Kas jis – mergišius ar tiesiog visų mylimas?

Visos žinome, kas yra pavydas, ir atrodo visai normalu šiek tiek pavydėti savo vaikino. Tačiau ką daryti, jei į jūsų gyvenimus įsiveržia viena, ar netgi kelios gerbėjos? Kaip su jomis elgtis, kaip jas atbaidyti, tačiau tuo pačiu metu išlaikyti gerus santykius su vaikinu?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Juk tai didžiulis stresas, įtampa, kuomet kažkas bando įsiterpti į jūsų poros santykius, kartais net pakenkti. O tu turi vaidinti, kad viskas yra gerai, nes vaikino manymu „nusišneki“, „išsigalvoji“, „tau trūksta dėmesio“, todėl prisigalvoji nebūtų dalykų”. Ir apskritai, ne visi vyrai suvokia šios problemos rimtumą.

Tenka pripažinti, kad šiuolaikinės panelės yra gana agresyvios kovoje dėl vaikino dėmesio. O dažniausiai juokais, draugių kompanijoje ištariamas posakis, kad mergina ne siena – galima pastumti ima ir atsisuka prieš tave. Nei viena iš mūsų nenorime pasirodyti esančios isterikės, todėl dažniausiai pačios bandome susidoroti su iškilusia grėsme. Tad ką daryti, kad išliktum ta nepajudinama siena jųdviejų santykiuose? Štai tau kelios situacijos ir patarimai, kaip elgtis.

Situacija: tavo vaikinas pasidalino daina Facebook paskyroje ir jau sulaukė kelių komentarų bei paspaudimų “like”.

Kada verta sunerimti? Ta pati mergina nuolat apsireiškia tavo mylimojo Facebook profilyje: komentuoja ir laikina kiekvieną būsenos atnaujinimą, nuotrauką, pasidalintą dainą.
Kaip spręsti problemą? Tai labai erzina, bet tuo pačiu tau neramu, kodėl ši mergina prikibo prie tavo vaikino. Galbūt verta pasidomėti ar jie turi bendrų draugų, pomėgių, gal tai sena darželio laikų draugė, o gal tavo vaikinas jos taip pat nepažįsta? Nesuk sau galvos ir neprisigalvok nebūtų dalykų, greičiausiai atsakymą sužinosi paklaususi savo vaikino. Nebijok klausti, tačiau nepulk kelti pavydo scenų. Nekaltai užsimink, kas ši mergina ir kaip jie susipažino? Leisk jam suprasti, kad tau nepatinka toks aktyvus jos dėmesio rodymas.
Iš patirties: jeigu tavo vaikinas jos nepažįsta, gal būtų lengviau pašalinti merginą iš draugų rato? O jei tai sena pažįstama? Galima riboti jai rodomas naujienas. Tokiu būdu galima parinkti kelis atvejus, kai tavo vaikinas bus matomas jai.

Situacija: savo vaikino telefone randi praleistų skambučių iš nežinomo numerio.
Kada verta sunerimti? Tai jau ne pirmas kartas, kai šis numeris šmėžuoja tavo akyse. O jei dar moteriška intuicija kužda, kad kažkas čia negerai – imkis veiksmų.
Kaip spręsti problemą? Negražu įtarinėti vaikiną neištikimybe ir nepagrįstai laikyti jį nenuoširdžiu, tačiau kaip elgtis, jei vaikino nėra šalia, o jo mobiliojo ekrane šviečia nežinomas telefono numeris?
Iš patirties: jei jauti, kad tai ne tiesioginio marketingo agentai, o galbūt mergina, kuri reiškia simpatiją tavo vaikinui – paskambink jai. Naudokis savo telefonu – padarysi siurprizą gerbėjai. Paskambinusi pasakyk, kad radai praleistą skambutį ir pasiteirauk, ko jai reikėjo. Jei mergina ginsis, kad neskambino šiuo numeriu, ramiu balso tonu atsakyk jai, kad skambino tavo vaikinui. Leisk jai suprasti, kad tu pasitiki savimi bei savo vaikinu ir paprašyk jos daugiau neskambinti nei šiuo, nei vaikino numeriu.

Situacija: universitete/mokykloje tavo vaikino draugų rato daugumą sudaro merginos.
Kada verta sunerimti? Tu žinai, kad yra tokia draugė, kuri visada jam primena apie artėjančius atsiskaitymus, paskolina savo užrašus, duoda nusirašyti per egzaminus, siūlosi padėti jam mokytis. Kai užduotis reikia atlikti grupėse – jie visada kartu. Tavo vaikinas negali nevėluoti? Tuomet ji būna tas žmogus, kuris užima vietą klasėje/auditorijoje.
Kaip spręsti problemą? Nesijaudink, nors ši mergina tikriausiai yra įsimylėjusi tavo vaikiną, bet gali būti rami – ji jam tik draugė, kuri yra labai naudinga. Jeigu jiems ir vėl reikia parengti projektą drauge – pasisiūlyk jiems pagelbėti, jei kartu mokosi – “netyčia” užsuk į tą vietą. Jei vaikinas susirgo, o jam būtinai reikia draugės užrašų – padaryk paslaugą ir pati juos paimk.
Iš patirties: ši mergina padeda tavo vaikinui, todėl turi būti maloni su ja. Suprask, tavo vaikinui ji tėra tik draugė, be kurios pagalbos jis neišsiverstų. Tikrindama kaip jiems sekasi kartu atlikti užduotį gražiai bendrauk su ja, pasistenk susidraugauti. Kitu atveju, jai supykus ar įsižeidus dėl tavo nepagarbaus elgesio ji nustos padėti tavo vaikinui. Tada tu būsi didelėje bėdoje, kaip ir tavo vaikinas.

Situacija: bežiūrėdama, kas palaikino tavo vaikino būseną aptinki jo nuotrauką kitos panelės Facebook paskyroje.
Kada verta sunerimti? Iš karto.
Kaip spręsti problemą? Turbūt kraujas užvirė pamačius tokią staigmenėlę, tačiau pasistenk išlikti rami. Atidžiai apžiūrėk nuotrauką, savo vaikiną joje, foną, kur ji daryta, kada tai buvo? Peržiūrėk jų bendrus draugus, ir kai pagaliau atsigausi po patirto šoko, nusiųsk vaikinui nuorodą ir paklausk, kodėl tu nepameni šio įvykio?
Iš patirties: tik jokiu būdu nerašyk tai merginai, nes taip gali susierzinti dar labiau. Juk nežinai, ar ji nusiteikusi gražiai bendrauti ir tiesiog senų prisiminimų vedama ėmė ir paskelbė seniai darytą tavo vaikino nuotrauką. O gal ji taip linksminasi bandydama išskirti gražias poreles? Gal tavo vaikinas kažkada įskaudino ją, o dabar ji taip keršija jums? Todėl, jei žinai, kad tokiose situacijose gali pasitikėti savo vaikinu, klausk jo. Tai geriausias būdas išvengti dar daugiau nesusipratimų ir nesutarimų.

Kartais smagu žinoti, kad tavo vaikinas yra geidžiamas kitų ir tik tu gali džiaugtis šiuo laimikiu. Bet dažniausiai džiaugsmą ir gražius santykius užtemdo pavydas, baimė ir nesaugumo jausmas. Tokiose situacijose tavo vaikino reakcija gali labai daug atskleisti apie jūsų ateitį: jei jam patinka rodomas dėmesys, jis džiaugiasi dar viena nauja sekėja Facebook profilyje – gali būti, kad jam dar nereikia rimtų santykius ir jis nori džiaugtis gyvenimu. Apgaubtas dėmesio ir apsuptas gerbėjų. Ir tikriausiai be tavęs, gadinančios jam nuotaiką su “kvailais išsigalvojimais”. Jei panašiose situacijose tavo vaikinas išlieka ramus ir neskiria daug dėmesio tokioms situacijoms – gali būti rami. Jis myli tik tave ir tik tu esi ta vienintelė, kuri domina jį.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis