Priešei nelinkėčiau: 10 merginų atvirauja apie labiausiai nuvylusias Valentino dienos dovanas

10 tikrų merginų istorijų, kurios įrodo – ne visos dovanos gali pradžiuginti. Jei tavo vaikinas jau ruošiasi romantiškai šventei, duok jam paskaityti šitą tekstą!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Valgomos kelnaitės iš intymių prekių parduotuvės. „Mes pažįstami vos du mėnesius, ir toks vulgarumas mane įžeidė. Supratau, kad susidėjau su donžuanu, kuriam tik ir rūpi kuo greičiau nusitempti mane į lovą“. Jolanta, 17 metų.

Abonementas į sporto klubą. „Jis mano, kad aš stora!“- buvo pirmoji mintis. Visą vakarą pražliumbiau... Vakare ėjome į restoraną, tačiau negalėjau praryti nė kąsnio“. Saulė, 19 metų.

Pliušinė širdelė iš prekybos centro už kelis eurus. „Nekenčiu pigių suvenyrų! Nesusilaikiau pasakiusi, kad aš verta daugiau. Išsiskyrėme tą patį vakarą“. Renata, 18 metų.

Gyvas kačiukas. „Vasario 14 ryte pasigirdo skambutis į duris, atidariau, o ten - graži dėžė, perrišta kaspinu. Dėžė kniaukė, ir man pakirto kojas. Kai vaikinas paskambino paklausti, kaip patiko staigmena, surikau –  „kaip tu galėjai!“ Aš alergiška katėms, o ir tėvai prieš bet kokį gyvūną namuose... Visą savaitę maldavau, kad kas priimtų jį auginti. Turėjau tiek problemų, kad romantiką ilgam pamiršau“. Justė, 17 metų

Kalendorius apie motociklus. „Tai buvo tragedija, nes aš supratau, kad mano išrinktasis domisi tik savimi. Aš niekada nesidomėjau motociklais!“ Margarita, 18 metų

Dirbtinas kakutis iš juokų parduotuvės. „Kai išpakavau dėžutę, tikėdamasi kvepalų ar papuošalo, likau šokiruota. Norėjau mesti jam tą dovaną į veidą, bet susilaikiau, tačiau po mėnesio mes išsiskyrėme“. Agnė, 18 m.

Knyga apie Justiną Bieberį. „O dangau, aš skaitau Seneką, mokausi antrame filologijos kurse, o jis apie mane tokios blogos nuomonės... Išsiskyrėm po savaitės“. Diana, 19 metų.

Vilnonės kojinės. „Labai nusiminiau jas gavusi, tokias maunasi tik mano močiutė, jai ir atidaviau“. Ugnė, 17 metų.

Per didelė liemenėlė. „Supratau, kad mintyse jis svajoja, jog turėčiau didesnius apvalumus. Dar blogiau, kad apatinio trikotažo parduotuvėse prekių nekeičia! Tai išgirdęs vaikinas pasakė, kad liemenėlę atiduos savo buvusiai panai, su kuria gerai sutaria - jos krūtinės būtent toks dydis... Po šitos frazės iškart nutariau ieškoti kito Valentino“. Elžbieta, 20 metų

Kremas nuo pirmųjų raukšlių. „Po velnių, man tik devyniolika, ir tos juoko raukšlelės aplink akis juk visai normalu. Tokį kremą, kai ateis laikas, norėčiau pirkti pati, o ne gauti įžeidžiančią užuominą iš mylimojo“. Rasa, 19 metų

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis