Kokia dovana užkariaus vaikino širdį, atskleidžia jo Zodiako ženklas

Jau Kalėdos po egle! Kokia dovana turėtų puikuotis po Kalėdiniu medžiu vyriškosios lyties atstovui, sugalvoti dažnai sudėtinga. O jeigu priartėjus Kalėdoms dar mažai jį pažįsti, užduotis išrinkti dovaną – tikras galvos skausmas. Kaip nepadovanoti visiškai netinkamos dovanos, gali pasufleruoti žvaigždės. Tačiau tai tik Zodiako ženklai – tikėk, bet visiškai nepasitikėk.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Avinas

Svarbiausia nekritikuoti Avino ir neparodyti jo trūkumų. Niekada nedovanokite, pavyzdžiui, raminamosios arbatos arba knygos „Kaip iš nevykėlio tapti sėkmingu žmogumi“. Avinas neturi trūkumų (bent jau jis taip apie save galvoja). Vyrai Avinai – judrios, mėgstančios aktyvų laisvalaikį asmenybės, todėl drąsiai rinkite dalykus, kurie padėtų išlaisvinti besiveržiančią jų energiją.

Renkant dovaną svarbu, kad ji būtų ryški ir pastebima. Jeigu ruošiatės dovanoti kvepalus, būtina, kad juos galėtų užuostų visi ir visur, kur tik jis pasirodytų! Avinas neliks abejingas dovanai, kuri bus su jo vardu arba inicialais (juk tai Jo vienintelio ir nepakartojamo Avino inicialai!, Avinui nėra svetimas pasipūtimo jausmas). Pamirškite tai, kas nuobodu, rimta, standartiška, yra iš serijos „pilka masė“. Ir jokių keramikinių kiaulių – taupyklių, porcelianinių figūrėlių, kad ir kokios jos sentimentalios atrodytų jums.

Jautis

Tai praktiškas žmogus, todėl dovanos jam turėtų būti naudingos – suvalgomos, suvartojamos, panaudojamos. Svarbiausia, kad dovana Jaučiui būtų kokybiška. Jautis nesupras, jeigu jam padovanosi dovaną iš parduotuvės „Viskas už vieną eurą.“ Pamiršk: pigias ir nekokybiškas dovanas, odos pakaitalus ir viską, kas yra neskoninga ir nesolidu. Rinkis darbo knygą (Jautis sunkiai dirba ir labai rimtai bei atsakingai žiūri į darbą), prabangius rašiklius, odinę garsios firmos piniginę, brangias, kokybiškas pirštines, brangų alkoholį arba dovanas, pagamintas specialiai Jam pagal užsakymą. Kaip jau supratai – prabangu ir brangu.

Dvyniai

Dvyniai – amžini vaikai, todėl renkant dovaną svarbiausia atsiminti – dvynys nori linksmintis! Todėl pamiršk antikvariatą ir brangias klasikines knygas. Dovanos gali būti ir visiškai nepraktiškos, svarbu, kad būtų linksma ir smagu! Dar geriau, jeigu dovana Dvynys galės džiaugtis su draugais (kompiuteriniai, stalo žaidimai, pokeris). Dvyniai mėgsta būti ten, kur yra daug žmonių, yra ką apšnekėti ir su kuo paplepėti, todėl tiks bilietai į festivalį, renginį (tik žinoma ne į operą ar baletą) arba į triukšmingą vakarėlį. Puikiai tiks vietos, kuriose alsuoja adrenalinas ir azartas. Jeigu nusivesi Dvynuką į lošimo namus, rizikuoji iš ten jo daugiau ir neparsivesti.

Vėžys

Pamiršk juokus, dovanos neturi būti juokingos. Vėžys – romantiškas, sentimentalus, šeimyniškas, namų židinio saugotojas. Vėžio namai – Jo tvirtovė. Mėgsta grįžti į praeitį, viską, kas gera prisiminti ir išgyventi iš naujo. Todėl jam patiks dovanos, kurios primins jam tave: nuotraukų albumai, muzika, kurią klausėte kartu, dienoraščiai, kuriuose aprašytos gražiausios jūsų draugystės akimirkos, šiltos šlepetės, chalatas, šalikas (būtų puiku, jeigu jį numegztum pati). Vėžiai nemėgsta naujovių ir staigmenų, todėl jį pradžiugins ta dovana, kurios jis tikisi. Išklausinėk ir nereikės sukti galvos! Nepataikysi, jeigu Vėžiui padovanosi bilietą į triukšmingą renginį ar prekybos centro kuponą. Nesupras ir tuomet, jeigu padovanosi knygą „Kaip tapti tobulu meilužiu.“ Įteikus dovaną net nemėgink skubinti Vėžio ją atidaryti, Vėžiai nemėgsta daromo spaudimo ir žmonių, kurie verčia skubėti.

Liūtas

Pigiai neprasisuksi. Juk su Liūtu reikia ir elgtis karališkai! Teks pasistengti. Nepamiršk dovaną įteikti kartu su komplimentų jūra. Tik nebūk per daug lipšni. Karaliai nemėgsta jausti nekilmingų asmenų per didelio artumo. Gali padovanoti bilietus į spektaklį (su sąlyga, kad tai premjera), arba bilietus į prabangų renginį, tačiau ir sėdimos vietos turėtų būti pirmose eilėse. Tik nedovanok daiktų iš turgaus, skuduryno arba buities technikos daiktų – nebent nori prarasti Liūtą. Sezoniniai suvenyrai ar smulkios lauktuvės iš požeminės perėjos – tikrai ne jiems. Liūtai apsidžiaugs firminėmis sąsagomis, diržu, kostiumu, odine pinigine, prabangiais kvepalais, tauraus gėrimo buteliu.

Mergelė

Pamirštam linksmas, bet bevertes smulkmenas. Rink dovaną, kuri būtų ir praktiška, ir naudinga. Dauguma mergelių rūpinasi savo sveika mityba, sportu. Tad tiks tai, kas būtų naudinga jų sveikatai. Tačiau Mergelės pedantiškos ir preciziškos, pas Mergelę namuose kiekvienas daiktas turi savo vietą, todėl ir dovana turėtų būti tokia, kuri atras vietą Mergelės susikurtoje sistemoje. Tvarka turi būti visur – tiek mintyse, tiek virtuvėje. Daiktai, kurie neturi savo vietos, traukia dulkes ir užima vietą – tikrai ne Joms. Prieš įteikiant dovaną dešimt kartų patikrink ar ant jos nėra jokios nešvarios dėmelės, netvarkos ir nešvaros – štai ko nepakenčia Mergelė. O jeigu nuspręsi padovanoti kažką labai asmeniško arba prisipažinti meilėje Mergelei, pasiruošk ir logišką įrodymą, kad jūs sutverti vienas kitam.

Svarstyklės

Jeigu nesudarysi Svarstyklėms sąlygų, kad jos turėtų rinktis (pasirinkti – pati sunkiausia užduotis joms) gali lengviau atsipūsti. Svarstyklės labai taktiškos ir niekada neparodys nepasitenkinimo net ir tada, kai dovana joms nepatiks. Mėgsta prabangias smulkmenas, tiks kokybiška egzotiška arbata, kava, saldumynai, pakvietimas į restoraną. Svarstykles valdo meilės ir aistros planeta Venera, todėl sušildyk Jo širdį. Dovana parodykite, kokia jums svarbi draugystė – romantiškas savaitgalis dviese, koliažas iš judviejų nuotraukų, svarbiausia, neribok savo fantazijos! Nedovanok menkaverčių dovanų ir nesakyk nereikalingų jausmingų žodžių. Svarstyklėms dėmesį rodyti reikia ne žodžiais, o darbais.

Skorpionas

Mėgsta paslaptis ir paprastai pats yra labai paslaptingas, kartais ir keistas – liūdi, kai nėra kam įgelti, o kovos lauke dainuoja meilės dainas. Paslaptingi, seksualūs, blogiukus primenantys Skorpionai vertina kokybę, vyriškumą, tvirtumą. Vertina sendaikčius, su praeitimi ir, žinoma, su paslaptimi susijusius daiktus. Dovanos jam: prabangus laikrodis, sodrūs, tabaku, mediena ir prieskoniais praturtinti kvepalai, sąsagos ar geros kokybės kūno priežiūros priemonės.

Šaulys

Jeigu nori nustebinti Šaulį, nesivesk Jo ten, kur Jis jaustų konkurenciją, Jis nepakenčia gražesnių už save, nes Jis nori būti vienintelis ir nepakartojamas. Nebandyk su tuo nesutikti arba kompanijoje užimti Jo vietą, nes tavoji Kalėdų dovana bus jo neapykanta visam likusiam gyvenimui. Nori patraukti Šaulio dėmesį? Su tavim turi būti linksma, kad būtum verta Jo dėmesio. Todėl jis  dievina netikėtumus, staigmenas, originalius, neaiškios paskirties daiktus, atvežtus iš egzotiškų kraštų. Šaulys spontaniškas, padovanok paskutinės minutės bilietą į kelionę (geriausios atostogos – kelionė aplink pasaulį), jis tuoj pat sėdės ant lagamino, tačiau vykti privalėsi ir tu. Gali jam dovanoti viską, ką jis galės panaudoti ar išbandyti iš karto, o dar geriau, kad tai galėtų padaryti kartu su tavimi! Nerizikuok dovanoti žemiškų, banalių daiktų, prieš kuriuos naudojant būtina perskaityti ilgiausią naudojimo instrukciją.

Ožiaragis

Ožiaragiai mėgsta originalius ir ilgaamžius daiktus (sunešioti paltą per 10 metų – Jam skamba, kaip tikra nesąmonė). Ožiaragis – tvarkingas, visada gerai organizuotas, Jo gyvenimas kaip traukinys – į kiekvieną stotelę laiku ir pagal grafiką, todėl jam patiks dovanos, kurios šias savybes išryškins – pavyzdžiui, prabangus darbo kalendorius, rašiklis, laikrodis, vizitinių kortelių dėklas. Svarbu, kad Ožiaragiui padovanotum tai, ko jis dar neturi – jam nepatinka bet koks švaistymas, nepraktiškos, neapgalvotos, pigios dovanos. Suvenyrai ir niekučiai jo nepralinksmins. Venk dovanų, kurios įneš chaosą į tvarkingą Ožiaragio gyvenimą (pavyzdžiui, naminių gyvūnėlių).

Vandenis

Dovana Vandeniui turi būti išskirtinė, originali, išradinga. Jam patinka šiuolaikiški, keisti, ekscentriški daiktai – Vandeniai nebijo stebinti aplinkinių. Tačiau jam rūpi pasaulinės tendencijos, ekologija. Vandenis neapsidžiaugs, jei padovanota Jam kosmetikos priemonė buvo bandyta ant gyvūnų. Vandeniai nepakenčia rutinos, todėl gali dovanoti, kad ir nelabai naudingą dovaną, tačiau linksmą. Svarbiausia, kad dovanos pakuotė būtų ryški, blizgi, traškanti. Jeigu renkiesi dovanoti, pavyzdžiui, laikrodį, jis turėtų būti netaisyklingos formos arba be skaičių, kuo originaliau ir išradingiau – tuo geriau! Apskritai suspėti sekti Vandenio susidomėjimą tam tikrais dalykais sudėtinga – vieną dieną pameta galvą dėl futbolo, kitą dėl jogos, o dar kitą dėl dailiojo čiuožimo. Neprašausite jeigu dovanosite asmenišką, originalią dovaną – sumontuotas filmas iš jūsų bendrų kelionių akimirkų. Vandeniai labai brangina ir vertina savo draugus. Vandenio nesudomins pilki, buitiški, seni, niekuo neišsiskiriantys, naudoti daiktai.

Žuvys

Žuvys – tikros svajotojos ir romantikės. Tiks viskas, kad susiję su romantika. Joms patiks rankų darbo dovanos, sukurtos specialiai Joms. Net jei dovana nebus ekstravagantiška – Žuvys mėgsta, kai rodai Joms dėmesį. Apsidžiaugs gavusios natūralios kosmetikos priemonių, šaliką, apyrankę ar rūbų – šiltų, iš minkšto, malonaus audinio. Svarbu, kad jie visi būtų mėgstamų Žuvies spalvų. Šiems svajokliams nedovanokite daiktų be jokios „dvasios“. Žuvys gali suprasti visus, tačiau save suprasti – sunkiausia. Todėl dovana galėtų būti susijusi ir su savęs pažinimu.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis