2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Svarstyklės

Kas laukia Svarstyklių ženklo atstovų 2015-aisiais? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžia bus rami, netgi šiek tiek nuobodi, tačiau neverta dėl to liūdėti, nes tai – poilsio prieš intensyvų darbą metas. Pirmąjį metų mėnesį bus svarbu kaupti jėgas, pailsėti tiek fiziškai, tiek emociškai, patartina vengti trankių vakarėlių ir nuolatinio varginančio kontakto su ne itin simpatingais žmonėmis.

VASARIS

Pradėk veikti. Paskutinis žiemos mėnuo – tikrai ne priežastis užmigti žiemos miegu. Būtent šį mėnesį tavo įdėtos pastangos atsipirks su kaupu. Tiesa, dažnai teks save įtikinėti ir motyvuoti, tačiau atsakomybės jausmo tau nestinga, todėl visi darbai vienaip ar kitaip bus atlikti. Vertėtų labiau pasaugoti sveikatą.

KOVAS

Tavo gyvenime atsiras svarbus asmuo, greičiausiai tai bus nauja draugė, su kuria bendraudama pastebėsi, kad ji tave supranta ir išklauso lyg niekas kitas. Džiaukis suradusi artimą sielą, nes šiam žmogui nuoširdžiai rūpės tavo problemos ir džiaugsmai. Tiesa, nepamiršk, kad draugystėje reikia ne tik imti, bet ir duoti, be tavo pastangų net ir stipriausias ryšys gali greitai nutrūkti.

BALANDIS

Kad ir kaip gaila, tačiau balandis Svarstyklių toli gražu nelepins. Teks atsispirti pagundoms, neaiškiems kvietimams ir ne kartą nusivilti net ir mylimiausiais žmonėmis. Atrodys, kad visas pasaulis linki tau blogo, nors dažniausiai tai tebus tavo polinkis dramatizuoti. Teks dažniau likti namuose, o ne šėlti vakarėliuose, netikėtai padaugės pareigų ir darbų. Guos tik mintis, kad šis „juodas“ periodas – laikinas.

GEGUŽĖ

Malonių ir paslaptingų netikėtumų metas. Džiaugsiesi dėmesiu, didelė tikimybė, kad atsiras slaptas, bet labai atkaklus gerbėjas, reikalaujantis viso tavo dėmesio. Tau tereiks pasirinkti, kaip elgtis šioje situacijoje, nes panašu, kad gegužę viskas priklausys tik nuo tavo norų. Svajok atsargiai ir atsakingai!

BIRŽELIS

Vasaros pradžioje teks pažvelgti savo baimei į akis. Kodėl tau neramu? Dėl ateities? Dėl nežinios? Teks apgalvoti, kaip galėtum savo baimes įveikti, nes kitaip judėti į priekį nepavyks. Nustok savęs gailėti ir nebijok rizikuoti. Drąsa šį mėnesį – tavo slaptas ginklas.

LIEPA

Už visą tavo triūsą ir vargą būsi apdovanota liepą, tai – vienas geriausių 2015-ųjų mėnesių! Nepraleisk jokios progos, kurią pasiūlys karščiausios vasaros dienos. Laukia mieli pasimatymai, linksmi vakarėliai, nuotykiai ir atradimai. Tik nepadaryk didžiausios klaidos ir neužsidaryk namuose. Jei bus proga keliauti, neatsisakyk!

RUGPJŪTIS

Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Paskutinį vasaros mėnesį atrodys, kad neliko nė minutėlės poilsiui ar malonumams. Nieko nepadarysi, atidėliojami darbai niekur nedingsta... Turėtų paguosti tai, kad įtemptasis rugpjūtis dovanos ne vieną progą pademonstruoti savo talentus.

RUGSĖJIS

Mokslo metų pradžioje turėsi galimybę pagaliau atsipūsti. Skamba keistokai, tiesa? Turi talentą greitai suvokti naują informaciją, todėl bent jau iki spalio vidurio mokslų problemos nekamuos. O štai meilės reikalai – visai kas kita. Teks dėl vaikinų nubraukti ne vieną ašarą, tiesa, ne visos jos bus iš skausmo. Neleisk intrigoms tavęs užvaldyti, nepriiminėk sprendimų remdamasi emocijomis.

SPALIS

Gimtadienio mėnuo bus kupinas netikėtumų. Galbūt tai bus mėnuo, kai išsipildys slapčiausios tavo svajonės, o gal priešingai, kamuos nežinomybė, kuri atims visą tavo ryžtą ir energiją. Stenkis viską vertinti šaltu protu, nepriiminėk skubotų sprendimų. Būk savanaudė ir galvok, kas atneš tau daugiausiai naudos. Tačiau jokiu būdu ne kitų žmonių sąskaita!

LAPKRITIS

Paskutinis rudens mėnuo bus skirtas bendravimui. Netrūks pakvietimų, malonių žinučių, netgi meilės prisipažinimų. Jausiesi pakylėta, pastebėta, pagaliau pradėsi save labiau vertinti. Tai padės siekiant savo tikslų ar tiesiog bandant atnaujinti santykius su sena simpatija. Galima pažintis, kuri pavirs į audringą romaną. Tiesa, ilgai jis netruks...

GRUODIS

Pinigai, pinigai ir dar kartą pinigai. Jeigu atsilaikysi prieš kalėdinių dovanų pirkimo karštinę, panašu, kad pinigų ne tik reikmėms, bet ir malonumams netrūks. Paskutinį metų mėnesį nuoširdžiai mėgausiesi savo gyvenimu ir nepraleisi progos pasilepinti.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis