2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Vėžys

Kas laukia Vėžio ženklo atstovų 2015-aisiais? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžia pažers tau atsakymus į seniai kamuojančius klausimus. Nebijok rizikuoti, nes būtent tavo drąsa šį mėnesį ir taps tavo slaptuoju ginklu. Jeigu jau seniai turi troškimą iš esmės pakeisti savo gyvenimą, sausis – tam palankiausias metas.

VASARIS

Didelė tikimybė, kad teks arba keliauti į užsienį arba turėti reikalų su užsieniečiais. Bet kokiu atveju, tai bus maloni patirtis, praturtinanti ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Taip pat tikėtina, kad senas draugas bandys grįžti į tavo gyvenimą, tačiau vertėtų prisiminti, dėl kokios priežasties jūs nustojote bendrauti, ir ar verta ryšį atnaujinti.

KOVAS

Metas trumpam sustoti ir pagalvoti apie save, savo norus, siekius ir talentus. Būtent tai, apie ką net bijai pasvajoti, tikriausiai nutiks pirmąjį pavasario mėnesį. Pasitikėk ne tik savo, bet ir kitų jėgomis, panašu, kad savo tikslui pasiekti tau prireiks aplinkinių pagalbos. Tačiau būt atsargi, nebūk įkyri ir nepradėk savo tikslo siekti kitų sąskaita. Ramink save mintimis, kad turi pakankamai gabumų ir užsispyrimo viską pasiekti, tau tikrai nereikia elgtis „nešvariai“.

BALANDIS

Dovanų metas. Nors Kalėdomis balandį nekvepia, tačiau tavęs laukia išsvajotos dovanos. Tiesa, nebūtinai materialios. Galbūt sulauksi mielo ranka rašyto laiško, užsienyje gyvenančio draugo skambučio ar tiesiog tas, kuriam padėjai, atsiųs nuoširdžią padėką. Dažniau tikrink savo pašto dėžutę (ne tik elektroninę!).

GEGUŽĖ

Gegužę teks dažniau įsiklausyti į tai, ką sako vyresni. Galbūt ne visuomet norime išgirsti, ką mums sako griežti mokytojai ar tėvai, tačiau, panašu, kad bent gegužę jų lūpomis kalbės išmintis. Didelė tikimybė, kad būtent jie netiesiogiai atsakys į tave seniai kamuojantį klausimą arba padės apsispręsti.

BIRŽELIS

Nors birželį paprastai baigiasi mokslo metai, tau pirmasis vasaros mėnuo bus pats mokymosi įkarštis. Galbūt teks ruoštis egzaminams, o gal tiesiog nuspręsi vasarą ne poilsiauti, o pradėti mokytis naujų dalykų. Žinoma, ne visiems norisi vasarą leisti prie knygų, bet, patikėk, tavo pastangos tikrai atsipirks. Aikštingą charakterį turinčioms Vėžiukėms teks ne kartą sustoti ir susimąstyti apie savo ištartus aštrius žodžius.

LIEPA

Nauja pradžia. Liepą prasidės didžiosios tavo gyvenimo permainos. Tai gali būti paaiškėjusi studijų programa, bendras gyvenimas su vaikinu, kraustymasis iš tėvų namų. Esi ta, kuri nuolat ieško naujų galimybių, o liepą jų tikrai netrūks. Tik vadovaukis protu, o ne susižavėjimu.

RUGPJŪTIS

Metas susirūpinti savo sveikata. Jeigu esi ta, kuri aplenkia sporto klubą lanku, negali nė dienos be šokolado ir geriau 15 minučių lauks lifto nei lips laiptais, savo gyvenime privalėsi šį tą pakeisti. Tik nedaryk drastiškų sprendimų, geriau permainų imtis mažais žingsneliais. Jeigu nori atsikratyti kelių kilogramų, rugpjūtis – tam palankiausias metas.

RUGSĖJIS

Nors rugsėjį tau teks nuolat bendrauti su žmonėmis, sieksi vienumos ir atsiskyrimo. Norėsis tiesiog išjungti telefoną ir užsidaryti savame pasaulyje. Vertėtų susimąstyti, kokios šio elgesio priežastys. Galbūt kas nors tave įskaudino ar nuvylė? Nereikėtų už vieno žmogaus klaidas bausti visų aplinkinių. Klausyk savo širdies balso, tačiau neatsisakyk ir pagalbos.

SPALIS

Po sunkios vasaros ateis ir šiek tiek palankesnis metas. Spalį pagerės nuotaika, dažniau šypsosiesi, atsiras daug naujų malonių pažinčių. Pagaliau išdrįsi įsileisti kitą žmogų į savo širdį, net jei iki šiol jausmus jam neigei. Stenkis būti nuoširdi ir nežaisk vaikiškų žaidimų: jei tau jis patinka, nemeluok!

LAPKRITIS

Netikėtumų metas. Neplanuoti vakarėliai, nuolatinės staigmenos ir viliojantys pasiūlymai tiesiog liesis per kraštus. Reikės šiek tiek save pristabdyti ir gerai pagalvoti, ar tikrai verta visur lankytis ir skirti savo dėmesį ne itin svarbiems dalykams. Neapleisk namų ir namiškių, gali būti, kad jau prireiks jų paramos ir pagalbos.

GRUODIS

Dar šventėms neatėjus gali sulaukti ir netikėtų „dovanėlių“: tikėtina, kad būtent gruodį sulauksi pasiūlymo tekėti arba... neplanuoto nėštumo! Labai svarbu, su kuo nuspręsi sutikti žiemos šventes. Paprastai nesi linkusi įsileisti svetimų žmonių į savo erdvę, todėl tas, kurį nesąmoningai pasikviesi Kalėdų vakarienės, tikėtina, tavo namuose užsibus dar ilgą laiką. Taip pat gruodis bus palankus neatrastų talentų paieškoms.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis