Karšta: kokius bučinių įpročius išduoda JO Zodiako ženklas

Susipažinus su nauju simpatišku vaikinu norisi kuo daugiau apie jį sužinoti: ką jis mėgsta, kuo domisi, kas jo draugai, ir, žinoma, koks jis būtų mylimasis. Neslėpkit, kad ir apie jo bučinius nesusimąstot... O kokią įtaką vaikino Zodiako ženklas daro jo bučiniams?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Impulsyvus, energingas ir galingas – taip trumpai galėtume apibūdinti Aviną. Šio ženklo vaikinai mėgsta parodyti, kad jie valdo situaciją, todėl nenustebk, jei netikėtai būsi priremta prie sienos ir pabučiuota taip, kad kojos slys iš po kojų. Tačiau nesitikėk meilės prisipažinimų iškart po bučinio – Avinai yra veiksmo, o ne žodžio žmonės.

JAUTIS

Lėtas, jausmingas ir patikimas – Jaučiui apibūdinti geriausiai tinka šie žodžiai. Paprastai šie vaikinai mėgsta nevalingai perspėti, kad tavęs laukia bučinys. Jie stengsis paliesti tavo ranką, ilgai ir mįslingai žiūrėti tau į akis ir kaups drąsą bučiniui. Tiesa, nesitikėk, kad jis bus lyg iš filmų – Jaučiui reikia laiko, kad galėtų priprasti ir atsipalaiduoti šalia patinkančios merginos.

DVYNIAI

Paprastai gauti bučinį iš Dvynio ne taip ir lengva. Jie nori būti šalia įkvepiančių, nuolat nustebinančių žmonių, kurie niekuomet neatskleidžia visų kortų. Tai žinodama ir norėdama jį labiau sudominti, niekuomet iki galo neatvirauk, elkis taip, kad jis norėtų kuo daugiau apie tave žinoti ir kviesti į pasimatymus. Jeigu Dvyniui esi tikrai intriguojanti paslaptis, jis atsakys tau mįslingu bučiniu: dažniausiai greitu, netikėtu ir su kokia nors erotiška užuomina.

VĖŽYS

Vėžiai – „naminiai“ žmonėms. Jiems svarbus jaukumas, šeima, namai ir ramybė. Todėl jei sugebėsi Vėžiui įrodyti, jog su tavimi gera, o tu – svetinga ir nuoširdi, gali tikėtis ir tolimesnių jo veiksmų. Neprašausi pasisiūliusi paruošti jam vakarienę, niekas nežavi Vėžio vaikinų taip, kaip su meile ruoštas maistas. Bučiniui jį įkvėps tavo gerumas, o pats bučinys, tikėtina, bus mielas, šiltas ir jaukus.

LIŪTAS

Pirmiausiai derėtų atminti, kad Liūtai yra medžiotojai ir jiems neįdomu gaudyti lengvai pasiekiamą grobį. Todėl nesitikėk, kad po minutės flirtavimo jis griebs tave į glėbį ir pabučiuos taip, kad pavydėtų visos. Galimi du variantai: jeigu Liūtas mato, kad mergina jį desperatiškai įsižiūrėjo, jis su ja šiek tiek pažais, bet tik tiek, kol jam bus įdomu. O štai jei mergina tikrai patraukė jo akį, galantiškai Liūtas nesielgs. Kai jau įsitikins, kad konkurentų nėra, jis pažintį su mergina gali pradėti ir nuo bučinio. O tada jau paklaus, kuo ji vardu.

MERGELĖ

Mergelių ženklo atstovai labai dažnai yra užkietėję pedantai, negalintys pakęsti netvarkos, chaoso ir neorganizuotumo. Ar tai reiškia, kad ir pirmąjį bučinį turi iš anksto suderinti? Nebūtinai, tačiau tikrai nesitikėk, kad jis ryšis tave pabučiuoti kur nors trankiame vakarėlyje, kur karšta ir nėra kuo kvėpuoti. Jis lyg romantinių komedijų gerbėja ieškos tobulos progos ypatingam bučiniui. Ir taip, jam svarbiau, ne kaip, o kur bučiuotis...

SVARSTYKLĖS

Tai – vienas romantiškiausių Zodiako ženklų, jie nori savo mylimiesiems nuolat įtikti. Svarstyklės nebijo įsipareigojimų ir greitai pajunta, ar partneris mano tą patį. Todėl norėdama šalia savęs išsaugoti Svarstyklių ženklo atstovą, turi jam parodyti, kad esi rimtai nusiteikusi jo atžvilgiu. Tiesa, šie vaikinai mėgsta aistrą ir nori, kad kiekvienas jų bučinys būtų įsimintinas ir, žinoma, geresnis nei bet kurio kito jų mylimosios bučiuoto vaikino. Vakarienės žvakių šviesoje nesitikėk, bet dažnai kiek vulgarokų bučinių tikrai netrūks.

SKORPIONAS

Skorpionams apibūdinti užteks vieno žodžio, o jis – aistra. Jie mėgsta dramatizuoti, o kuo santykiai labiau komplikuoti ir kuo daugiau juose vietos ginčams, tuo Skorpionai geriau jaučiasi. Jų romantika gali nustebinti: gali likti šokiruota, kai vieną akimirką tavo mylimas Skorpionas ant tavęs pyksta ir nenori kalbėti, o kitą ima aistringai tave bučiuoti. Tau beliks pamiršt viską aplinkui!

ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovai paprastai nesiskundžia priešingos lyties dėmesiu, todėl norint sužavėti šiuos vaikinus reikės nusiteikti, kad jo širdies sieksi ne viena tu. Pirmas įspūdis Šauliams – labai svarbus, todėl jei atimsi iš jo galimybę tave pabučiuoti, labai tikėtina, kad antros progos ir negausi. Ir nesvarbu, lyja, sninga, ar tau labai skauda koją – jei Šaulys norės tave pabučiuoti, jis ras tam patį netikėčiausią būdą.

OŽIARAGIS

Kukliems Ožiaragiams dažniausiai rūpi ne jų pačių, o aplinkinių gerovė. Todėl santykiai jiems dažniausiai nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime. Tačiau tikrai neverta nuleisti rankų ir galvoti, kad patikti Ožiaragiui nėra šansų. Šie vaikinai savo veiksmus gerai apgalvoja, jie vengia spontaniškumo ir neaiškių planų. Todėl teks laukti ne vieną savaitę, kol jis pagaliau išdrįs tave pabučiuoti. O rezultatas? Labai galantiškas ir jautrus bučinys!

VANDENIS

Nors Vandeniai dažnai mėgsta apsimesti, jog meilė ir romantika jiems – toli gražu ne svarbiausias dalykas gyvenime, giliai širdyje jie trokšta artumo ir šilumos. Tačiau jų elgesys dažnai apgaulingas: kuo jiems labiau patinka žmogus, tuo mažiau prielankumo jam Vandenis parodys. Todėl ir pirmasis bučinys dažniausiai veikia lyg uždelsto veikimo bomba: atrodo, jis tau ir patinka, ir nervina, ir traukia, ir atstumia, o štai vieną dieną jis pasirodys prie tavo durų su didžiausia gėlių puokšte ir be jokio paaiškinimo ims ir pabučiuos. Nenuspėjami tie Vandeniai!

ŽUVYS

Žuvų ženklo vaikinas dažniausiai ilgai tiria teritoriją ir klauso savo širdies balso. Jis negali vadovautis logika ir nuspręsti, būti su žmogumi, kuris patinka, ar toliau ieškoti to, be kurio negalės gyventi. Žuvims labai svarbus fizinis artumas, todėl pirmojo bučinio tikrai neteks ilgai laukti. Emocingosios Žuvys paprastai labai nori įtikti priešingos lyties atstovams, todėl nenustebk, jei iškart po bučinio turėsi atsakyti, ar tau bučinys patiko ir kur vaikinas turėtų pasitempti.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis