5 žingsniai, kaip iš draugų tapti šiuo tuo daugiau

Nieko keisto, jog merginos palaiko draugišką ryšį su vaikinais, tačiau daugelis vis tiek įtariai žiūri į artimą priešingų lyčių bičiulystę. Vieni tiki, jog tai įmanoma, o kiti ironiškai šypsosi ir purto galvas. Kažkada ir tu tikėjai tokios draugystės galia, tačiau dabar jauti, jog viskas darosi vis labiau komplikuota?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Įsimylėti draugą tikriausiai dar didesnė kančia, nei susižavėti nepažįstamuoju – jūs puikiai pažįstami, smagiai leidžiate laiką, lengvai randate bendrą kalbą, dažnai juokiatės, jis tave išklauso ir paguodžia, apkabina per pečius, tačiau visą šią idilę griauna faktas, jog jūs iš tiesų nesate pora. Jei tu ir tavo draugas vaikinas pasižymite ypatingu tarpusavio ryšiu, imi jausti dviprasmiškus signalus ir tavęs nebetenkina „tiesiog draugės“ statusas, metas imtis veiksmų!

Tyrimas. Jei esate jau seniai pažįstami, tikriausiai vienas apie kitą žinote kone viską. Tačiau pirmiausia nuvyk šalin rožines svajones apie galimai užgimsiančią meilę ir paklausk savęs – ar jis tikrai norėtų šalia tokios merginos kaip tu? Gal jam patinka kitokio tipo panelės? Ar šiuo metu jis turėtų pakankamai laiko ir noro turėti antrą pusę? O galbūt, kad ir kaip bebūtų gaila, jis turi kitą simpatiją? Stebėk jo elgesį, prisimink jo buvusiąsias, ieškok atsakymų jo pasakojimuose. Jei išsiaiškinta informacija bus tavo naudai, galėsi imtis kito žingsnio.

Mažas pavydas. Jei kartu leisite laiką su kompanija, kurioje yra ir kitų vaikinų, pamėgink su jais pasikalbėti ar lengvai paflirtuoti matant savo draugui ir viena akimi stebėk jo reakciją. Kitas variantas – progai esant, lyg tarp kitko, gali užsiminti apie kokį nors tave erzinantį įkyrų gerbėją. Juokinga, tačiau daugelis vaikinų net nesupranta, kokia jiems svarbi ir reikalinga mergina, kol horizonte nepasirodo konkurentas. Taigi, tokiomis mažomis gudrybėmis ne tik išsiaiškinsi, ar jo jausmai panašūs į taviškius, bet ir galbūt priversi jį žengti pirmą žingsnį.

Būk paslaptinga. Žinoma, kadangi esate draugai, jūs greičiausiai mėgstate kalbėtis daug ir apie viską. Tačiau svarbus momentas norint užkariauti vaikino širdį – subtilus paslaptingumas. Pasitelk savo išradingumą ir pasistenk jam įrodyti, jog tavyje vis dar yra kažkas, ko jis nežino. Mįslingai nusišypsok jam paklausus, ką veikei vakar vakare, retkarčiais užsimink apie netikėtus savo bruožus ar pomėgius, pasakodama istorijas palik momentų, kuriuos jam tektų išsiaiškinti pačiam... Vaikinai – smalsūs padarai, ypač tada, kai mergina juos domina ne tik kaip draugė. Jei pajusi jo norą pažinti tave dar geriau, gali tai priimti kaip dar vieną gerą ženklą.

Prisilietimai. Geri draugai dažnai apsikabina, juokais apsikumščiuoja arba net pakšteli vienas kitam į skruostą ar kaktą. Fizinis kontaktas - vienas iš veiksmingiausių būdų išreikšti simpatiją. Stebėk, kaip jis kontaktuoja su tavimi – kaip dažnai „netyčia“ prisiliečia, ar kalbėdamas su tavimi žiūri į akis, kokie jo apkabinimai. Tavo intuicija tikrai turėtų pakuždėti, ar jis savo veiksmais subtiliai bando peržengti draugiškumo ribą.

Atsiverk. Jei po atidaus stebėjimo įsitikinai, jog gali būti, kad ir jis sutiktų kartu su tavimi išeiti iš draugiškumo zonos, progai esant pamėgink atvirai pasikalbėti. Niekas neliepia iškart prisipažinti meilėje ir pulti į glėbį. Pakaks nuoširdaus prisipažinimo, kad tau su juo labai gera ir kad jis – ypatingas vaikinas. Jei visgi jaudinsies ir jausiesi nedrąsiai, pagalvok apie jūsų jau turimą artimą ryšį – juk atvirai kalbėjotės turbūt šimtus kartų! Nebijok surizikuoti – galbūt jums iš tiesų lemta tapti pora ir kursite nebe draugystės, o meilės istoriją?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis