5 netikėti dalykai, į kuriuos vaikinai atkreipia dėmesį

Daugelis merginų mano tikrai žinančios, ko nori vyrai. Vaikinų medžiotojos siekdamos sužavėti priešingą lytį puošiasi ryškiu makiažu ir madingais drabužiais, o ilgalaikius santykius puoselėjančios merginos savo vaikinus apgaubia dėmesiu, ruošia skanias vakarienes ir kepa pyragus, nes kelias į vyro širdį veda per skrandį. Tačiau nemaža dalis jų vis tik toliau skundžiasi draugėms: prisižiūriu, puikiai atrodau, skaniai gaminu, stengiuosi, bet su vaikinais vis tiek nesiseka... Taip gali būti todėl, nes pritrūksta smulkmenų, kurias vaikinai vertina, o mes to nė neįtariame...


Šypsena. Nuolat stengiesi išlikti ori ir pasitempusi? Puiku, tačiau nepamiršk, kad labiau nei bet kas tavo veidą puošia ne rūškana mina, o šypsena! Vaikinai visuomet žavisi nuoširdžiai besišypsančiomis panelėmis – tai tarsi signalas, kad jos laimingos ir nuoširdžios.


Natūralumas. Gali pasirodyti, jog lengviausia vyriškos lyties dėmesį prikaustyti nepriekaištingu ir ryškiu makiažu, tačiau nepersistenk – raudonos lūpos ir milžiniškos blakstienos neretai suveikia priešingai. Vaikinai bijo prisiliesti prie kaukę primenančio veido ir verčiau žavisi natūraliai rausvais skruostais ir vos vos paryškintais bruožais. Net jei tavo simpatija pamatė tave visiškai be jokio makiažo ir vėjo suveltais plaukais, nebėk šalin, o žaviai nusišypsok!


Atsipalaiduok. Nuolat įsitempusios ir kiekvieną žingsnį bei žodį apgalvojančios merginos niekada nebus tokios patrauklios kaip tos, kurios nebijo kartais pakvailioti ir būti savimi. Natūrali laikysena, neperdėtas koketavimas, subtilūs juokeliai – nė nepajusi, kaip atsidursi dėmesio centre. Paprasčiausiai per daug negalvok, leisk sau būti savimi.


Pagirk jo vyriškumą. Komplimentus turėtų sakyti ne tik vaikinai. Jei lyg tarp kitko pagirsi stiprias jo rankas, gerą humoro jausmą ar įdomų hobį, ne tik pasufleruosi apie tai, jog jam simpatizuoji, bet ir tuo pačiu metu paglostysi vyrišką savimeilę. Turėk omenyje, jog vaikinai mėgsta dominuoti ir pasijusti ypatingais.


Palik vietos. Bendraudama su vaikinu ne tik pasakok apie save, bet ir klausykis. Pabandyk sužinoti kiek įmanoma daugiau ir leisk suprasti, jog nori pažinti jį kaip unikalią asmenybę, su visomis keistenybėmis, polinkiais, pomėgiais ir hobiais. Visos panelės mėgsta plepėti, tačiau nesistenk užgožti vaikino kalbomis apie save ir leisk jam atsiskleisti.

Taigi, vaikinai iš tiesų yra daug pastabesni, nei atrodo. Ir visai nebūtina stengtis supanašėti su žurnalų puslapius puošiančiais modeliais, dėvėti seksualius drabužius ir mokėti virti cepelinus. Patrauklus moteriškumas slypi visai kitur. Turėk omenyje, kad vaikinai pro akis nepraleidžia net pačių menkiausių mielų smulkmenų, kurios įrodo, jog pasitiki savimi, esi nuoširdi ir pagarbiai žiūri į vyriškąją giminę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis