10 dalykų, kurie svarbūs tau, o vaikinus nervina

Yra daugybė dalykų, kurie rūpi vaikinams: kepti sparneliai padaže, sportas, vaizdo žaidimai, sūris (taip, sūris!), beisbolo kepuraitės ir, žinoma, merginos. Tačiau yra keletas dalykų, kurie jiems visiškai nė motais. Taigi, jeigu švaistai laiką nerimaudama dėl to, tai liaukis, tikrai neverta.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

… kad tu centimetru patrumpinai plaukus. Vaikinai yra pakankamai pastabūs. Jeigu tu staiga visiškai nusirėši plaukus, žinoma, jie pastebės. Tačiau to, kad šiek tiek patrumpinai plaukus, jie neužfiksuos. Tai nereiškia, kad nauja šukuosena tau netinka, tiesiog jiems plaukų kirpimas asocijuojasi su kirpimo mašinėle, o frazė „pakirpti išsišakojusius plaukų galiukus“ apskritai nieko nereiškia. Jie net nežino, kas tie išsišakoję plaukų galiukai.

… kad tavo kambarys netvarkingas. Taip taip, tu atsikėlei vėlai ir teko skubėti. O kartais palieki išmėtytus drabužius kelias savaites. Leisk tavęs šio to paklausti: ar esi kada mačiusi vaikino kambarį? Ką gi! Tvarkingas kambarys vieną dieną susiverčia – tai faktas. Tad palaikyti tvarką yra beprasmiška. Taip, tiesa.

… tavo rankų ir kojų nagų spalva. Tai, ką tu darai su savo kojų ir rankų nagais, vaikinams rūpi dar mažiau, nei tu gali įsivaizduoti. Tavo nagai vaikinui gali pradėti rūpėti nebent tada, jeigu nustosi juos karpytis ir vieną dieną jie jį apraizgys. Tai būtų bjauru.

… ką tu praėjusį savaitgalį nusipirkai parduotuvėje. Na žinai, kai tavo vaikinas paskambina tau ir pradeda pasakoti, kaip jam sekėsi žaisti naujausią kompiuterinį žaidimą... Panašiai jaučiasi ir jis, kai imi porinti apie savo naujausius nuotykius parduotuvėje. Dauguma merginų nesidomi vaizdo žaidimais, o dauguma vaikinų – apsipirkimu.

… kokie nenormalūs tavo tėvai. Visų tėvai yra nuobodūs, nervinantys ir nesupratingi. Taigi, nepulk į isteriją. Jeigu tavo tėtis kartkartėmis leidžia sau pagadinti orą, o mama po namus vaikštinėja su tomis juokingomis gėlėtomis kelnėmis. Jeigu visa tai išpasakosi savo vaikinui, vistiek niekas nepasikeis.

… ar stipriai prakaituoji. Žinoma, prakaitavimas niekam nuostabos nekelia, tiesiog kartais žmonėms taip nutinka. To kontroliuoti neįmanoma. Tikėsi tuo ar ne, tačiau vaikinai žino, kad tu taip pat esi žmogus, vadinasi, ne visada gali atrodyti taip, lyg nužengusi iš žurnalo viršelio. Ir vaikinai šią tiesą priima.

… ką velkiesi eidama į sporto salę. Štai ką vaikinai velkasi eidami į sporto salę: purvinus šortus, senus batus ir marškinėlius... galbūt. Tad nesivaržyk ir palik namuose brangius drabužius ir kosmetiką. Puiku vien jau tai, kad nori išsaugoti dailias linijas. O jeigu prieš eidama į sporto salę išsipūstai, susidaro įspūdis, kad eini ten ne sportuoti, o norėdama būti pastebėta.

… tavo batai. Sunku būtų sugalvoti dalyką, kuris vaikinams rūpėtų mažiau už batus. Pagal eiliškumą, kaip jie pastebi, kas yra ant tavęs, batai tikrai yra paskutinėje vietoje. Nebent avi „Uggs'us“. Jie vaikinams bjaurūs. Vaikinai nenori susitikinėti su merginomis, kurios atrodo tarsi ką tik iš urvo išlindusios ir susiruošusios kartu su jais į mamutų medžioklę.

… kokios įžymybės tau atrodo patrauklios. Dauguma vaikinų šiaip ar taip nesitiki patekti į žurnalų puslapius, nepriklausomai nuo to, kiek išleidžia plaukų kirpimui ir džinsams (o tam jie nenori per daug išlaidauti). Taigi, kai tu pradedi alpti dėl puikios įžymių vyrų išvaizdos, tai vaikinui žiauriai primena, kad jis niekada nebus į juos panašus, nors tu to ir norėtum.

… ką tu užsisakai pietums. Jeigu nori dvigubo sūrainio, prašau, neužsisakyk salotų. Mergina, kuri valgo tai, ką nori, turi savito žavesio. O jeigu vaikinas pames tave dėl to, kad mėgsti pavalgyti, tai šiaip ar taip, jums ne pakeliui!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis