IŠKODUOK: ką atskleidžia JO šventinis sveikinimas?

Kalėdų rytas. Kaip įprasta tave pažadina ankščiau atsikėlusių draugų žinutės su kalėdiniais sveikinimais, artimųjų skambučiai. Tačiau, kad ir kaip norėtųsi visą dėmesį skirti šeimai, visą dieną lauki tik to vienintelio sveikinimo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tavo troškimas išsipildo ir mobilusis supypsi pranešdamas, kad gavai naują žinutę nuo savo simpatijos. Atrodo, tai tik paprastas sveikinimas, tačiau kokia prasmė slypi jame? Ką šiuo sveikinimu norėjo pasakyti vaikinas? Skaityk toliau ir sužinok, kokią reikšmę jūsų santykiams turi vaikino kalėdinis sveikinimas tau.

Pirmoji parašei jam nuoširdų sveikinimą, tačiau nesulauki jo atsakymo? Nusiuntei jam trumpą eilėraštuką apie šventes, bet jis taip pat nieko neatrašė? Pamiršk jį, tu jam nerūpi, jis turi svarbesnių reikalų. O gal vaikinas jaučiasi suglumęs, jam neįprasta išlieti visą širdį per tokią šventę kaip Kalėdos?

Srautinė žinutė apie angeliukus, snaiges, džiaugsmą ir pan.

Gavai nuo jo tokio pobūdžio žinutę? Tokios žinutės dažniausiai siunčiamos „iš reikalo“. Kažkaip nesmagu, negražu būtų nepasveikinti, bet jeigu ir netyčia užmirštų pasveikinti, nieko baisaus nenutiktų. Tu jam nesi tokia svarbi, kad jis galėtų skirti porą minučių parašyti tau asmenišką sveikinimą. Gerai, kad tu apskritai egzistuoji jo gyvenime.

Humoristinis sveikinimas

Jei gavai sveikinimą, kuriame figūruoja tokie žodžiai kaip „sukasi ratu“, „su besmegeniu“, „rengia puotą”, „zuikis graužia šluotą” ir t.t. (turbūt pati pameni tokius sveikinimus), galime pagirti, kad tavo simpatija tikrai turi humoro jausmą, tačiau ar turi kokių jausmų tau – sunku pasakyti. Ką lengviau įsivaizduoti: vaikiną nuobodžiaujantį prie šventinio stalo ir rašinėjantį tokias žinutes, ar vaikiną, pasišalinusį nuo svečių ir susikaupusį rašant tokią SMS? Na žinoma, vaikinas norėtų, kad pralinksmintum jį, bet tikrai neverta prisigalvoti, kad po švenčių galite tapti daugiau nei draugais.

“Su šventėm“, „gražių švenčių“, „jaukių Kalėdų“ ir pan.

Iš pirmo žvilgsnio toks sveikinimas gali pasirodyti nieko nereiškiantis ir niekam tikęs, tačiau iš tikrųjų pasako daug daugiau, nei tu įsivaizduoji. Vaikinas nedaugžodžiauja, bet to ir nereikia, juk ir taip aišku, kad jis nusiteikęs romantiškai ir galvoja apie tave. Jam svarbu, kad tau šventės būtų smagios ir mielos, kad per jas jaustumeisi gerai.

Asmeniškas sveikinimas tau

Jei žinutėje jis mini tavo vardą – puiku. Jei pats sugalvojo nuoširdų sveikinimą – dar geriau. Bet žinai, kas yra geriausia? Jei žinutėje jis mini tokius žodžius kaip „tau”, „tavo”, „su tavimi” ir pan. Turime tau žinią – vaikinas stipriai įklimpęs į jausmus tau. Galbūt Kalėdų senelis iš tikrųjų tau atneš vaikiną dovanų?

Vietoje žinutės – skambutis

Jei per Kalėdas sulauki vaikino skambučio, gali būti tikra, kad jo jausmai tau tikri. Ir visai nesvarbu, ar jausmai abipusiai. Tu tikrai labai patinki vaikinui, kuris skambina Kalėdų rytą palinkėti tau gražių švenčių bei pasiteirauti, ką gavai dovanų nuo Kalėdų senelio. Pamėgink įsivaizduoti: jis susiranda nuošalesnę vietą namuose, kad galėtų nevaržomas su tavimi pabendrauti, randa laiko pasveikinti tave, nors aplink jį zuja pulkas giminių.

Į tavo sveikinimą vaikinas atsako „ir tave”, „tave taip pat”, „sveikinu” ir pan.

Toks vangus vaikino atsakas rodo, kad jam neįdomu su tavimi bendrauti. Ir ateityje nenusimato jokių romantiškų jausmų tarp jūsų. O ką galvoti, jei pati nusiunti vaikinui sveikinimą, bet nesulauki jokio atsako? O ką tu darai su įkyriais gerbėjais? Tikriausiai ignoruoji. Kodėl? Todėl, kad jie tau neįdomūs. Nesmagu sakyti, bet neverta kankintis dėl vaikino, kuriam esi tuščia vieta.

Gali pasirodyti, kad trumposios žinutės yra visai neromantiškos ir nieko nereiškia, bet pabandyk interpretuoti visą situaciją. Jei tu tikrai patinki vaikinui, jis ras laiko ir būtų kaip tave pasveikinti ir parodyti tau dėmesį, kitu atveju – tu jo nedomini ir jis nenori švaistyti laiko veltui. O dalinantis įspūdžiais su draugėmis nereikia jo ginti ir teisinti, kad jis labai užsiėmęs, ar išvažiavęs į kaimą pas gimines. Tiesiog taip nebūna. Šios paprastos taisyklės galioja ne tik švenčių metu, o visada. Tad mano kalėdinis palinkėjimas tau būtų džiaugtis laiku praleistu kartu su šeima ir draugais. O vaikinai, jie tikrai kaip autobusai: nuvažiavo vienas, atvažiuos kitas...

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis