2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Žuvys

Kas 2015-aisiais laukia Žuvų ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sausį svarbi savigarba, šeima, susitikimai, atgimimas ir moralė. Šį mėnesį iš naujo įvertinsi save, sulauksi palaikymo iš savo šeimos. Atsigausi nuo praeities nesėkmių.

Vasaris – nuotykių ir kelionių mėnuo. Šį mėnesį keliausi arba išgirsi netikėtų naujienų. Tai bus labai laimingas ir įsimintinas laikas Žuvims!

Kovą gali pastebėti, kad šis mėnuo nejuda nei pirmyn, nei atgal. Šį mėnesį tavo karjera nelabai progresuos, bet tikrai galėsi skirti laiko sau. Stebėk savo veiksmus ir kaip bendrauji su žmonėmis, jei nori išvengti konfliktų.

Balandis – didelės šventės laikas. Šį mėnesį rasi laiko susitikti su šeima ir draugais bei atšvęsti savo sėkmę. Tai labai harmoningas ir laimingas mėnuo.

Gegužę viskas bus nenuspėjama. Geriausia situacija gali tapti blogiausia per 2 sekundes, arba blogiausia pavirsti geriausia per 1 sekundę. Tai dar vienas mėnuo, kai tau reikės panaudoti savo valią ir užsispyrimą, kad susikurtum kelią į ateitį. Jei šį mėnesį tau pasiseks, žinok, kad pasiseks LABAI.

Birželį svarbu puikūs santykiai, romantika, meilės romanai ir aistra. Sulauksi didelės sėkmės meilės reikaluose. Nauji santykiai taps ilgalaikiais. Jei šiuo metu turi porą – žengsite kitą svarbų žingsnį. Šis mėnuo suksis aplink tavo asmeninį gyvenimą.

Liepa – šiek tiek rizikingas mėnuo. Pasitrauk nuo ginčų ir problemų. Jei būsi per daug išranki, gali kilti didelis konfliktas ir nutrūkti santykiai. Jausiesi sužlugdyta ir prislėgta. Šį mėnesį venk agresijos ir nepriimk neapgalvotų sprendimų su draugais.

Rugpjūtį tavo gyvenimo įkvėpimu taps vyras. Šis žmogus įkvėpė tave tapti tuo, kuo esi šiandien. Tai kūrėjas, kuris niekada nenurimsta. Jis siekia naujų aukštumų savo karjeroje ir žino, kad visada sugeba daugiau. Tai išradėjas, kuris šį mėnesį įkvėps tave puikiems dalykams.

Rugsėjį svarbiausia talentai, nėštumas ir studijos. Tu esi labai talentinga, bet daugeliu savo talentų nesidalini. Šį mėnesį leisi sau atskleisti juos. Šį mėnesį gali sulaukti žinių apie nėštumą.

Spalis – vienas iš geriausių šių metų mėnesių Žuvims! Šį mėnesį išpildysi didžiausius savo troškimus. Įgyvendinsi savo svajones. Tavo statusas visuomenėje suteiks tau galios pojūtį ir visi tave palaikys. Šį mėnesį sulauksi daug sėkmingų rezultatų ir švenčių.

Lapkritis – kelionių mėnuo. Arba gausi siuntinį iš tolimos šalies, arba vyksi į tolimą kelionę. Lapkritį gali tikėtis daug kelionių.

Gruodžio akcentai – sveikata, kūrybiškumas ir galia. Šį mėnesį tavo pečius slėgs maloni atsakomybė. Turi pasistengti rasti pusiausvyrą, jei nori viską suspėti.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis