2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Skorpionas

Kas 2015-aisiais laukia Skorpiono ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Vienišės, turime gerų žinių: 2015-ieji prasidės romantiška pažintimi! Visą mėnesį jausi ypatingą vaikinų dėmesį, atrodys, kad flirtuodama pasieksi viską, ko tik nori. Prognozė – aiški: vienišėms galima tvirtos draugystės pradžia, o vaikinus turinčioms – svarbaus sprendimo priėmimas. Tai gali būti sprendimas apsigyventi kartu, piršlybos, o gal net ir vestuvės.

VASARIS

Paskutinis žiemos mėnuo pateiks ne vieną galvosūkį. Atrodys, kad tavo gyvenimas aukštyn kojom verčiasi kone kasdien. Tik neprarask budrumo: ne kartą šį mėnesį būsi apgauta arba atsidursi nemalonioje situacijoje. Tave gelbės tik gebėjimas susitvardyti ir piktus žodžius bei komentarus pasilaikyti sau.

KOVAS

Jeigu savimi nepasirūpinsi pati, niekas kitas už tave to nepadarys. Atmink, kad tie, kurie tave žemina, iš tavęs šaiposi ar kitaip tau kenkia, nėra verti tavo pagarbos ar pasitikėjimo. Atidžiai pasirašinėk sutartis ir jei įmanoma, venk naujų įsipareigojimų.

BALANDIS

Esi užkietėjusi atidėliotoja? Tuomet teks pasistengti bent jau balandį šio „pomėgio“ vengti, nes būtent jis gali sugriauti ne tik tavo planus, bet ir gerokai pakoreguoti (į blogąją pusę) egzaminų ar kitų atsiskaitymų rezultatus. Nepasiduok pagundai atidėlioti darbus iki paskutinės minutės, nes juos taip ar taip teks atlikti, o pradėjus anksčiau išvengsi streso.

GEGUŽĖ

Tavo gyvenime atsiras svarbus vyras. Tai nebūtinai bus mylimasis, galbūt tai bus tėtis, su kuriuo pagerinsi santykius, ilgai nematytas senelis ar kitas giminaitis, galbūt gydytojas, o gal mokytojas. Šis vyriškis padės tau išspręsti ne vieną problemą, jo patarimais galėsi pasitikėti, o jo darbai įkvėps tave dar labiau stengtis.

BIRŽELIS

Vasaros pradžia sutaps su tavo gyvenimo nauja pradžia. Laukia daug įdomių projektų, susitikimų, galbūt pagaliau atrasi veiklą, kuri ateityje taps tavo darbu, galbūt apsispręsi dėl tolimesnių studijų. Svarbiausia – neprarasti ryžto ir motyvacijos, o visa kita pasiseks savaime.

LIEPA

Liepa – vienas geriausių mėnesių 2015-aisiais. Tave lydės sėkmė, komplimentai, jausiesi savimi labai patenkinta. Didelė tikimybė, kad atsiras proga nukeliauti į tolimą šalį.

RUGPJŪTIS

Liepos sėkmė lydės ir rugpjūtį. Tavo slapčiausi norai išsipildys, tau netrūks motyvacijos ir gebėjimo darbą atlikti nuo pradžios iki galo. Jeigu turi slaptų talentų, vasaros pabaiga – puikiausias metas juos atskleisti.

RUGSĖJIS

Mokslo metų pradžia bus rami ir šiek tiek nuobodi. Nepraėjus nė savaitei nuo rudens pradžios tave ims slėgti rutina, imsi ilgėtis atostogų laisvės bei nerūpestingumo. Tačiau po kurio laiko (jei nepasiduosi tinguliui) ši situacija tau net ims patikti, o tai atsispindės geruose mokslų rezultatuose.

SPALIS

Atsargiai, tavo blogi įpročiai stengsis vėl atsirasti tavo gyvenime. Nemanyk, kad tai – tik vienkartinė pramoga, nepaliksianti pėdsakų. Ir mes nekalbame tik apie akivaizdžius žalingus įpročius. Blogiukas, kuris tave nuolat skaudina, tačiau neleidžia jo užmiršti – ne mažiau žalingas...

LAPKRITIS

Laimės metas. Nebijok rizikuoti, aukoti savo laisvalaikio, nes viskas, dėl kuo stengsiesi lapkritį, seksis iki pat metų galo. Nesvarbu, ar tai „šlubuojančios“ matematikos užduotys, ar „neaiškūs“ santykiai, skirk tam laiko ir jėgų ir atsakymas atsiras savaime.

GRUODIS

Jau dabar gali pradėti laukti kitų metų žiemos švenčių, nes tau jos bus stebuklingos. Už visus tavo metų vargus ir pareigas bus atlyginta su kaupu. Sulauksi ne tik aplinkinių dėmesio, bet ir pasigėrėjimo bei pagarbos. Jokiu būdu nepasiduok norui slėptis ir nebendrauti. Leisk visiems tavimi žavėtis!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis