Drąsi mokytoja pademonstravo, kas laukia viešinančių pikantiškas nuotraukas

Sakoma, kad jeigu kas nors pateko į internetą, pasiliks ten amžiams. Todėl prieš dalinantis savo nuotraukomis „Facebook“ ar net siunčiant jas draugams verta pamąstyti, ar tikrai nebūtų gėda, jei jas pamatytų tėvai, seneliai ar mokytojai.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Viena Oklahomos valstijos (JAV) mokytoja nusprendė atlikti nedidelį eksperimentą, kuriuos siekė įrodyti savo mokiniams, kaip greitai viena nuotrauka gali pasklisti po visą pasaulį. Ji ant popieriaus lapo parašė žinutę ir ją nufotografavus pasidalino savo „Facebook“ paskyroje.

„Mieli feisbukiečiai, esu mokytoja iš Oklahomos. Mano 12-metės mokinės mano, kad publikuoti nuotraukas, kuriose jos dėvi tik liemenėles ar rodo nepadorius ženklus, – nieko tokio. Prašau jūsų pagalbos. Pasidalinkite šia nuotrauka ir komentaruose parašykite, kurioje pasaulio vietoje gyvenate, kad galėčiau įrodyti, kaip greitai nuotraukos gali pasklisti internete“.

Mokytojos žinutė tapo internetine sensacija. „Jeigu mano žinutė ant popieriaus lapo tapo internetine sensacija, pagalvokite, kas gali nutikti nepadorioms nuotraukoms“, – kalbėjo mokytoja. Jos eksperimentas tik dar kartą įrodo, kaip greitai visiškai svetimi žmonės gali pamatyti intymiausias tavo gyvenimo detales, kuriomis nusprendei pasidalinti kad ir su vienu žmogumi. Dalinkis nuotraukomis atsakingai!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis