2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Mergelė

Kas laukia Mergelės ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžioje tavęs lauks tikras darbymetis. Eini teisinga linkme, tačiau kol pasieksi savo tikslą, teks dar nemažai pasistengti. Nenuleisk rankų, sausis bus tau itin dosnus.

VASARIS

Antrąjį metų mėnesį lauks nauja pažinti, panašu, labai romantiška. Tai bus vaikinas, kuris tiesiog nešios tave ant rankų, lepins dėmesiu ir šiluma. Nedvejok, jo jausmai nuoširdūs. O ar taviškiai bus tikri, parodys tik laikas.

KOVAS

Teks pakovoti už save ir savo norus. Atmink, kad niekas ant lėkštutės tau nebus patiekta, todėl turėsi iš peties padirbėti ne tik siekdama savo tikslo, bet ir ignoruodama blogo linkinčius. Rask vietelę, į kurią galėtum pabėgti, kai bus sunku. Jokiu būdu nesivelk į kivirčus, laikykis atstumo.

BALANDIS

Metas įvertinti savo pastangas. Ar tikrai stengiesi iš širdies, o galbūt tiesiog tokia dediesi. Būtent balandį tau bus atlyginta tiek, kiek esi verta. Jei būsi darbšti ir net menkiausios užduotėlės nepraleisi pro pirštus, galėsi džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

GEGUŽĖ

Paskutinį pavasario mėnesį laukia netikėtos gyvenimo permainos, galima sakyti, prasidės naujasis tavo gyvenimas. Nebijok, pokyčiai – tik į gerą. Netrūks nei drąsos, nei ryžto savo naujiems tikslams pasiekti. Pirmyn!

BIRŽELIS

Didelė tikimybė, kad birželį susirasi naują draugę, o ši pažintis suteiks tau daug malonių emocijų. Su bendraminte užmegzta pažintis bus tvirta ir ilgalaikė, šis žmogus taps tavo ramsčiu sudėtingiausiose situacijose.

LIEPA

Liepa – vienas laimingiausių 2015-ųjų mėnesių. Netrūks nei džiaugsmo, nei teigiamų minčių, nei staigmenų. Džiugins artimųjų dėmesys, namų ramybė, sėkmė meilės fronte. Laukia daug vakarėlių, gimtadienių, vienatvės patirti neteks!

RUGPJŪTIS

Atsargiai – vaikinas iš praeities belsis į tavo širdį. Tau teks nuspręsti, ar suteiksi jam dar vieną šansą, ar jis to vertas. Šis žmogus tau – ypač svarbus, tačiau, tikėtina, praeityje dėl jo kaltės patyrei daug skausmo. Ar jis tikrai pasikeitė?

RUGSĖJIS

Mokslo metų pradžia džiugins gerais rezultatais. Tave lydės gera nuotaika, būsi energinga ir pasiryžusi visiems padėti. Tos, kurios vasarą netinginiavo ir sportavo, rudenį pasieks dar geresnių sporto rezultatų (ypač tos, kurių tikslas – sulieknėti).

SPALIS

Svajonių, deja, tuščių, metas. Būsi linkusi savęs gailėti, bėgsi nuo atsakomybės ir norėsi, kad visi aplinkiniai tave globotų. Laimės tos, kurios neleis sau tinginiauti, ir net labiausiai nenorėdamos kasdien kelsis iš lovos dėl savo tikslo. Sudėtingas periodas truks ne ilgiau dviejų savaičių, tiek iškęsti tikrai gali.

LAPKRITIS

Gerų naujienų metas! Galbūt sulauksi žinios iš seniai matyto draugo ar skambučio iš toli gyvenančio giminaičio. Jei kas prašys pagalbos, neatsisakyk padėti, tavo gerumas nebus pamirštas. Taip pat puikus metas pagerinti santykius su šeimos nariais.

GRUODIS

Paskutinį metų mėnesį bus galima tituluoti „nušvitimo metu“. Atrodys, kad staiga praregėjai: vaikinas, dėl kurio ėjai iš proto, nebeatrodys toks žavingas, draugų kompanija, be kurios negalėjai gyventi, privers jais nusivilti ir t.t. Iš pradžių šie suvokimai gąsdins, bet vėliau pajusi ramybę. Gyvenime atsiras daugiau nuoširdumo.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis