PAŽINK SAVE: tavo Zodiako ženklas atskleidžia, kokia iš tikrųjų esi

Kokia esi mergina, koks tavo charakteris, kaip elgiesi darbe ir kokia būsi mama pagal savo Zodiako ženklą? Sužinok!

AVINAS

Ugningo charakterio, kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Žodis „pralaimėjimas“ svetimas, todėl Avinas pavydėtinas optimistas. Labiau linkęs diktuoti savas taisykles nei prisitaikyti prie esamų. Labai užsispyręs, o užsidegimas virsta įniršiu, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtų. Ambicingas ir garbėtroška, turintis stiprią valią, nepasiduoda aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ir dėl ko nors kovoti. Kovotojas iš prigimties. „Viskas arba nieko“ galioja net ir meilėje. Neturėdamas, kur nukreipti energijos gali pridaryti kvailysčių. Avinas sąžiningas, atviras, tiesus, apdovanotas iškalba, tačiau prastas diplomatas. Todėl dažnai pasako kažką labai tiesmukiško, kai tokios Avino replikos pašnekovas nesupranta ir įsižeidžia, su tokiu pašnekovu Avinas praranda norą bendrauti, įsižeidei – pats kaltas. Avinams sunku kontroliuoti savo emocijas, jiems sunku atsipalaiduoti ir tiesiog negali ramiai sėdėti ir galvoti, kad viskas praeina labai sėkmingai.

Darbas

Avinas dievina darbą. Avinai sunkiai ir daug dirba, nebijo susitepti rankų, gali dirbti nuo ryto iki išnaktų, be to, nesirūpina savo mityba – valgo bet ką, geria per daug kavos. Tačiau tai vadovai, ne pavaldiniai. Nemėgsta dirbti komandoje, tai individualistai. Mielai vadovauja, tačiau nemėgsta bendradarbiauti su svetimais žmonėmis. Kaip gyvenime, taip ir darbe Avinams būtina ko nors siekti ir jausti konkurentų kvėpimą už nugaros. Dėl savo karingo ir ambicingo charakterio, užėmę aukštas pareigas dažnai tampa tironais. Tačiau jų geros savybės, kad jie yra sąžiningi, nuoširdūs, nemėgsta intrigų ir kiaulysčių. Darbe Avinai siekia nuo nieko nepriklausyti ir vadovauti kitiems, nesvarbu, ar jie bus brigadininkais statybose ar mokytojais. Paprastai Avinai puikiai susitvarko su „vyriškomis“ profesijomis. Drąsūs, pasiryžę pulti į ugnį, o persekiojamo nusikaltėlio tikrai nepaleis.

Mergina Avinas

Tobula mergina jos tikrai nepavadinsi. Ji primena rūkstantį ugnikalnį ir visuomet pirštu baksnoja į tai, kas jai nepatinka. Labai kaprizinga, gėlėmis ir saldainiais jos nepapirksi. Nemėgsta įkyrumo, laisvės ribojimo ir per didelio dėmesio – toks dėmesys jai greitai nusibosta. Tačiau savo vyrą sugeba įkvėpti darbui ir siekti naujų tikslų, negaili praktiškų patarimų. Šių merginų vaikino idealas – supermenas, tačiau pačios dažnai yra stipraus charakterio, tad renkasi tokius vyrus, kurie joms paklustų.

Mama Avinas

Mamos, gimusios po Avino ženklu, didžiuojasi savo pasiekimais įvairiose srityse, jų linki ir savo vaikams. Norėtų, kad vaikai pasiektų užsibrėžtus tikslus ir padarys viską, kad jiems padėtų. Valdingos. Yra iš tų žmonių, kurie nuolat ką nors veikia, organizuoja, lekia per gyvenimą neįtikėtinu greičiu. Mano, kad varžosi su visu pasauliu ir turi įvykdyti visus savo sumanymus kuo skubiau. Motinystė taip pat darbas ir šį darbą siekia atlikti kuo efektyviau. Avinė – šeimos lyderė. Prireikus nedvejodama stoja į kovą už šeimą. Avinės turėtų būti atsargios, kad jų ugninga natūra nepadarytų žalos vaikui, šio ženklo atstovės greičiau nei kitos netenka kantrybės, gali aprėkti savo vaikus be reikalo ir tik po to suprasti, ką iš tiesų padarė.

JAUTIS

Jaučiai – ramūs, konservatyvūs, užsispyrę ir atkaklūs. Nemėgsta permainų, veikia atsargiai ir apgalvotai, dažniausiai renkasi eiti senu, laiko patikrintu keliu. Jaučiai ne tie, kurie trokšta būti vadovais ir nurodinėti kitiems ką ir kaip reikia daryti. Tai šilti, draugiški, tolerantiški ir labai patikimi žmonės. Tačiau kartais dėl per didelio užsispyrimo gali būti nelankstūs ir sunkiai prisitaikantys. Daug kas Jaučius laiko materialistais, nes jie mėgsta pinigus, prabangą, komfortą ir yra pasiryžę dėl to daug ir labai sunkiai dirbti, tačiau jiems svarbiausi ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie teikia. Tvirtai stovi ant žemės, rūpinasi ateitimi, sugeba neišleisti visų pinigų iš karto, o visuomet atsideda „juodai dienai.“

Darbas

Jaučiai niekada nieko nedarys tiesiog iš idėjos. Už darbą jie visada tikisi tinkamo atlygio. Jaučiai realistai, dirba dėl pinigų. Jų pasaulis – obligacijos, fondai, draudimai, bet svarbiausia visuomet išlieka šilti namai, jauki, šeimyninė aplinka. Jaučiai dirbs tol, kol turės namą ir ne bet kur, o prestižiniame rajone, turės gražų sodą, o namuose keletas brangių iš antikvariato daiktų – būtini. Jaučiai darbe yra mėgstami už savo paprastumą ir solidumą. Būdami labai darbštūs, darbe gali pasiekti aukštų rezultatų.

Mergina Jautis

Taiki, rami, šiek tiek naivoka, gal ir ne gražuolė, bet moteriška ir šeimyniška. Prie Jautukių turėtų nesiartinti vaikinai, kurie neketina jų vesti, nes jos pasižymi savybe – suvynioti vaikiną ir sėkmingai nusitempti jį prie altoriaus. Jos labai mėgsta pinigus ir gražius daiktus. Jautis – bankininkų ženklas. Pasižymi geru skoniu, mėgsta dovanoti gražius ir madingus drabužius, pirmiausia jos žvalgosi į pinigingus ir dėmesingus vyrus.

Mama Jautis

Šeima ir namai – gyvenimo ir egzistavimo esmė. Šeima – svarbiausia šių moterų gyvenime, į motinystę jos neria visa galva ir visiškai save realizuoja. Puikiai sutaria su vaikais, sukuria jiems jaukią aplinką, kurią vėliau vaikai palieka labai nenoriai. Mėgsta lepinti vaikus. Kartais gali būti pernelyg globėjiškos ir savininkiškos – priešinasi vaikų išėjimui iš namų, net kai jie jau tampa suaugusiais. Lepina, rūpinasi, globoja, užtikrina saugią aplinką, vaikai auginami po mamos „sparneliu“ yra nemokomi savarankiškumo.

DVYNIAI

Labai komunikabilūs, linksmi, žavingi, optimistiški ir išradingi žmonės. Bendravimas – būtinas kaip oras. Dvyniai yra labai smalsūs, vienu metu gali atlikti daugybę darbų, įvairiapusiški ir nepastovūs. Nekenčia rutinos ir monotonijos, jiems tiesiog būtinos naujos pažintys, pasikeitimai, nuolatos ieško kažko naujo ir neišbandyto. Sugeba labai greitai prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Lengvai priima informaciją, jiems būtina žinoti ir būti gerai informuotiems apie viską, pernelyg domisi kitų gyvenimais, todėl yra linkę į apkalbas, tačiau nėra piktavaliai. Meilėje, kaip ir gyvenime gali būti labai nepastovūs, dažnai meilė jiems kaip žaidimas. Puikiai flirtuoja ir žavi, tačiau ilgalaikių meilės ryšių nesiekia, bet jeigu randa protingą, įdomų partnerį – jį gerbs ir skirs jam visą save. Tiesa, tik tada jeigu Dvynukas jau bus spėjęs išsilakstyti.

Darbas

Nėra svarbiausias dalykas jų gyvenime. Ir darbe negali pakęsti monotonijos, darbo vienumoje ir tyloje. Puikiai sekasi dirbti komandoje, lengvai gauna ir perduoda informaciją, žmonės juos mėgsta dėl įgimto žavesio, šmaikštumo ir humoro jausmo. Permainos yra būtinos ir darbe, naujos patirtys arba bent jau naujas vaizdas pro langą. Atlieka daug užduočių vienu metu, jų darbo kabinete niekada nebus ramu, jų darbo aplinka – nuolatinis šurmulys, judesys, skambantis telefonas. Dvyniai mėgsta labai dažnai ir sėkmingai keisti profesijas ir darbo vietas.

Mergina Dvyniai

Renkasi vaikinus, kurie pernelyg daug nekalba, nes Dvynė ir pati turi ką pasakyti. Jai patinka, kai vaikinas tyli ir leidžia kalbėti jai. Nepakenčia kvailų vaikinų, šalia jos gali būti tik protingas vaikinas. Tačiau Dvynė mergina – gudrioji laputė, kai reikia pasmailinusi liežuvį gali apgauti ir protingą vaikiną. O nuolatinis permainų troškimas labai vilioja nueiti į „kairę“ ir patikrinti, kas ten vyksta, todėl ja nereikėtų pernelyg pasitikėti. Joms sunkiai sekasi išbūti šalia vieno vyro, nuolat blaškosi – pabėga, vėl grįžta ir vėl bėga. Tačiau išrinktajam sugeba tapti nepakeičiamomis dėl savo įvairiapusiškumo ir sugebėjimo mesti iššūkius. Šios moterys puikiai tinka tiems vyrams, kuriems dažnai reikia persikelti iš vienos vietos į kitą. Linkusios greitai užmiršti ir atleisti vyrų klaidas ir paklydimus.

Mama Dvyniai

Šių mamų vaikai tikriausiai bus gerai informuoti apie viską ir bus plepūs, kaip ir jų mama. Vaikams su tokia mama niekuomet nebus nuobodu, tačiau vaikai gali tapti nevaldomi, nes Dvynei sunku vaiką auklėti griežtai ir nuosekliai. Dažnai jos ne tik mamos, bet ir draugės savo vaikams, žino vaikų paslaptis ir gali laiku ateiti jiems į pagalbą. Dvynė rūpinasi vaikų vaizduote ir intelektu, o tokie dalykai, kaip išmėtyti daiktai ir žaislai jai neturi reikšmės.


VĖŽYS

Švelnūs, emocingi, užjaučiantys, pastovūs, nemėgstantys permainų, be galo šeimyniški ir gana uždari žmonės. Būdinga nuotaikų kaita ir dažnai svyruojanti nuo vieno kraštutinumo iki kito. Gali susirgti iš sielvarto ar liūdesio ir pasveikti iš džiaugsmo. Vėžiai nėra kovotojai, tačiau turi begalinę kantrybę. Svarbiausia jiems jausti saugumo jausmą, aplinkinių paramą. Nepaisant nuotaikų kaitos, jie labai ištikimi ir rūpestingi. Svarbiausia jų gyvenime – namai ir šeima. Paprastai būna labai stipriai prisirišę prie artimų žmonių, namų ir gimtųjų vietų. Vertina sentimentalius daiktus, mėgsta prisiminti viską, kas buvo gražiausia ir išgyventi tai dar ir dar kartą.

Darbas

Dirba lėtokai, tačiau kruopščiai ir sistemingai. Nemėgsta keisti darbo, būna prisirišę prie darbovietės ir žmonių su kuriais dirba. Darbe niekuomet nepamiršta vadovo ar bendradarbio gimtadienio. Mieliau renkasi dirbti tylioje, jaukioje aplinkoje nei triukšmingoje. Dažnai kuria labdaros organizacijas ir renkasi profesijas, kuriose galėtų rūpintis ir globoti kitus. Vėžiai emocingi žmonės, todėl dirba puikiai tol, kol namuose ir šeimoje viskas gerai, tačiau jeigu ne – problemas atsineša į darbą ir negali susikaupti, nuo to kenčia darbo kokybė. Vėžiui antra pusė yra tarsi būtina, nes vieniši Vėžiai praranda motyvaciją darbui, jiems reikia nuolatinio palaikymo, saugumo ir artimo žmogaus šalia.

Mergina Vėžys

Nepaprastai švelni, jautri, ištikima, rūpestinga, moteriška, pareiginga ir atsidavusi. Dažnai paklūsta vyrui, o partneris jos atrama, parama, užuovėja. Ji tiesiog sutverta šeimai. Pasiruošusi santuokai, kuri truks daugiau 20 metų, net jeigu vyras ir nusuka į „kairę“ – jam tai būna atleista. Vėžiukė drąsiai gali žadėti tvirtus šeimyniškus ir ilgalaikius santykius. Dėl savo vyro pametusi galvą, pasiryžusi aukotis ir atiduoti jam viską. Tačiau labai jautri ir greitai įsižeidžianti, skriaudą išgyvenanti mėnesių mėnesiais, dažnai nepasitikinti savimi. Nesirenka triukšmingų, aktyvių vyrų.

Mama Vėžys

Šeima be vaikų – šeima be prasmės. Tai tobulos motinos iš pašaukimo ir šeimos židinio saugotojos. Dėl vaikų pasiryžusios viskam, supratingos, mylinčios, rūpestingos, nuoširdžios, mokančios atleisti, užjausti. Turi stiprų motinystės instinktą – jaučia, kada vaikui gresia pavojus ir skuba jam į pagalbą. Dėl vaikų gali nutraukti savo karjerą, kad galėtų atiduoti savo visas jėgas ir dėmesį vaikams. Bandydama apsaugoti vaikus nuo visų pavojų, rizikuoja užauginti vaiką, kuriam bus sunku išeiti ir prisitaikyti prie realaus, žiauraus gyvenimo. Būdamos globėjiškos ir savininkiškos sunkiai susitaiko su išsiskyrimu, kai vaikai užauga. Vaikams užaugus stengiasi išlaikyti kuo artimesnius santykius, po to tampa nuostabiomis močiutėmis.LIŪTAS

Karališkasis Liūtas ir elgiasi karališkai. Ugningo, tvirto charakterio, išdidūs, dažnai pasipūtę, išdidūs, energingi. Mėgsta būti dėmesio centre, mėgsta komplimentus ir pagyras, dažnai apsupti būrio draugų. Kad ir kokie draugai būtų, Liūtai dažnai laiko save aukščiau už juos (juk jis karalius). Mano, kad jiems tiesiog lemta valdyti ir kontroliuoti kitus žmones ir būti šlovinamiems. Būdami atkaklūs ir valdingi tampa lyderiais. Kelia didelius reikalavimus kitiems, tačiau pasiryžę ir duoti. Jeigu Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengia visas ribas, jie tampa tiesiog nepakenčiami. Liūtams neįveikiamų kliūčių nėra.

Darbas

Kitokios motyvacijos nei prabanga, pinigai ir šlovė Liūtai neįsivaizduoja. Jie lyderiai, vadovai, kavos nešiojimas juo žemina. Dievina pinigus, todėl ir siekia jų uždirbti kuo daugiau. Moterys Liūtės nuostabios prabangių restoranų vadovės, prabangių renginių organizatorės. Yra drąsūs, nebijo rizikuoti net visu savo turtu, o sėkmė Liūtams dažniausiai šypsosi. Atvirai reiškia savo nuomonę ir pažiūras. Jiems būtina dirbti savarankiškai, nepakenčia, kai jiems yra vadovaujama ar trukdoma. Liūtams sekasi vadovauti, jie sugeba įvertinti kitų pastangas, būdami kerinčiomis asmenybėmis nesunkiai kyla karjeros laiptais ir lengvai randa kalbą su įtakingais, turtingais, jiems naudingais žmonėmis.

Mergina Liūtas

Elegantiška, išdidi, nepriklausoma ir sunkiai pasiekiama. Labiau vertina švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius. Jos jausmai gilūs ir nuoširdūs, tačiau įsiutinta virsta tikra laukine kate. Šios karalienės nedomina pilki, eiliniai vyrai. Jos širdį užkariaus turtingas, aukštas pareigas užimantis vyras. Liūtė nori, kad vyras paklustų jai ir nuolat žarstytų komplimentus, nemėgsta antraeilių vaidmenų, linkusi dominuoti, garbėtroška, egoistiška, energinga, kupina idėjų ir mėgstanti prabangą. Kelia skandalus, bet visuomet atsiprašo, kai jaučiasi kalta. Liūtė turėtų kontroliuoti savo norą vadovauti visiems ir visur.

Mama Liūtas

Liūtės negali gyventi vien namų rūpesčiais, siekti karjeros joms tiesiog būtina. Dažnai vaikams kelia pernelyg aukštus reikalavimus, didžiuojasi savo vaikais, dievina komplimentus sakomus jos atžaloms. Vaikams siekia būti autoritetu. Patenkina visas vaikų užgaidas, nekreipdama dėmesio į kainą, todėl vaikai dažnai būna išlepinti. Kadangi Liūtės valdovės iš prigimties, valdo ir savo vaikų gyvenimus. Kuria vaikų planus, retai atsižvelgdamos į jų tikruosius pomėgius, nori žinoti apie juos viską, dažnai nepalieka asmeninės erdvės, tačiau vaikus nuolat giria, skatina, padeda įgyti pasitikėjimą savimi. Ši mama turėtų leisti vaikui eiti savo keliu, o nebūti mamos šešėlyje.

MERGELĖ

Vienintelis moteriškas Zodiako ženklas. Mergelės jautrios, aktyvios, realistės, siekiančios tobulumo, pedantiškos, nekenčia nešvaros ir netvarkos. Dėl per didelio skrupulingumo dažnai atrodo šaltos asmenybės. Stropios, atsakingos, praktiškos. Paprastai turi stiprų analitinį mąstymą. Visur ir visada pastebi visas detales, smulkmenas ir ypač žmogiškuosius trūkumus. Retai susilaiko nepasakiusios žeidžiančios kritikos, nors pačios kritikos nenori girdėti. Nesunkiai gali spręsti sunkias problemas, pastebėdamos smulkmenas, tačiau pernelyg įsigilinusios į detales, nepastebi bendro vaizdo. Paprastai labai rūpinasi savo sveikata, gerai maitinasi, sportuoja. Nepasitikėdamos kitais, dažnai slepia savo jausmus. Jeigu įsimyli, nepraranda blaivaus proto, neskuba užmegzti meilės ryšių. Bendraudamos su kitais Mergelės santūrios, nuoširdžios, rūpestingos, gana plepios. Mergelės turėtų pasistengti per daug neanalizuoti kito žmogaus ir aštrų liežuvį su dar aštresne kritika palaikyti už dantų.

Darbas

Sakoma, kad jeigu vieną dieną iš pasaulio dingtų visos Mergelės – ekonomika žlugtų akimirksniu. Mergelių protai turi didžiausią analitinį mąstymą iš visų Zodiako ženklų. Joms patinka dirbti, kai darbas jas iš tikrųjų džiugina. Nemėgsta rizikuoti, apsidraudžia, detaliai suplanuoja savo karjerą ir po truputį, palaipsniui, žengdamos žingsnį po žingsnio siekia užsibrėžto tikslo. Nebėga nuo monotoniško darbo, puikiai susikoncentruoja ir visada darbą atlieka kruopščiai, pedantiškai net ir tuomet, kai darbas reikalauja nežmoniškos kantrybės ir begalinio atidumo. Geriau sekasi atlikti savarankišką, bet ne vadovaujamąjį darbą, nes pedantiškosios ir tobulumo siekiančios Mergelės galėtų valandų valandas nagrinėti net ir smulkiausias darbuotojų klaidas. Taip pat jas baugina vadovaujamojo darbo priskirta atsakomybė už kitus.

Mergina Mergelė

Protinga mergina. Nesivelia į santykius, kurių pagrindas vien seksas, netiki sielų giminyste ir romantiniais kliedesiais. Meilėje, lovoje šalta ir santūri. Santykiuose ir lovoje, kaip ir gyvenime viskas turi savo sistemą ir techniką. Mergelės turėtų suprasti, kad meilės reikaluose ne visuomet galioja įprasti logikos dėsniai. Mergelė renkasi išsimokslinusį, iš geros šeimos, tvarkingą, išvaizdų, gerą darbą turintį vyrą. Pastebi kiekvieną trūkumą ant drabužių, bet dažnai linkusios nepastebėti sąžinės dėmių. Gerbia kitų žmonių intelektą, Mergelės partneris turėtų tartis su ja dėl kiekvienos smulkmenos ir visuomet pritarti jos sumanymams. Smalsi ir mėgstanti koketuoti, tačiau tai tikrai nereiškia, kad ji tavim domisi, greičiau tai protų kova. Gyvenimas su šia mergina – kasdieninis namų tvarkymas, skalbimas, dulkių valymas (kurių Mergelės namuose jau seniai nėra).

Mama Mergelė

Mergelės vaikai – visuomet gražiai, švariai aprengti ir prižiūrėti, ji niekada neleis vaikams lakstyti purvinais ir suplyšusiais, suteptais drabužiais, nors ir po kiemą. Gerai sutaria su vaikais, tačiau reikalauja iš jų daug, nori, kad vaikai siektų tobulumo. Labai praktiškos moterys, nekenčia pinigų švaistymo. Jos namai visuomet tvarkingi, nesibaido namų ruošos darbų. Labai rūpinasi vaikų sveikata, gali perskaičiuoti saldainius dėžutėje tam, kad įsitikintų, kad vaikai nepersivalgė saldumynais. Vaikams perduoda, kad laikas yra vertybė ir jo negalima švaistyti, Mergelė ir laisvalaikiui paruošia ilgą darbų sąrašą, sugeba taip suplanuoti laiką, kad jo užtektų ir vaikams, ir vyrui. Kartais Mergelė per daug remiasi logika ir yra griežta auklėtoja, todėl gali atrodyti labai šalta, jai reikėtų atsipalaiduoti ir leisti gyventi laisviau tiek sau, tiek vaikams.

SVARSTYKLĖS

Vedantis iš kantrybės pačias Svarstykles ir jų artimuosius bei kolegas bruožas – nesugebėjimas apsispręsti, nuolatinės dvejonės. Lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana naivios. Joms svarbiausia taika ir harmonija. Užglaisto konfliktą ne prasčiau už diplomuotą psichologą, tačiau Svarstyklės stengiasi jų išvengti, pasiruošusios leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti, jos verčiau pameluos nei įžeis kitą žmogų. Vengia nemandagių, šiurkščių žmonių. Bendravimas būtinas kaip oras, nori patikti visiems, dėl to joms kartais sunku pasakyti „ne“, labai draugiškos, atviros, turinčios puikų humoro jausmą, mėgstančio linksmintis asmenybės. Šalia jų žmonės jaučiasi laisvai ir nevaržomai. Net įžūlieji kietakakčiai prie Svarstyklių sušvelnėja. Svarstyklės teisės ir teisingumo simbolis, siekia pusiausvyros, tačiau dėl neapsisprendimo tai ir lieka tik siekiamybe.

Darbas

Darbas komandoje. Darbas šiems žmonėms tai galimybė bendrauti, palaikyti kontaktus su kitais. Joms labai svarbi atmosfera darbe, nepakenčia chamiško ir prasčiokiško elgesio. Svarstyklėms sėkmė šypsosi, nesunkiai pasiekia karjeros aukštumas, nes jos sugeba užkariauti įtakingų žmonių simpatijas ir įgyti pasitikėjimą. Svarstyklės turi savo darbo ritmą, darbo produktyvumas priklauso nuo dažnai besikeičiančios jų nuotaikos ir savijautos. Svarstyklės gali valandų valandas analizuoti gautą pasiūlymą, dvejoti ir dvejoti, o gera proga tiesiog praeina joms pro šalį.

Mergina Svarstyklės

Gražiausios moterys tarp Zodiako ženklų, tad gerbėjų joms tikrai netrūksta. Lengvai apsuka galvas vyrams, nes pasižymi išskirtiniu grožiu ir elegancija. Savo vyrą pavers kultūringu ir inteligentišku žmogumi. Jai ypač svarbios geros manieros ir kitų nuomonė, todėl klausimas, kaip mes kartu atrodome iš šalies – neišvengiamas. Mėgsta būti kviečiama į teatrą ir kitas vietas, kuriose renkasi kultūringi žmonės. Sugeba priimti išmintingus sprendimus net jei kalba vyksta apie jausmus. Šiai merginai sunku susitaikyti su vienatve, svarstyklės taip pat ir santuokos ženklas, todėl šios merginos tikslas – sėkmingai ištekėti ir būti laimingai.

Mama Svarstyklės

Namuose stengiasi palaikyti harmoniją, užtikrinti taiką ir ramybę. Vengia konfliktų, todėl kartais gali pildyti kiekvieną vaiko norą. Dažnai tai jausmingos, mylinčios, kartais net per švelnios motinos, todėl vaikai gali „užlipti“ joms ant sprando. Vaikai mokomi mandagumo, gerumo, gerų manierų. Svarstyklėms teisingumo jausmas įgimtas, tačiau noras išvengti konfliktų gali trukdyti griežtesniam auklėjimui. Pagrindinės savybės, kurias norima įdiegti – sąžiningumas ir teisingumas. Apskritai Svarstyklėms motinystė ne sunkus darbas, o malonumas. Negaili vaikams patarimų, pelno jų pasitikėjimą, susierzina nebent tada, kai mato blogas vaiko manieras ar prastą skonį.

SKORPIONAS

Paslaptingos, prieštaringos, nekenčiančios melo ir į kraštutinumus linkusios asmenybės. Mato arba juoda, arba balta, elgiasi atitinkamai, gali būti dori, mandagūs ir kilnūs arba krenta iki pačios apačios. Pasižymi dideliu pavydu, kerštingumu, nevengia konfliktų ir ginčų, dažnai patys būna jų priežastimi, tokio dalyko kaip kompromisas jie nežino, dėl savo artimųjų ir draugų gali padaryti bet ką, kovoja kaip patys už save. Nepripažįsta jokių kliūčių, eina iki galo. Pasižymi karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Skorpionus galima mylėti arba nekęsti, išlikti abejingais neįmanoma. Siekiant tikslų jiems būdingas agresyvumas, nėra diplomatiški, tiesą rėžia tiesai į akis, todėl gali turėti didelių priešų. Draugams ištikimi ir atsidavę, jų paslaptis nusineš į kapus, o apie savo mintis, jausmus ir ketinimus taip pat nekalba. Neabejingi silpnesniems, jiems gali būti labai švelnūs ir globėjiški. Skorpionai laikomi geriausiai meilužiais, mėgstantys medžioti, o nebūti medžiojamais. Lovoje jiems nėra jokių moralinių ribų. Asmeninis gyvenimas labai audringas, pilnas barnių, aistros ir pavydo. Skorpionai trokšta kontroliuoti visus ir viską savo aplinkoje.

Darbas

Sugeba dirbti labai sunkiai, kai darbas yra pakankamai nepriklausomas, sudėtingas ir prasmingas. Komandiniam darbui neturi kantrybės, nėra tolerantiški, kelia aukštus reikalavimus. Jiems reikia iššūkių, tai skatina juos stengtis dar labiau. Ambicingi ir turi didelius užmojus, darbui atiduoda visas jėgas, yra talentingi beveik visose srityse. Palankiomis sąlygomis, gali susikrauti milžiniškus turtus. Siekdami savo tikslo gali pamiršti namus ir draugus, į namus grįžti tik permiegoti, per darbus nematyti, kaip auga jų vaikai. Jie turi nuolat siekti tikslo, kai jo pasiekia jiems pasidaro nuobodu, trokšdami permainų dažnai pradeda patys ieškoti rūpesčių ir kažko naujo – pakeisti gyvenimo partnerį, pradėti lošti.

Mergina Skorpionas

Aistringa ir labai įtari. Nuolatos laukia smūgio, išdavystės, išsiskyrimo ir yra tam pasiruošusi. Mėgsta medžioti ypač tuos vaikinus, kurie yra nesusidomėję ja. Pasiekusi tikslą susidomi kuo nors kitu. Renkasi tokius vyrus, kuriuos gali valdyti. Nekantri, nori turėti viską ir iš karto. Jai nepatinka lengvas grobis. Stipri ir laisva, bet kartu ištikima ir atsidavusi tam, kurį iš tikrųjų myli. Sugeba kovoti už savo meilę, būdama ištverminga vyriškai pakelia visas gyvenimo negandas ir bėdas.

Mama Skorpionas

Mamos Skorpionės taip pat linkusios į kraštutinumus – gali būti tobulos motinos arba visiškai beviltiškos. Gali remti, bet tuo pačiu metu ir griauti. Paprastai būti mama – iššūkis. Su vaikais elgiasi rimtai, griežtai, siekia, kad vaikai būti ištvermingi ir darbštūs. Dėl begalinės meilės vaikams labai savininkiškos ir pavydžios – nenori „dalintis“ vaikais net su seneliais. Nevengia diskutuoti su savo vaikais, nori pažinti jų vidines gelmes. Iškilus problemai dėl savo vaiko gali „perpjauti“ gerklę. Nesileidžia į kompromisus, mano, kad žino geriausiai tai, ko reikia jos vaikams, dažnai pamiršdamos, kad vaikai turi savų pomėgių ir planų.

ŠAULYS

Linksmi, bendraujantys, optimistiški, šiek tiek lengvabūdiški, atviri ir nuolat nuotykių, laisvės ir naujovių trokštantys žmonės. Šauliai būna dviejų tipų – ištikimi, idealistiški romantikai arba tobulybės paieškose pasiklydę suvedžiotojai. Paprastai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, tačiau turintys aštrų liežuvį. Nuomonę reiškia garsiai, aiškiai, tiesmukiškai ir nieko nepaisydami, todėl nereikėtų jiems patikėti paslapčių, nes dažnai Šauliai nepagalvoja prieš ką nors pasakydami. Šauliai trokšta laisvės, nepriklausomybės ir naujų nuotykių, todėl daugumu Šaulių labai mėgsta keliauti. Be galo mylėdami laisvę Šauliai stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet romantiškų nuotykių jie neatsisakys. Nemėgsta rutinos, gyvenimas jiems kaip nuotykis. Šauliams būdinga pernelyg greitai „užsidegti“, todėl reikėtų pasistengti labiau kontroliuoti savo jausmus.

Darbas

Jeigu darbe Šaulys – liūdna nebus, nes jis visuomet optimistiškas, originalus, kupinas idėjų ir trykštantis gyvenimo džiaugsmu. Tiesa, Šauliai dažnai pavėluoja į darbą, nes dažnai iki ryto linksminasi. Šauliams patinka bendrauti ir būti tarp žmonių, sugeba aplinkinius įkvėpti geromis emocijomis, skatina juos dirbti geriau. Jie gali būti nuostabūs vadovai. Vadovas Šaulys žada, kad liūdna nebus, emocijų darbe bus įvairių, vieną dieną Šaulys trankys durimis ir grasins atleidimu, o kitą dieną atsiprašys ir pažadės priedą prie atlyginimo. Sakoma, kad Šauliai lengviausiai pasiekia paaukštinimą darbe, taip yra ne tik dėl to, kad jiems šypsosi sėkmė, tačiau ir dėl to, kad tai talentingi, kūrybingi žmonės. Trokštantys permainų Šauliai dažnai keičia darbus ir profesijas, ieškodami tikrojo pašaukimo, todėl gali atrodyti nepatikimi ir nepastovūs žmonės.

Mergina Šaulys

Nepastovi. Mėgstanti bendrauti, temperamentinga ir valdinga, dažnai renkasi tokius vyrus, kuriuos galėtų valdyti, kurie lengvai leistųsi į kompromisus arba tokius, kuriuos lengva pakreipti jų norima linkme (taip elgiasi, tačiau dažnai to pati nepripažįsta). Dažnai įsimyli svetimšalius, kultūriniai skirtumai ją žavi, kuo mažiau apie juos žino, tuo labiau susidomėjimas auga. Negali pakęsti nuobodžių ir pedantiškų asmenybių. Šaulės Mylimasis niekuomet nesijaus pačiu brangiausiu žmogumi žemėje, Šaulės apskritai nelabai domisi vedybomis ir vaikais. Šaulei svarbiausia, kad jos vyras neribotų jos laisvės, kad nevaržytų kelionių ir jos linksmybių, o dar geriau, kad už tokias keliones ir linksmybes jis ir sumokėtų.

Mama Šaulys

Siekiančios laisvės ir nepriklausomybės Šaulės nesileidžia būti pagautos ir įkalinamos, visuomet randa kelią į laisvę. Tai mama – draugė. Su ja bus smagu ne tik vaikams, bet ir jų draugams, ji net nebandys vaidinti griežtos. Vaikai ir draugai visuomet bus palepinti desertu ir saldumynais, nors paprastai Šaulės nelabai geros kulinarės, tačiau pačios labai mėgsta saldumynus, todėl mielai gamina tortus ir pyragėlius. Rūpinasi vaikais, tačiau palieka jiems nemažai asmeninės laisvės, leidžia patiems viską išbandyti, rinktis gyvenimo kelią. Apdovanotos nuostabia intuicija, todėl dažnai jaučia, kaip reikalai klostysis toliau. Šaulė mėgaujasi vaikyste, suprasdama, kad vaikystė greitai praeina, o darbai išliks. Ji gali savo vaikams pasiūlyti neiti į mokyklą, o nuvažiuoti prie jūros ar papramogauti, juk Šaulės labai impulsyvios. Vaikui labai gera augti tokioje šeimoje, kurioje mama visuomet optimistiškai šypsosi ir jai visai nesvarbu, kad šiandien vaikas iš matematikos gavo neigiamą pažymį.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai kruopštūs, tvarkingi, protingi, mandagūs, kantrūs ir užsispyrę. Turintys gerą atmintį, intelektą, nuolatinį žinių troškimą, savo argumentais galintys įvilioti į loginius spąstus. Diplomatiški ir atrodantys šalti žmonės, nes niekuomet nedemonstruoja savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų žmonių nei didelėje kompanijoje, artimiesiems yra be galo ištikimi, jų praktiškumas ir rimtumas neleidžia laužyti susitarimų. Jų humoras šaltas ir ironiškas. Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes tai sukelia jų gyvenime nežinomybę, jie nemėgsta pokyčių. Pastovūs, todėl jų nežavi trumpalaikiai romanai, yra pavydūs ir neatleidžia neištikimybės. Visiškai neromantiški, nes nemoka žodžiais išreikšti jausmų, tačiau jie ištikimi, rūpestingi ir konservatyvūs. Dėl finansinės gerovės, jiems jokios pastangos neatrodo per didelės, todėl nebijo sunkaus darbo ir po truputį siekia užsibrėžtų tikslų. Ožiaragių gyvenime viskas apskaičiuota, viskas turi savo vietą, viskas beveik tobula, mažai emocijų, daug šalto proto, viskas sudėliota ir suplanuota, jokio spontaniškumo, tačiau monotonija gali atimti gyvenimo džiaugsmą tiek jiems, tiek jų artimiesiems.

Darbas

Ožiaragiai – darbščiausi ir atsakingiausi iš visų Zodiako ženklų. Dievina darbą, dažnai serga darboholizmu ir tiesiog „pamiršta“ bent kartais išeiti iš darbo. Darbe Ožiaragiai dažnai vadinami sąžinės priekaištais ir vaikščiojančiais idealais. Jų savybės – darbštumas, sistemingas tikslo siekimas, organizaciniai gebėjimai. Karjeros aukštumas pasiekia per savo sunkų darbą. Darbe Ožiaragiai nėra itin mėgstami dėl savo materializmo, atsiskyrimo ir šaltumo. Jie nemoka dirbti komandoje, savarankiškas darbas juos motyvuoja kur kas labiau. Vadovai Ožiaragiai – reiklūs, tačiau rūpestingi, parūpinantys duonos kąsnį kiekvienam.

Mergina Ožiaragis

Nepasiekiama, kandi, užsisklendusi savyje, ne pagal amžių rimta. Mergina, kuri nenori būti užkariauta, nori būti įtikinta, nori, kad gerbėjas nusistatytų tikslus ir nuosekliai eitų jų link. Ji žino savo vertę. Tikėtis, kad greitai iš jos sulaukti švelnumo ir šilumos – naivu. Reikia labai daug laiko, kol šios ledo karalienės širdis sušyla. Tačiau su tokia mergina, kuri net myli tikslingai ir metodiškai santykiai bus tvirti. Tokie tvirti, kad ir išsilaisvinti nuo jos būtų sunku, nebent ji pati to panorėtų. Santuoka su ja – visam gyvenimui. Ožiaragio ženklo mergina daug dirba, jos šūkis: „per kančias į žvaigždes“. Ji įsitikinusi, kad sėkmė sunkaus ir ilgo darbo rezultatas, todėl niekuomet nepriekaištauja vyrui, jei jis juda lėtai karjeros aukštumų link.

Mama Ožiaragis

Pareigingos, atsakingos, griežtos mamos. Nėra itin šiltos ir jausmingos, todėl tai stengiasi kompensuoti materialiais dalykais. Tokia mama paprastai labai užsiėmusi ir motinystę laiko viena iš savo darbo sričių, tačiau sugeba suderinti ir karjerą, ir šeimą. Gera mama, tačiau kartais tikra bambeklė. Kartais pamiršta, kad vaikai yra vaikai, kad jie nori žaisti, o ne tik stengtis pateisinti mamos lūkesčius. Vaikų laikas suplanuotas, jie skatinami tobulėti ir pranokti pačius save, stengiasi įdiegti pagarbą vyresniems, mokslo discipliną ir geras manieras.

VANDENIS

Labai aktyvūs, turintys daugybę veiklų, smalsūs, originalūs, nestokojantys fantazijos, neramūs, nepastovūs ir visada padėti pasiruošę žmonės. Laisvę mėgsta ne mažiau už Šaulius. Vandeniai spontaniški, nepriklausomi ir savarankiški. Labai spontaniški ir neprognozuojami, todėl net artimiausi draugai nežino, ko galima iš jų tikėtis. Geriau net nebandyti nuspėti, kaip jie pasielgs tam tikroje situacijoje, nes jie nuolat pateikia netikėtumų. Kartais būna tikrais pažadukais, pažada net ir tai, ko net neketina ištesėti. Diplomatiški ir labai išradingi, ypač tada, kai reikia išvengti kokio nors darbo, tačiau, kad ir ką darytų jie visuomet trokšta dar kažko naujo ir neišbandyto. Lengvai prisiderina prie įvairių aplinkybių. Labiau mėgsta būti didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi, tačiau Vandeniams kartais reikia tiesiog „dingti“ iš pasaulio ir pabūti vieniems, todėl Vandenio draugų neturėtų stebinti, jeigu vieną dieną su juo tiesiog nebus įmanoma susisiekti, žinok, jam viskas gerai, tiesiog dabar laikas, kai jis nori pabūti pats su savimi. Vertėtų įsidėmėti, kad Vandenių pakeisti – neįmanoma, tačiau juos galima sudominti.

Darbas

Idėjiški žmonės, leiskite jiems dirbti mažoje kaimo bibliotekėlėje ir jie ją pavers vietiniu kultūros centru. Organizuos eilėraščių skaitymus, diskusijas apie literatūrą ir t. t. Neįtikėtinai visuomeniški, jų pilna visur, dirba iš idėjos, nori paversti pasaulį geresniu, padėti silpnesniems, todėl Vandeniai dažnai tampa savanoriais ne tik vietinėse, bet ir pasaulinėse organizacijose. Nelabai mėgsta vadovauti, juos nelabai domina ir materialūs dalykai. Idėjos, kūryba, organizavimas, nuolatinė veikla, žmonės ir gyvenimas – štai, kas juos domina. Puikiai sekasi dirbti komandoje, lengvai prisitaiko, yra draugiškai ir randa kalbą su bendradarbiais. Užmezgę šiltus santykius neskubės keisti ir darbo vietos, nors jiems ir bus siūlomas didesnis atlyginimas.

Mergina Vandenis

Puiki meilužė, ji tiesiog mėgsta netikėtus santykius. Mergina, kuri be reikalo nekelia skandalų nei pavydo scenų. Ją sudomintų tik toks vaikinas, kuris būtų ne tik geras meilužis, bet ir draugas, vienmintis, nenuobodus ir spontaniškas. Jis turi būti nestandartinė asmenybė ir itin individualus. Vandenės labai nepastovios, todėl jas sudominti (ir ne vienam vakarui) sunku. Vandenė ne pati jausmingiausia, tačiau įdomi ir nenuspėjama, su ja liūdna nebus.

Mama Vandenis

Dažnai elgiasi kaip vyresnioji sesuo – ne itin atsakingai. Jai bendraujant su vaikais svarbiausia – draugiškumas, kartu išgyvena tiek blogas, tiek geras akimirkas. Vaikams suteikia labai daug laisvės, kartais netgi per daug. Labai dažnai vaikus laiko lygiais sau, visada klausia jų nuomonės, parodo, kad jų nuomonė yra svarbi, tačiau Vandenė gali būti taip užsiėmusi visuomeniška veikla ir susirūpinusi globalinėmis problemos, kad gali nepastebėti to, kas vyksta jų namuose. Tokia mama nebus bambeklė, šios motinos namuose dažnai lankysis visi aplinkiniai vaikai ir jie bus visuomet laukiami. Žinoma, ji vieną dieną gali būti hipė, kitą tapti roko grupės nare arba nuspręsti vaikus leisti į netradicinius darželius, arba mokyti juos namuose. Ką sugalvos mama Vandenė – prognozuoti sunku.

ŽUVYS

Jautrios, švelnios, paslaptingos, meniškos, pažeidžiamos, užjaučiančios, pasiruošusios išklausyti ir dažnai paskendusios savo svajonių pasaulyje. Gali plaukti į dvi priešingas puses – pasroviui arba prieš srovę. Dažniausiai renkasi plaukti pasroviui, dėl neryžtingumo, išsiblaškymo dažnai sėkmė taip ir praplaukia pro šalį. Dažnai Žuvys labai intuityvios ir meniškos asmenybės. Retai vadovaujasi protu, pasikliauja intuicija ir tokiu būdu sugeba pasirinkti teisingą kelią. Pasižymi dideliu nuovokumu ir sugebėjimu greitai susiprasti ir prisitaikyti prie bet kokio žmogaus ir situacijos, o prireikus tiesiog išslysti iš rankų. Atrodo draugiški, tačiau savyje dažnai slepia egoistiškus tikslus, nesiekia tapti lyderiais, bet, kad ir ką jūs jiems sakysite, jie padarys savaip. Jų silpnybė – polinkis rodyti silpnumą, jiems patinka, kai jų yra gailimasi, kai jie yra globojami ir saugomi. Kitiems Žuvys dažnai pažada pagalbą, tačiau yra nelinkusios jos suteikti.

Darbas

Žuvys – tikra mįslė. Ir darbe Žuvys gali plaukti skirtingom kryptim. Viena vertus, jie darbštūs, kruopštūs ir pareigingi, kita vertus, savanaudiški ir nevengiantys pasinaudoti kitais. Žuvys yra laikomos dvasingiausiomis iš Zodiako ženklų, tačiau darbe labiausiai juos motyvuoja pinigai. Jie nesiveržia į valdžią, neatsparūs stresui. Jie jautrūs, todėl siekia, kad darbovietėje aplinka būtų maloni, o jie būtų gerbiami ir mylimi. Bendradarbiai – antra šeima, todėl ypač svarbus ir jų palaikymas.

Mergina Žuvys

Jausminga, romantiška, moteriška, atvira, randanti kalbą su bet kuo ir tokia miela. Neįsimylėti tokios merginos tiesiog neįmanoma. Ji trokšta stipraus, narsaus, globojančio vyro, kad galėtų jam paklusti ir jaustis saugi. Pagauti šią Žuvelę nesunku, jai užtenka girdėti tai, ką ji nori, ji moteriškai naivi ir tiki viskuo, kas yra sakoma. Jeigu ir supras, kad meluoji – mielai nusišypsos ir pasistengs greitai viską užmiršti. Mergina, kuri nesisavina, daugiau duoda, nei ima. Vyrą vertina, kaip gyvenimo atramą, juo pasitiki, neieško priekabių.

Mama Žuvys

Atiduoda vaikams visą savo širdį, palikdama dalelę mylimajam. Labai užjaučianti ir gailestinga, įsijaučianti į visus vaikų patiriamus jausmus ir išgyvenimus. Mama Žuvys mylės labiau tą vaiką, kuris bus silpnesnis, liguistesnis. Žuvys romantikės ir svajoklės, jos vaikai bus tikrai meniški. Ši mama skatina vaikus save išreikšti įvairiais būdais ir svajoti. Būdama didelė svajoklė ir fantazuotoja, mama neturėtų užmiršti savo pareigų ir realaus gyvenimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis