PANELĖS horoskopas: gruodis

Kas tavęs laukia gruodį? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Mėnuo turėtų būti sėkmingas, ypač pirma dekada. Regis, seksis krimsti mokslo riešutus, laikyti egzaminus, ruošti mokslinį darbą, rašyti kursinį ir pan. Jeigu esi sportininkė ar komandos fanė, turbūt vyksi į varžybas. Kelionėje gali įsiplieksti meilė. Galbūt važiuosi susitikti su mylimuoju arba jo sulauksi atvykstant iš užsienio. Pasimatymas išties suvirpintų visas širdies stygas. Mėnesio viduryje bus sunku viską suderinti, nes stigs laiko, kantrybės ir kt. Nerami bus ir bendra atmosfera. Per šv. Kūčias, Kalėdas skubėsi susitikti su senais bičiuliais. Būk atsargi, nes grės avarijos. Pavojinga važiuoti autostopu. Metų pabaiga džiugins jaukia atmosfera, gardumynais.

JAUTIS

Nuo pirmų gruodžio dienų kibk į darbus, nes metas palankus pradėti aktyvią veiklą arba ką nors keisti. Jeigu svarbu susirasti darbą, nesnausk, dairykis būtent dabar, kai esi drąsesnė ir labiau nusiteikusi pokyčiams nei paprastai. Jeigu ką nors privalai užbaigti, atsiskaityti iki švenčių, viską sėkmingai sutvarkysi. Svarbu negailėti pastangų ir jos tikrai nenueis veltui. Per šv. Kalėdas gautas darbo ar projekto pasiūlymas bus labai perspektyvus. Tačiau įtampą tuo metu jausi dėl numatomos kelionės, egzamino ar kt. Gali kažkur pavėluoti, pasiklysti. Pati metų pabaiga bus maloni, džiaugsiesi kitais ir savimi.

DVYNIAI

Šį mėnesį jausiesi laiminga, jeigu turi mylimą partnerį ir pinigų. Kitu atveju labiausiai to trokši ir suksi galvą, kur gauti. Tikėtinas išsiskyrimas su netinkamu vaikinu, o su tinkamu galimos sutuoktuvės arba meilės romano pradžia. Gali būti, kad vyksi į tarptautines varžybas palaikyti mėgstamos komandos, arba pati aktyviai sportuosi. Jeigu šoki, dainuoji, galimos kūrybinės gastrolės, pasirodymai, konkursai. Vidurinė mėnesio dekada avaringa ir konfliktiška. Kalėdų proga turbūt kur nors vyksi arba sulauksi svečių iš užsienio. Būsi neatsargi, išlaidi, tad gali kilti problemų. Verčiau pasisaugok, kad šių metų netektų palydėti ligoninėje.

VĖŽYS

Jei planavai įsidarbinti, nuo gruodžio 1-ios tiktų pradėti dirbti naujoje darbovietėje. Žinoma, iki šv. Kūčių pats metas baigti senus darbus. Jei gali išmokti anksčiau, pasistenk šventėms nepalikti rašto darbų, įtempto mokymosi. Paskutinė dekada gali padovanoti antrąją pusę, tave papildantį, globojantį partnerį. Tikėtina, kad kartu su juo draugų būryje palydėsi senuosius metus. Tačiau prieš tai bus Kalėdos – šiuo metu reikia saugotis avarijų, petardų ir fejerverkų sprogimų, peršalimo, konfliktų. Niekniekiams neišleisk visų pinigų. Užuot pirkusi niekučius, verčiau dovanok savo mezginius, dekupažo dirbinius, pačios iškeptus skanėstus.

LIŪTAS

Gruodį bus tiek veiklos, kad nors persiplėšk. Nesinorės praleisti renginių, susitikimų su draugais, tačiau daug laiko teks skirti darbui ir mokslams. O kur dar kūrybinis impulsas, ūpas kurti žaismingas dovanėles ar repetuoti pasirodymus. Nestigs meilės pagundų. Tikriausiai išaugs tavo pasitikėjimas savimi ir dėl gaunamo dėmesio pagerės nuotaika. Gali būti, kad sulauksi tolimo svečio arba šventėms pati vyksi į užsienį. Svarbu nepasiklysti tarp dviejų vaikinų, nes abiem pajusi stiprius jausmus. Seksis scenoje, konkursuose. Mėnesio antra pusė primins nebaigtus darbus. Per šv. Kalėdas vieniša nesijausi, nes su tavimi bus partneris, šeima.

MERGELĖ

Šį mėnesį laisvalaikį su malonumu leisi šiltuose namuose, o darbe, mokymosi įstaigoje neraginama dirbsi lyg tikra stropuolė. Regis, trokši kuo greičiau atlikti būtinus darbus, kad, priartėjus šventėms, atsipalaiduotum. Jei studijuoji ar dirbi užsienyje, veršiesi į Lietuvą pas tėvus. Nuo mėnesio vidurio vis stipriau jausi romantikos ir švenčių dvasią, stipriai išaugs meilės poreikis. Jeigu gyveni su mylimu vyru, kils minčių apie vaikus, motinystę. Tai išties geras metas pradėti kūdikį ar jo susilaukti. Visgi per šventes gresia traumos, tad kelyje ir su fejerverkais elkis itin atsargiai. Šiuos metus palydėsi būdama ne namuose.

SVARSTYKLĖS

Pasinaudojusi mikliu liežuviu, tiesiog telefonu arba padedama giminaičių, draugų, gerbėjų, sutvarkysi aibę reikalų. Seksis ir mokytis, laikyti egzaminus, rašyti straipsnius ar kt. Ką įmanoma, padaryk iki antros gruodžio dekados. Netrūks vaikinų dėmesio, progų paflirtuoti. Būsi aistringa ir trauksi vyrus. Visgi patikimiausias bus tas, kuris tavęs laukia namuose arba siūlo kurti bendrą šeimos židinį. Kalėdų dienos turėtų būti smagios, tik svarbu prieš pat šventes nesusipykti su šeimos nariais ir partneriu. Metų pabaiga žada įdomių permainų arba žavių meilės akimirkų.

SKORPIONAS

Gruodis skatins domėtis žemiškais, dažniausiai maloniais dalykais. Negalėsi abejingai praeiti pro parduotuvių vitrinas, nes akį trauks šventinės dekoracijos, reklama. Jau iš anksto pirksi norimus daiktus, dovanas. Daugiau dėmesio skirsi ir kūno poreikiams, įvairiems patogumams. Labiau žiūrėsi ne į etiketes, grožį, o į daiktų patogumą. Bendrauti, mokytis seksis vis geriau, tačiau nuo mėnesio vidurio pažeidžiama bus tavo sveikata, arba planus griaus susirgę artimieji, draugai. Per šv. Kalėdas ir su šeima prisibūsi, ir gurmaniškai prisikirsi, ir pramogų ar romantikos patirsi. Galbūt net įsimylėsi ar susigrąžinsi mylimąjį.

ŠAULYS

Pakiliai nusiteikusi turėtum praleisti paskutinį šių metų mėnesį. Būsi pastebima, energinga, imli informacijai, žavi, sportiška. Net jei nesi susijusi su sportu, tavo kūnas trokš judesio, veiksmo. Pasinaudok vidine ugnele ir daug nuveik per pirmas dvi savaites. Artėjant šventėms, prasidės parduotuvių maratonas ir pinigų švaistymas gražiems, įdomiems daikčiukams. Visgi vidinis balsas tave stabdys, reikalaus apskaičiuoti savo galimybes. Būsi kūrybinga, tad ir pati ką nors sugalvoti be didelių išlaidų, kad per šventes nudžiugintum save ir kitus. Šį mėnesį sulauksi atvykstančio gerbėjo ar mylimojo. Galima romantiška kelionė, puiki dovana.

OŽIARAGIS

Gruodžio pradžioje tarsi plauksi pasroviui ir tau nerūpės priešventinis šurmulys. Tas visuotinis skubėjimas, susirūpinimas pirkiniais bus tokie svetimi. Visgi apie dovanas pasvajosi, ypač jei trokšti sporto prekių, technikos. Svarbu, kad saugotum sveikatą, nes būsi neatspari infekcijoms, stresams. Apie mėnesio vidurį pajusi stiprų meilės, saugumo poreikį. Arba sužinosi, kad tavo dėmesio, pagalbos ir artumo labai reikia šeimos nariams, neabejingam vaikinui. Patirsi meilės akimirkų, bet padaugės ir dirglumo, netikėtų problemų šeimoje. Per šv. Kalėdas gausi gerų dovanų, o metus baigsi apsigaubusi meilės šiluma.

VANDENIS

Būsi pašėlusi, nusiteikusi bendrauti, sportuoti, visur dalyvauti, bet visiškai netaupysi jėgų, netausosi sveikatos, todėl nežinia, ar iki švenčių pavyks išsaugoti sveikatą. Blaškydamasi tarp vaikinų, tai vienam, tai kitam rodydama dėmesį ar net bandydama tuo pačiu metu suvilioti ne vieną, gali likti kaip tas medžiotojas, gaudęs du zuikius, – be nieko. Antrą dekadą prilaikyk aštrų liežuvį, neliek apmaudo, antraip prarasi draugą ar net įgysi pavojingų slaptų priešų. Atsargiai kelyje – antra gruodžio pusė itin avaringa. Per šventes daugiausia laiko praleisi su šeima, kaimynais, giminaičiais.

ŽUVYS

Gruodžio pradžioje tave įtrauks šventinės prekybos karštinė. Visgi turbūt sugebėsi protingai išlaidauti ir nesigailėsi dėl pirkinių. Svarbu neįsismaginti ir neimti greitųjų kreditų. Verčiau nukreipk dėmesį į kolektyvinę veiklą, renginių organizavimą ar dalyvavimą juose. Antra gruodžio pusė avaringa. Būk atsargi, kad nesusižeistum, nepatirtum nuostolio. Dėl pinigų, daiktų, paskolų lengva susipykti su draugais, mylimuoju. Jei pastarajam nupirksi brangią dovaną ir to paties tikėsiesi iš jo, gali nusivilti. Per Kalėdas kažkodėl jausiesi vieniša. Galbūt negaluosi ir niekur neisi. Visgi baigiantis metams jau turėsi širdžiai artimą kompaniją.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis