ ištarti. Tačiau ar tikrai jų vilionės – gamtos dovana? O gal užkietėję mergišiai tiesiog žino, kaip užkariauti bet kurios merginos dėmesį? Štai kokiais patarimais dažniausiai vadovaujasi tie, kurių išmaniajame nebetelpa merginų numeriai, „Facebook“ siena „lūžta“ nuo komplimentų, o rimtų santykių jų gyvenime ir su žiburiu nerasi.


1. Būk šmaikštus


Nė viena mergina neatsispirtų geram humoro jausmui, todėl tie, kurie turi gražų veidelį, žino, kad vien jo – negana. Todėl jie dažniausiai turi keletą universalių juokelių, kurie tinka tiek „kabinant“ merginas vakarėlyje, tiek pastebėjus simpatišką panelę gretimoje kino salės kėdėje.


2. Pasitikėk savimi


Pasitikėjimas savimi it magnetas traukia priešingos lyties atstovus. Savimi pasitikintis vaikinas, nesvarbu, ar jis būtų klasės pirmūnas, ar blogiukas, visuomet galės pasigirti merginų dėmesiu. Todėl tie, kurie nori kas savaitę susitikinėti su vis kita mergina, žino, kad savo pasitikėjimu savimi turės nurungti visus konkurentus. „Atėjau, pamačiau, nugalėjau“, – tokią frazę kartoja mergišiai, kaupdami drąsą prieš užkalbinant nepažįstamą merginą.


3. Gerai atrodyk


Taip, ne visi gimė atrodydami kaip Ryanas Goslingas, bet ar kada susimąstei, kad kartais daugiausiai dėmesio sulaukia tie vaikinai, kurie iš pirmo žvilgsnio toli gražu neprimena Holivudo gražuolių? Jų paslaptis? Rūpinimasis savimi. Tvarkingai apsikirpti, nusiskusti barzdą, dėvėti švarius drabužius ir pasikvėpinti tikrai nekainuoja daug laiko ar pastangų, o merginos, matydamos (ir užuosdamos!), kad vaikinas savimi rūpinasi, atkreips į jį dėmesį ne vienai minutei.


4. Elkis atsakingai


Kiekviename vakarėlyje galime sutikti tą, kuris jau po valandos turės prigulti, ir tą, kuris pasirūpins visais draugais ir dar sutvarkys namus po vakarėlio. Merginoms patinka, kai jomis rūpinasi, todėl niekas jų neatstumia taip kaip alkoholio padauginęs vaikinas, vos pastovintis ant kojų. Šalia tokių suspindi atsakingai besielgiantys vaikinai, kurie savo veiksmais parodo, kad jais verta pasitikėti.


5. Mokėk išklausyti


Sakoma, kad merginos myli ausimis, tačiau joms ne mažiau svarbu ir būti išklausytoms. Todėl jei vaikinas sugebės parodyti, kad tas 5 minutes, kol jis klausys, kaip jam į akį kritusi nepažįstamoji pasakoja apie savo augintinio operaciją, ji jam – vienintelė ir svarbiausia pasaulyje, mergina tiesiog „ištirps“.


6. Sužavėk jos drauges


Mergišiai žino, kad draugių nuomonė tau itin svarbi, todėl jis nersis iš kailio, norėdamas įtikti ir tavo draugėms. Dažniausiai jų naudojama taktika – girti tave draugėms. Juk jos garantuotai tau komplimentus perduos!


7. Būk tikras džentelmenas


Mergišių pastebėsi iš toli: jis visoms iš eilės rodo dėmesį, kalbina, puola pirmasis atidaryti duris ar padeda apsivilkti paltą. Gaila, kad merginos dažniausiai galvoja, kad mergišiaus dėmesys joms – tikrai išskirtinis...


8. Mokėk ignoruoti


Mergišiai kurį laiką rodo savo simpatijoms dėmesį, jas vilioja, žarsto komplimentus, ir staiga... dingsta. Kodėl? O gi todėl, kad merginos pačios pradėtų jų ieškoti. Štai tada jie ir pradeda diktuoti savo taisykles, pasimėgauja nauja pažintimi ir greitai skuba ieškoti naujų merginų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis