Aiškiausi ženklai, jog tavyje gali slypėti velniukė

Tikriausiai daugeliui žinomas pasakymas - gerom mergaitėms dangus, blogoms - viskas. Ar ir tu pastebėjai, jog dažnai geros, tyros, nuoširdžios merginos lieka neįvertintos? Ir priešingai - traukiančios dėmesį, ryškios, neretai ekscentriškos, galbūt net pasipūteliškos laimi daugelyje gyvenimo kovų. Iš tiesų, kai kuriose merginose slypi galingasis velniukų pradas, todėl jos savo nuožmiu elgesiu gali pelnyti kitų pripažinimą ir neretai būti pranašesnės už gerietes tylenes. Nori tikėk, nori ne, tačiau jei dagelis išvardintų faktų tave atitinka, žinoki, jog tavyje gali slypėti tikra velniukė!

Dažnai pasielgi taip, jog vėliau turėtum gailėtis... bet nesigaili

Vakarėlyje pasielgi taip, dėl ko vėliau raudonuoji, lepteli ką nors, kas yra kitam nepasirodo juokinga ar yra nemalonu, neretai pasirodai pernelyg ekscentriška, vadovaujanti ar reikli. Pati puikiai žinai klydusi, tačiau... negali pripažinti savo kaltės ir net neketini to daryti. Žinai savo pliusus ir minusus, todėl puikiai suvoki, ką kalbi ir kaip elgiesi. Paprasčiausiai stengiesi išlaikyti savitumą ir žinai -kad ir kokia aplinkiniais gali pasirodyti nemaloni, patys artimiausi žmonės tave vertins ir supras.

Mėgsti flirtuoti

Esi gimusi flirtui ir labai sunkiai susitaikai su tuo, kai gyvenimas iš tavęs atima galimybę tai daryti. Pavyzdžiui, kuomet rimtai įsipareigoji. Tau paprasčiausiai sudėtinga nurimti ir konstatuoti faktą, jog dabar esi ne viena. Daugelis tave laiko savotiška viliokle, nemažai kas žavisi, tačiau yra ir tų, kurie tavęs prisibijo - ypač merginos, kurios saugo savo vaikinus...

Labai dažnai maištauji

Yra daugybę skirtingų maišo formų ir vienu ar kitu gyvenimo etapu mes maištaujame prieš sistemą, yapč tai būdinga paauglystės laikotarpiu. Štai jei maištavimas užsitęsęs - tai yra, maištauti esi linkusi ir praėjus hormonų audroms, tikėtina, jog turi velniukės bruožų. Maištas gali pasireikšti troškimu kovoti prieš tau netinkančias normas. Paprasčiausiai esi kovinga ir negali šios savo savybės nuslopinti!

Negali atsispirti pagundoms

Mėgstamiausi šokoladiniai ledai, nugulantys ant klubų, gražuolis vaikinas iš klubo, kuris tikrai neieško rimtų santykių, brangi suknelė, kai kišenėse švilpauja vėjai... tai tik vieni iš pavyzdžių, kuriais pasireiškia atsidavimas pagundoms. Paprasčiausiai tau stinga valios, tačiau tu dėl to visai nesigrauži - gyveni prasmingą ir laimingą gyvenimą, todėl neturi gailėtis dėl kažko, kas tau suteikė bent minutės trukmės malonumą.

Esi netaupi

Išleidi algą vos ją išvysti savo banko sąskaitoje? Dievini lankymąsi prašmatniuose restoranuose, o pasibaigus pinigams valgai keptas bulves? Negali praeiti pro kosmetikos parduotuvę neįsigijusi daugybės kosmetikos priemonių, kurių tau, net pati žinai, visai nereikia? Vadinasi, nesi iš taupiųjų, o tai dar vienas aiškus velniukės bruožas. Pinigai tikrai nėra ta valiuta, kuria gebi naudotis, mat kaip mat pasiduodi staigiam troškimui.

Ne su kiekvienu esi maloni

Tikrai nesi iš tų, kurios šypsosi kiekvienam sutiktajam. Priešingai - nematai poreikio šypsotis ir vaidinti malonią, kai žmogaus nė nepažįsti arba jis nėra tau patinkantis. Dažnai gali būti palaikyta atžagaria, nedraugiška ar šalta, tačiau dėl to visai nesijaudini - turi savo nuostaus, jų laikaisi ir esi be galo tuo patenkinta. Nematai reikalo elgtis su kiekvienu kaip su draugu ir ne dažnam gali pasirodyti angeliuku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis