Tavo draugystės asmenybė pagal gimimo mėnesį: sužinok, kokia esi draugė

Ar žinai, kokią tave mato tavo geriausia draugė ar draugės? Daug kas priklauso nuo tavo gimimo mėnesio, kuris simbolizuoja, kokia draugė esi - atsidavusi, supratinga ar visada pasiryžusi šėlti bei pralinksminanti. Surask savo gimimo mėnesį ir paskaityk aprašymą - bus įdomu!

SAUSIS. Esi ta, kuri žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Tikrai turi vieną vienintelę geriausią draugę, kurios nekeistum į nieką. Ši draugė ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę. Tu geranoriška draugė, gal todėl tave supa labai panašios draugės - tos, kurios lygiai taip kaip ir tu trokšta gero bei nuoširdžiai elgiasi. Tu tikras laimė kūdikis!

VASARIS. Esi ta, kuri vertina draugystę, patvirtintą gyvenimiška patirtimi. Manai, jog draugystės rimtumas priklauso nuo bėgančių metų skaičiaus, todėl stengiesi vertinti drauges, kurios tave supa. Ir labai mėgsti joms dovanoti dovanas! Galbūt todėl tavosios draugės tave supa jau ne vienerius metus - drauge patyrėte ir skausmo, ir džiaugsmo. Tai jūsų draugystę dar labiau sustiprino.

KOVAS. Esi ta, kurios draugės į gyvenimą atėjo visiškai netikėtai. Tave supančios draugės tave palaiko rimčiausiose gyvenimo situacijose ir geba iš pusės žodžio tave suprasti. Tiesa, tokių nėra daug - iš tiesų turi vos keletą geriausių draugių, kurioms gali atverti širdį. Kartu išgyvenate įvairias gyvenimo dramas ir negailite viena kitai patarimų. Tavo gimimo mėnuo simbolizuoja, jog turi vos keletą tikrų draugių, tačiau tokių, kurios tave sups dar labai ilgą laiką.

BALANDIS. Esi ta, kuri su draugėmis ir juokiasi, ir verkia. Kartu išgyvenate įvairias gyvenimo dramas ir negailite viena kitai patarimų. Tavo gimimo data simbolizuoja, jog turi vos keletą tikrų draugių, tačiau tokių, kurios tave sups dar labai ilgą laiką. Tačiau tikrai turi vieną vienintelę geriausią draugę, kurios nekeistum į nieką. Ši draugė ne tik jau senokai tave pažįsta, bet ir yra ta, kuri su tavimi patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jūsų draugystę.

GEGUŽĖ. Esi ta, kuriai gyventi be draugių tolygu egzistavimui be prasmės. Draugės tau yra tie žmonės, su kuriais gera, jauku ir malonu. Tiesą pasakius, dažnokai net iškeiti drauges į pasimatymus... Su draugėmis dažniausiai prisijuoki iki pilvo skausmo - jūsų kompanija be proto juokinga. Nesupranti vienadienių draugysčių - šalia tavęs turi būti laiko patikrinta, nuoširdi ir globėjiška draugė. Jai atsilygini lygiai tuo pačiu - savo draugėms mėgsti daryti staigmenas, dovanoti dovanas... Ech, esi auksinė draugė!

BIRŽELIS. Esi ta, kurios tvirčiausios draugystės užsimezgė mokyklos aplinkoje. Iki šiol bendrauji su merginomis, kurios su tavimi kartu lankė mokyklą. O galbūt ir šiuo metu mokykloje esate lyderiaujančioji komanda? Kaip bebūtų, jūsų būrys nenugalimas ir neišskiriamas.

LIEPA. Esi ta, kuri draugystę traktuoja kaip nuotykį. Mėgsti su draugėmis keliauti arba planuoji keliones - tau svarbu, jog tavoji draugė būtų į tave panaši - lygiai tokia pati nutrūktgalvė, vėjavaikė ir pasirengusi nuotykiams. Tikrai turi nors vieną tokią pačią padūkelę! Draugystė tau lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašote, susiskambinate bei stengiatės palaikyti ryšius. Būtent tu statai tiltą į tikrą draugystę.

RUGPJŪTIS. Esi ta, kuri, ko gero, turi nedidelę draugių grupelę. Kartu su jomis patiriate įvairiausių nuotykių ir tau sunku būtų išskirti, kuri iš jų yra tavo geriausioji draugė. Tu žmogus, kuris gali pasigirti dideliu draugų būriu - esi aktyvi, veikli. Gal todėl daugelis draugių tave myli? Labai vertini paguodą, šiltą tarpusavio ryšį, pagalbą. Tavo gimimo data rodo, jog turi net tris geriausias draugas, su kuriuomis patyrei ir šilto, ir šalto. Padėkok joms už supratimą bei palaikymą!

RUGSĖJIS. Esi ta, kuri trošta visuomet būti pirmoji, ir tavo draugės šią tavo savybę kuo puikiausiai priima. Gali būti, jog tu esi merginų būrio lyderė, nes visada turi ką pasakyti, esi veikli, charizmatiška. Beje, tavo draugės - ne iš kelmo spirtos. Jos lygiai tokios pačios stiprios asmenybės kaip tu. Jūs valdot! esi ta, kuri trošta visuomet būti pirmoji, ir tavo draugės šią tavo savybę kuo puikiausiai priima. Gali būti, jog tu esi merginų būrio lyderė, nes visada turi ką pasakyti, esi veikli, charizmatiška. Beje, tavo draugės - ne iš kelmo spirtos. Jos lygiai tokios pačios stiprios asmenybės kaip tu. Jūs valdot.

SPALIS. Esi ta, kuri draugystės it trofėjų neskaičiuoja. Draugė tau - žmogus, kuris skatina tobulėti, kartu su tavimi žengia pirmuosius žingsnius meilės, karjeros link ir visokeriopai palaiko. Labai vertini ilgametes drauges, kurių turi ne taip ir mažai. Tave supa stiprios asmenybės, kurios geba su tavimi elgtis nenuolaidžiaujant. Jūsų draugystė paremta savotiška, naudinga jums kova, nes nuolat draugiškai viena su kita konkuruojate bei tokiu būdu tobulėjate.

LAPKRITIS. Esi ta, kuri draugystę dažniausiai traktuoja kaip gyvenimo tikslą. Juk surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - šalia savęs turi labai atvirą bei geranorišką geriausią draugę, su kuria beveik niekada nesipykstate. Tavo artimiausios draugės apie tave žino viską - išsipasakojate viena kitai paslaptis bei slapčiausias mintis.

GRUODIS. Esi ta, kuri nuolatos reikalauja patarimų iš kitų žmonių, todėl tave privalo supti patariančios, puikiai suprantančios bei jautrios draugės. Galime garantuoti, jog bent kelias tokias tikrai turi. Tai žmonės, į kuriuos gali kreiptis pagalbos bet kokiu paros metu. Labai vertini savo drauges bei reikalauji iš jų to paties. Pagarba, žmogiškumas, supratingumas - tavosios draugės negali būti tos, kurios siekia vien pasilinksminimų. Tikrai turi pačią artimiausią širdžiai draugę, be kurios negalėtum išgyventi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis