Vaikino Zodiako ženklas atskleidžia, kaip jis parodo susižavėjimą tavimi

Visi vaikinai skirtingi, ypač jei tikėsime, kad kiekvieno jų charakterį lemia ir Zodiako ženklas. O kaip skirtingi Zodiako ženklai parodo susižavėjimą? Paskaityk aprašymus apačioje ir patikrink, ar tau simpatizuojančio vaikino signalai šį tą reiškia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Vaikinai Avinai subtilumu nepasižymi. Jei jam patinki, jis tai parodys visa savo esybe ir visai nesvarbu, nori tu to dėmesio, ar ne. Nuolatiniai skambučiai, žinutės, kvietimai susitikti, tavo nuotraukų komentavimai socialiniuose tinkluose – Avinas nė minutei neleis pamiršti apie savo egzistavimą. Šie vaikinai mėgsta pasipuikuoti savo gabumais, ypač, jei horizonte yra ne vienas konkurentas. Jis dėl patinkančios merginos pasirengęs pereiti ugnį ir vandenį, todėl jei jau patraukei Avino dėmesį, apie tai sužinosi iškart.

JAUTIS

Jaučiai – dosnūs malonumų ieškotojai. Patinkančiai merginai jie norės parodyti visas gyvenimo spalvas, palepinti ją taip, kaip pats svajotų būti palepintas. Jaučiams svarbus geras maistas, todėl vienas pirmųjų jo susižavėjimo signalų bus susijęs su maistu. Net jei tai nebus kvietimas į prabangų restoraną, gali tikėtis jo paties gaminto užkandžio ar tiesiog šokoladinių saldainių savo pašto dėžutėje. Jaučiai yra ištikimi tradicijoms, netgi šiek tiek senamadiški, todėl jiems patinkančių merginų laukia pagarbus ir itin romantiškas merginimas.

DVYNIAI

Nors iš prigimties Dvyniai yra labai žavingos ir užburiančios asmenybės, deja, jie savo dėmesį ir susižavėjimą mėgsta dalinti daugeliui. Tai toli gražu nereiškia, kad Dvynių atstovai nerimtai žiūri į santykius, jie tiesiog yra smalsūs ir nori susipažinti su kuo daugiau skirtingų žmonių. Todėl nenustebk, kad bent jau pažinties pradžioje Dvynių ženklo vaikinas, kurį laiką rodęs tau akivaizdų susidomėjimą, ims ir nueis prie kitos merginos. Geriausias sprendimas – neparodyti nusivylimo. Dvynys tiesiog tiria aplinką ir jei jis prie tavęs sugrįš lyg netyčia pasikalbėti, žinok, patraukei šio paslaptinguolio dėmesį.

VĖŽYS

Suprasti vaikiną Vėžį – sudėtinga užduotis. Jie yra linkę slėpti savo jausmus, ypač, kol nėra tikri, ką apie juos mano susižavėjimo objektas. Nereikia pamiršti, kad Vėžiai iš prigimties yra linkę į apmąstymus, gailestį sau, todėl nesitikėk, kad Vėžio ženklo vaikinas ims ir po dienos išpažins tau amžiną meilę. Tačiau yra būdų patikrinti, ar jo jausmai tau šį tą reiškia. Paprastai savo susižavėjimą Vėžiai demonstruoja norėdami globoti jiems patinkančias merginas. Todėl jei tavo pažįstamas Vėžys netikėtai ėmė tau asistuoti, padėti ruošiant pamokas, rūpintis tavo kasdienybe ir ieškoti būdų nuolat šalia tavęs atsirasti, gali būti tikra, kad jis tau neabejingas.

LIŪTAS

Paprastai Liūtai labai aiškiai parodo savo jausmus. Liūtas tikrai nesidrovės viešai pareikšti, kad tu – jo svajonių mergina, nesvarbu, kad netikėtai sutiko tave apsipirkinėjančią su mama prekybos centre. Liūtams negaila nei savo laiko, nei energijos, nei pinigų, kad tik patikusi mergina atkreiptų į juos dėmesį. Svarbiausia – Liūtai nemėgsta lengvo grobio, todėl pasistenk „neištirpti“ sulig pirma gėlių puokšte, leisk jam dėl tavęs pakovoti. Tiesa, netapk ledo princese, parodyk jam, kad šios pastangos – ne veltui.

MERGELĖ

Iš Mergelės ženklo vaikino nesitikėk atvirų meilės prisipažinimų, bent jau iš pradžių. Jie yra linkę slėpti savo jausmus, jiems svarbu žinoti, kad neteks nusivilti ar apsikvailinti. Šie vaikinai nėra linkę „medžioti“, todėl jie geriau palauks ir įsitikins, kad mergina yra verta dėmesio, negu patyrę pirmą nusivylimą skubės ieškoti kitų. Jeigu jam tikrai patinki, jis mokės savo susižavėjimą labai subtiliai parodyti, dažniausiai taip, kad tik tu viena suprastum, jog jo širdyje tau yra vietos. Susižavėję Mergelių ženklo atstovais tampa puikiais klausytojais, mylimųjų problemų sprendėjais, todėl jei pastebėjai, kad Mergelės ženklo vaikinui netikėtai parūpo tavo problemos, neskubink įvykių ir leisk jam veikti jo paties tempu.

SVARSTYKLĖS

Nori žinoti, ar Svarstyklių ženklo atstovas tau neabejingas? Ilgai spėlioti neteks, paprastai šio ženklo vaikinai akivaizdžiai demonstruoja susižavėjimą. Jie – tikri romantikai, kartais „skystesni“ ir už merginas, todėl pasiruošk mieliems netikėtumams, reikšmingoms dovanėlėms ir romantiškoms vakarienėms. Iš pradžių tai bus tik susidomėjimo kupini žvilgsniai, meilės laiškeliai, mieli komplimentai, o vėliau gali tikėtis ir serenados po langais...

SKORPIONAS

Skorpionai – paprastai itin aistringi vaikinai. Tai vaikinai, kurie neleis abejoti jų jausmais, nesidrovės viešumoje jų demonstruoti ir elgsis taip, kaip elgiasi drąsiausi romantinių filmų herojai. Tavimi susižavėjęs Skorpionas norės tavo dėmesio kiekvieną akimirką, jam negalios jokios ribos, jis flirtuos be jokios gėdos ir nersis iš kailio, kad tau nuo jo kalbų apsisuktų galva. Kadangi Skorpionai – ryžtingi ir užsispyrę, jiems dažniausiai pavyksta pasiekti savo tikslą.

ŠAULYS

Nuotykių ieškotojai Šauliai nuolat ieško naujų potyrių, todėl jiems labai svarbu, kad ir mylimoji nebūtų abejinga aktyviai veiklai, kelionėms, arba bent jau turėtų mylimą užsiėmimą. Jeigu kalbant su tavimi Šaulio ženklo vaikinas negali nuslėpti džiaugsmo ir su užsidegimu pasakoja apie savo nuotykius, didelė galimybė, kad jis tau neabejingas. O frazė „galėtume ten kartu nukeliauti“ – patvirtinimas, kad jis nori šalia savęs matyti ir tave.

OŽIARAGIS

Paprastai Ožiaragio ženklo vaikai yra labai užsiėmę ir neturi laiko romantiškiems žaidimams. Jei mergina jiems patinka, jie jai tai ir praneš. Dažniausiai į santykius jie žiūri labai tradiciškai, jiems netrūksta pagarbos ir ištikimybės. Tačiau nueiti į pasimatymą su Ožiaragiu – išbandymas, nes kol jis ras tau laiko, praeis kelios savaitės. Kaip žinoti, ar jam tikrai patinki? Stebėk, kaip smarkiai jis norės tave nustebinti. Jeigu vaikinas ateis nešinas gėlėmis, elgsis kaip tikras džentelmenas ir parodys, kad šią akimirką tik tu jam svarbiausia, gali nedvejoti.

VANDENIS

Vandenių paslaptis sunku įminti, o ypač susijusias su širdies reikalais. Jie nenuspėjami, jie paiso tik savų taisyklių ir įsitikinimų, todėl norėdama sužinoti, ką Vandenis tau jaučia, turėsi pasikliauti intuicija. Paprastai Vandenius labiau žavi ne romantiškoji, o intelektinė pažinties pusė. Jiems svarbu, kad mergina būtų puiki pašnekovė, nenusileidžianti nei iškalba, nei išmintimi. Tačiau tai nereiškia, kad meilė ir romantika jų gyvenime neegzistuoja. Priešingai, vos tik Vandenis pajus, kad tu jam neabejinga ir šalia tavęs jis gali atsipalaiduoti, gali būt tikra, kad tavęs jis nepaleis.

ŽUVYS

Išradingieji Žuvų ženklo atstovai tikrai ras būdą parodyti susižavėjimą tavimi. Tai gali būti reikšmingi tik tau skiriami žvilgsniai arba neįtikėtinas susidomėjimas tavo pasakojimu apie kasdieniškiausius dalykus. Kuo ilgiau tęsis jo susižavėjimas, tuo ypatingesnis bus ir jo dėmesys. Gali tikėtis jo parašytų meilės eilių, dainų, piešinių, jausmingų laiškų ir t.t. Tačiau tikrasis jausmų indikatorius – jo akys, Žuvys akimis pasako beveik viską. Jeigu žiūrint jam į akis atrodo, kad jis nori tau tiek daug pasakyti, bet kartu save lyg ir stabdo ar nedrįsta, būk rami – Žuvelė užkibo.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis