2015-ųjų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui: Šaulys

Kas 2015-aisiais laukia Šaulio ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžioje paaiškės, kad ta veikla, kuri iki šiol itin džiugino, staiga tapo neįdomi. Nesigraužk dėl to, sausis – puikus metas naujiems atradimams. Kodėl gi neprisijungus prie aktyvų gyvenimą dievinančių draugų ir nepaslidinėjus? O gal pagaliau išdrįsi nueiti į šokių pamokas? Pradėti mokytis užsienio kalbą? Tereikia žengti pirmąjį žingsnį!

VASARIS

Keistas ir daug netikėtumų pažersiantis mėnuo. Persekios nuojauta, kad esi apsupta melo, neištikimybės. Kasdienybėje netrūks mažų nesklandumų, tačiau neverta jų sureikšminti – įveikusi kliūtis anksčiau ar vėliau vis vien pasieksi savo tikslą.

KOVAS

Geriausia, ką dėl savęs gali padaryti kovo mėnesį, tai vengti konfliktų. Jie tave provokuoja, dažniausiai nemoki suvaldyti emocijų ir pasakai tai, ko visai neplanavai ištarti. Mažytis konfliktas su tėvais ar mokytojais gali pridaryti tau bėdų, kurias bus sudėtinga išspręsti. Rinkis namų aplinką ir stenkis nelaužyti taisyklių.

BALANDIS

Poilsio ir meilės sau metas. Jeigu turi tikslą sulieknėti ar tiesiog padailinti kūno linijas, balandis – puikiausias metas tai pradėti. Taip pat vertėtų investuoti į odos ir plaukų priežiūrą, viskas, ką dėl savo išvaizdos padarysi balandį, atsipirks su kaupu.

GEGUŽĖ

Meilės ir galimybių mėnuo. O tai reiškia, kad jei pasiduosi galimybėms, meilė atras kelią į tavo širdį. Lauks daugybė renginių, vakarėlių, progų sutikti ne vieną dėmesio vertą vaikiną. Nepraleisk savo šanso, gali būti, kad pirmąjį žingsnį teks žengti tau!

BIRŽELIS

Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Galbūt norėsi šią vasarą užsidirbti pinigų rudens pramogoms, o gal tiesiog nesinorės be tikslo tūnoti namuose? Veiklos kupina vasara – puiku, tačiau jei neleisi sau bent truputį paatostogauti, imsi savęs gailėti ir galbūt per daug lepintis. Svarbiausia – išsaugok balansą!

LIEPA

Liepa – džiugus metas daugeliui Zodiako ženklų 2015-aisiais, Šaulys – ne išimtis. Laukia daug netikėtų galimybių, atradimų, pažinčių ir malonių siurprizų. Tai bus laikas, kai norėsis užmiršti visas negandas ir matytis tik gražiąją gyvenimo pusę. Noras puikus, tačiau neužmiršk sugrįžti į realybę...

RUGPJŪTIS

Panašu, kad tavo gyvenime atsiras arba iš praeities sugrįš tau itin svarbus vaikinas. Galbūt tave su juo sieja meilė be atsako arba staigus susižavėjimas. Gaila, tačiau tu jam rūpėsi mažiau nei jis tau. Tai žinodama nepasiduok vienadienėms aistroms, kurios vėliau atneš daug daug skausmo.

RUGSĖJIS

Mokslo metų pradžia bus itin džiugi toms, kurios pasiryžusios daug pasiekti ir panaudoti gautas žinias. Jeigu nuo pat mokslo metų pradžios stengsiesi ir vengsi gudravimo, sėkmė tavęs tikrai neaplenks. Svarbiausia – rezultatai turi būti pasiekti „švariais“ būdais, o ne pataikavimu ar nusirašinėjimu. 

SPALIS

Nors ir ruduo, bet spalis bus Šaulių žydėjimo metas. Netrūks nei įdomios veiklos, nei pinigų, nei mylimos kompanijos. Puikus metas investuoti į save (kursai, pamokos, treniruotės ir t.t.), pagalvoti, kokia veikla atneštų ne tik stabilias pajamas, bet ir teiktų daugiausiai džiaugsmo. Stenkis pasimatyti net su tais, su kuriais ryšiai beveik nutrūkę. Niekad nežinai, kaip jie tau galės padėti.

LAPKRITIS

Pasitikėk savo intuicija. Jeigu jauti, kad visiškai nenori eiti į tą „metų vakarėlį“, tikrai nieko neatsitiks, jei vakarą praleisi namuose. Stenkis įsiklausyti į savo norus, nekopijuok kitų ir nesistenk jiems įtikti. Lapkritį paaiškės, kas tavo tikrieji draugai, o kas tik naudojasi tavo gerumu. Būk budri!

GRUODIS

Naujų įpročių metas. Jeigu iki paskutiniojo metų mėnesio nesugebėsi įvykdyti nė vieno Naujųjų metų pažado, gruodį spėsi padaryti viską! Būsi kupina energijos, norėsi kuo daugiau nuveikti ir kuo daugiau pamatyti. Savo pavyzdžiu įkvėpsi ne vieną, galbūt net nejučia subursi naują draugų grupę? Tik stenkis rasti laiko šeimai, nepamiršk, jie – tavo atrama.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis