7 dalykai, lemiantys vaikino įsimylėjimą

Kiekviena mergina norėtų atrasti formulę, kuria vadovaujantis pavyktų „nukabinti“ patikusį vaikiną. Tačiau kol meilės eliksyras vis dar neišrastas, siūlome pasižvalgyti, be ko joks vaikinas rimtai draugystei „nepasirašys“.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Bendravimas

Jeigu neturite apie ką šnekėtis, vargu, ar jums pavyks sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Bendravimas - žmonių ryšių pagrindas! Jeigu tau sunku išsakyti tavo jausmus ir atvirai kalbėtis, ką gi, tai turės pasikeisti.

Nuoširdumas

Niekas nemėgsta apsimetėlių. Geriau jau išgirsti skaudžią tiesą, nei būti mulkinamam saldaus melo. Todėl nuo pat pirmųjų pažinties momentų vaikinui būtina žinoti, kad esi nuoširdi, ir sugebėsi pareikšti savo nuomonę.

Buvimas savimi

Joks vaikinas nevertas apsimetinėjimo tuo, kuo nesi. Nejaugi visą gyvenimą ryžtumeisi slėptis po kauke, kad tik šalia turėtum svajonių vaikiną? Rimtai į tave žiūrintis vaikinas mylės tave tokią, kokia esi, o jei jis myli tik geresnę tavo versiją, ką gi, tau su juo tikrai nepakeliui.

Pagarba

Jis – tavo vaikinas, o ne tarnas, kurio pareiga – nešti tau gėles, pirkti tau dovanas, nuo ryto iki vakaro tave girti. Juk nori, kad vaikinas tave brangintų gerbtų, todėl ir pati turi pirmiausiai jausti pagarbą jo norams ir pasirinkimams.

Ištikimybė

Jokių išlygų. Jei nori, kad tave mylėtų ir tavimi pasitikėtų, privalai būti ištikima. Nepradėk santykių galvodama, kad jei eidama namo iš parduotuvės sutiksi savo svajonių vaikiną, dabartinį mesi iškart. Vaikinas - ne bandymų objektas, o gyvas ir jausmus turintis žmogus! Atmink, kad meilės be ištikimybės būti negali.

Kompromisai

Kad ir kaip norėtųsi būti įnoringa princese, atmink, kad joks vaikinas ilgai nekęs tavo užgaidų. O tuo labiau, jei vaikinui tu tik pradedi patikti. Išmok susitarti, ieškoti kompromisų. Jeigu vaikinas dėl tavęs padaro kažką, ko paprastai nedarytų, būk pasiruošusi jam atsilyginti tuo pačiu. Mylimas merginas nuo vienadienių nuotykių dažniausiai skiria vaikinų žinojimas, su kuria visuomet pavyks susitarti ir kuri dėl savo užgaidų nekels skandalų.

Palaikymas

Daugeliui vaikinų merginos asocijuojasi su šiluma ir paguoda. Išmok jį palaikyti bet kokioje situacijoje. Domėkis jo gyvenimu, neužmirk palinkėti sėkmės prieš egzaminus ar kitus svarbius įvykius, pagirk jį už laimėjimus, mokėk užjausti, kai kas nors nepasiseka. O svarbiausia - išklausyk! Kartais vaikinams tik tiek ir tereikia...

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis