Moksliukė ar tuštutė? Ką tavo „Instagram“ paskyra pasako apie tave

Psichologai tvirtina, kad asmenybė susiformuoja vidurinėje mokykloje – vėliau tik atkartojame tuos personažus, kuo buvome mokykloje. Ypač tai matosi socialiniuose tinkluose, labiausiai Instagram paskyrose. Tai ką fotografuojame, kaip fotografuojame gali pasakyti ne tik koks tavo charakteris, bet ir kuo esi mokykloje.

Žvaigždė: krepšinio komandos kapitonas ir šokėjų grupės vadovė

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: žvaigždės dažniausiai fotografuoja savo nuostabų gyvenimą – naujus vardinius akinius nuo saulės, madingą suknelę iš žurnalo, gautą eilinį apdovanojimą, pakvietimą į prašmatnų vakarėlį ar gerbėjo/-os slaptą meilės laišką.

Charakteris: žvaigždei labiau už orą reikalingas dėmesys ir populiarumas. Bendraujant su ją atrodo, kad vaidini jos sukurtame filme apie ją pačią. Tačiau žvaigždės dažnai būna savimi nepasitikinčios ir tai puikiai maskuoja madingais daiktais ir žvelgdamos į kitus iš aukšto.

Tuštutė/Klounas: klasės klounai ir tuštutės

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: tuštutės ir klounai fotografuoja save – juk jie patys nuostabiausi. Jų Instagram paskyros užpildytos jų veido ir veido dalių nuotraukomis.

Charakteris: šiam tipui svarbiausia jie patys ir tai kas jų neliečia yra visai nesvarbu. Jie puikiai jaučiasi savo odoje, mano, kad turi mažai arba visai neturi trūkumų, tačiau gali būti visai nejautrūs kitiems ir jų problemoms. Nors dažnai turi visai neblogą humoro jausmą ir yra gana protingi, bet kitų vertinami kaip lėkšti žmonės.

Smaguris: nuolat būna valgykloje ar kramsnoja sumuštinį

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: jų įrašai beveik vien apie maistą – fotografuoja ne tik ką patys iškepė ar valgo, bet ir skanesnį gardumyną pamatytą parduotuvėje ar draugės lėkštėje.

Charakteris: smaguriai dažniausiai būna aistringos asmenybės – ko imasi, tą daro su tikru užsidegimu. Tačiau psichologai įspėja, kad nuolat savo maistą fotografuojančios merginos, gali turėti valgymo sutrikimų ar bent itin priekabiai vertinti savo figūrą.

Mamytė/Tėvelis: mokytojų numylėtiniai ir moksliukai

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: saugusių mamyčių Instagram užverstas jų vaikų nuotraukomis – štai jis maudosi, štai valgo ledus, štai gražiai žiūri... Dar lankančių mokyklą mamyčių Instagram paskyra pilna mielų kačiukų, šuniukų ir kitų mielų padarėlių.

Charakteris: Tai itin smulkmeniškos asmenybės, mokančios džiaugtis kiekviena akimirka ir net mažiausiu pasiekimu. Joms labai svarbus kitų, dažniausiai vyresnių, pritarimas, todėl gali būti ne itin mėgstami bendraamžių. Užaugusios mamytės aplinkiniams įkyri nuolatiniu savo gyvenimo ir artimųjų „pasiekimų“ demonstravimu.

Menininkas: keistuolė ar keistuolis, kuris gerai piešia ar rašo eilėraščius

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: menininkų nuotraukose pilna „meno“ : užfiksuotas krentantis rožės žiedlapis, vaizdas baloje, prakąstas obuolys vaizdingame fone, asmenukė atsispindinti praeivio akiniuose nuo saulės...

Charakteris: dažniausiai jų niekas nesupranta ir vertina kaip keistuolius. Jie rengiasi kitaip, nori būti originalūs ir meldžiasi individualumo dievams. Tačiau už viso to slypi noras būti pripažintiems ir kaip žvaigždėms jiems itin reikalingas kitų dėmesys.

Auksinė mergaitė/ berniukas: mokinių tarybos narys, olimpiadų nugalėtoja

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: čia pilna nuotraukų iš įvairių posėdžių, susitikimų su garsiais žmonėmis, nufotografuotų knygų citatų.

Charakteris: auksinės mergaitės ir berniukai yra protingi ir populiarūs. Jie labai gerai žino savo vertę ir aktyviai dalyvauja mokyklos gyvenime (vėliau studentų bendruomenėse, priklauso elitiniams klubams). Tačiau tuo pačiu jie geba gerai pasilinksminti ir nėra nuobodūs.

Gamtininkas: hipė ar ekologiškų pažiūrų

Kaip atpažinti Instagram paskyroje: mėgsta fotografuoti gamtą, savos gamybos muilą, kartais įkelia maisto produktų ar buities chemikalų etikečių nuotraukas su išvardintomis pavojingomis medžiagomis.

Charakteris: gamtininkė yra jautrios sielos persona, jai išties rūpi tirpstantys ledynai, nykstantys paukščiai ir alkstantys Afrikos vaikai. Kitus gali erzinti nuolatinėmis pastabomis apie rūšiavimą, kad plaukus reikia plauti tik lietaus vandeniu ar kad nuolat perkami nauji drabužiai prišauks Armagedoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis