VASARIO prognozė pagal tavo gimimo datą

Parapsichologė Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia vasario mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija


BENDRA PROGNOZĖ

Pradėsiu nuo įspėjimų ir noriu tuo pažadinti jūsų budrumą. Pirmas – jei bus patirti nedideli nuostoliai, tai bus perspėjimas būti budriems ir nesivelti į jokius konfliktus ir neaiškias situacijas, nes kuo toliau, tuo daugiau problemų ir rūpesčių.

Kitas epizodas – kaimyninėse šalyse kilę neramumai kels įtampą ir mums, bet mūsų tai nelies. tik noriu perspėti, nekelkite panikos. Žmonės panikuodami pridaro patys daugiau bėdos. Tik stebėkite, kas kur ir kaip vyksta. Tai galioja ne tik globaliai pasaulio, kitų ir mūsų šalies atžvilgiu, bet ir darbe, ir santykiuose, ir mieste, ir jūsų pačių vidiniame pasaulyje. Tai bus nepaaiškinamas slogus jausmas, jausis padidėjęs jautrumas viskam. Bet stenkitės būti tolerantiškesni ir geresni, jei pastebėsite, kad kyla negatyvi energija – atsitraukite, būkite aukščiau savotiškų energetinių šiukšlių. Jūs – protinga asmenybė ir savo mintis bei jausmus galite valdyti.

Jei esate sumąstę įteisinti santykius, šį mėnesį galiu pasakyti, kad atėjo puikus laikas.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

.
1. Tai, ką nuveiksite ir padarysite per šį mėnesį, neš naudą dar ilgai: užmegzti ryšiai ir pažintys bus tikros draugystės. Tik nepamirškite, kas ilgai šyla, tas ilgai ir vėsta, todėl svarbu iš lėto ir po truputį judėti savo tikslo link. Ir negailėkite nutrūkusių santykių/sutarties, nes tai, kas nutrūko, jums nebereikalinga. Tokiu būdu jūs būsite apsaugotas. Ir bendrai šį mėnesį jausite savo angelo sargo apsaugą, jo globą ir buvimą šalia. Todėl vertinkite ir džiaukitės savo nuostabiu gyvenimu. Nes jis tikrai yra nuostabus.

2. Kaip suprantu, šiuo metu dominuoja depresinė nuotaika. Bet ji dominuoja tik todėl, kad jūs į ją esate nukreipę savo dėmesį. Nes tai, kas kelią liūdesį, yra lašas, palyginti su tuo, kiek gėrio ir šilimos yra aplink jus. Prisiminus apie tai, koks dabar mėnesis, tai galiu tik priminti, kad nekelkite panikos, kur jos nėra, ir gal laikas susimąstyti, kodėl jums blogai, ne todėl, kad aplinka kalta, bet todėl, kad jūs nešiojatės savyje juodulį, skausmą. Nėra svarbu, kur būsite ir ką darysite, tiesiog kol nesusitvarkysite su savim, tol tas juodulys/nuoskauda jus skaudins. Jums šis mėnesis tikrai yra labai tinkams savo dvasiniam apsivalymui. Tuo pačiu nusimato ir yra palanku arba planuoti, arba vykti į kelionę, aplankyti senai matytus, o labiausiai – sergančius artimuosius. Tad veiklos tikrai turėsite ir tik teisingai planuodami jausitės žymiai geriau ir laimingiau. Kiek duosite, tiek ir sugrįš.

3. Intuicija klaidins ir ves netinkamais keliais. Ypač pabrėžiu, kad reikės kantrybės ir ištvermės darbo (mokslo) aplinkoje, nes tiesiog atrodys, kad viskas, ką darote, nėra gerai, atrodys, kad kliūna viskas, ką jūs darote ir sakote. Bet ar žinote, kada žmonės pyksta ir rėkia ant kitų? Tada, kai jiems patiems yra blogai, kada nenorom jūs primenat jų klaidas, jų silpnas vietas, jie naudojasi taisykle „puolimas – geriausia gynyba“. Jūsų užduotis – suvaldyti save ir savo emocijas ir žiūrėti, kas už to slypi, bet ne į tai, kokios emocijos liejasi. Jausis tikrai įtampa, bet padės blaivus aiškus protas ir svarbiausia išlikti, kad ir kas būtų, atsitraukus, niekur nesivelti, nes viskas, ką pasakysite ar padarysite, gali ir, esant galimybei, bus panaudota prieš jus. Nėra palanku imti paskolas šį mėnesį ir skolinti, nes bus taip, kad tiesiog skolininkai negalės grąžinti paskolintų pinigų/daiktų. Linkiu kantrybės gėrio ir šilumos, sulaukite savo laiko.

4. Keliai bus atviri naujai pradžiai, darbas vis darbą, mintis – mintį. Bus lengva įgyvendinti tai, kas yra tikrovė, o visos fantazijos subliūkš kaip muilo burbulas. Svarbu racionaliai įvertinus galimybes prisiimti įsipareigojimus ir labai svarbu jokiu būdu nedemonstruoti savo puikybės ir išdidumo, nes gyvenimas visada pastato į vietą. Aukštai šokęs – žemai krisi. Svarbu įvertinti savo galimybes ir įsipareigojimus (ypač – sutarčių) blogiausiomis sąlygomis, perskaityti viską ir mažiausiu šriftu, nesijausti nepatogiai dėl savo teisių. Jei norite ką nors įsigyti, tai darykite per pirmas dvi savaites, nes mėnesio pabaiga bus sudėtinga. Galėtumėt skirti laiko savo sveikatos patikrinimui, nors  didelių negalavimų neturėtų būti, bet patikrinimas duotų tam tikros informacijos, kokie yra galimi pakitimai.

5. Į priekį ves lengvos mintys ir svajonės, negalvosite, jos realios ar ne, bet čia reikėtų atkreipti dėmesį, kad jūsų fantazija gali (ir, tikėtina kad taip bus) prasilenkti su realybe. Todėl svajonės turėtų būti realistiškos ir turinčios pagrindą. Tuo pačiu visą mėnesį jausis lengvumo pojūtis ir čia bus rūpestis, nes praleisti kasdieniniai darbai pradės slėgti, bet tik todėl, kad būsite juos apleidę ir užmiršę, todėl svarbu susirašyti viską, ką norite ir turite atlikti, ir maksimaliai laikytis grafiko.
Sveikata ir reikalaus jūsų dėmesio, todėl pasirūpinkite savimi, nes niekas už jus to nepadarys.
Sutartys, susitarimai ir įsipareigojimai pasirašomi tik tie, kurių sąlygas gerai žinote, jokiu būdu nepasirašykite nepaskaičius ir neįsitikinus, kad visos sąlygos jus tenkina, nes kitaip lauks rūpesčiai dėl žinių trūkumo. Žinoma, visko negali žinoti, bet kai saugaisi pats, apsaugo ir aplinka.

6. Buvo-nebuvo, keiskite tik tai, ką galite pakeisti, ir nesukite galvos dėl to, ko negalite pakeisti. Svarbu nesukti sau galvos dėl to, kas ne jūsų jėgoms. Atsargiau su žalingais įpročiais, jei patys nepradėsite keisti savo įpročių, gyvenimas privers ir padės jums tai padaryti, tačiau tas privertimas toli gražu nebus švelnus. Todėl mažais žingsneliais vienus negatyvius įpročius būtinai keiskite kitais, mažiau kenksmingais. Tai ką, padarysite per šį mėnesį, turės įtakos ne tik ateinančiais mėnesiais, bet ir metais, tai stipraus įsitvirtinimo ir stabilumo užtikrinimas. Mąstyti ir elgtis reikėtų netradiciškai ir netipiškai, ypač dėl kelionės, atverkite save galimybėms ir gyvenimui. Atsiminkite, kad yra raktas, bus tam raktui ir spyna. Nėra neišsprendžiamų situacijų, tik yra netinkamas požiūris. Aukite, tobulėkite kilkite.

7. Senos nuodėmės meta ilgus šešėlius. Tai laikas, kai viskas iškils į paviršių, todėl kuo nuolankiau priimsite ir susitaikysite, kuo emocijos bus švelnesnės, tuo mažesnės ir švelnesnės bus panašios situacijos, iki tol kol visai išnyks. Svarbu viską priimti kaip likimo dovaną, o ne ieškoti tik blogųjų pusių. Gali atrodyti nelogiškai, bet jums ir nereikia dėl to sukti galvos, jūs turite išmokti priimti gyvenimą ne taip, kaip jūs norite, bet tokį, koks jums skirtas. Atsisakykite nereikalingų santykių, darbų ir įsipareigojimų, nes tai tik energetiniai siurbliai, kurie neleidžia judėti pirmyn. Visapusiškas apsivalymas ir palengvėjimas, ir kuo daugiau apsivalysite, tuo daugiau turėsite vietos į apvalytą vietą įkelti gėrio, šilumos ir meilės, nes šventa vieta niekada nebūna tuščia. Bet kol neišimsite susikaupusių negatyvų, tol negalėsite nieko naujo įdėti (tiek santykiuose, tiek darbe, tiek sveikatoje).

8. Nesidžiauk radęs, neverk pametęs. Nes tai, ką jūs vertinsite, bus labai netikslu, todėl stenkitės nevertinti ir nedaryti jokių išvadų ir nepriimti sprendimų. Dar kartą pasikartosiu, kad viskas yra daug subtiliau ir sudėtingiau nei jūs matysite ir manysite. Todėl geriausia atidėti gal jau priimtų sprendimų realizavimą, nes vis tiek viskas apsivers aukštyn kojom, Palanku apsvarstyti darbo keitimo galimybes, apsvarstyti ir susirinkti visą informaciją apie investuojamą daiktą ir atėjus tinkamam laikui jūs be didelių rūpesčių padarysite net geresnį sau variantą, nei tikitės.
Laukia daug vakarėlių, bet įvertinkite, ar jie tikrai jums ne per prievartą ir ar tiktai jums būtina dalyvauti, nes, sakyčiau, patiriate nuostolius, ne tik finansinius, bet ir emocinius, energetinius, o todėl, kad dalyvaujate juose jau daug metų tik dėl pareigos, žinokite, kad tai lengvai galima pakeisti.

9. Lyg neramios sielos blaškotės be vietos. Atrodys, kad viskas negerai, erzins viskas ir visi. Stosite į kovą, tiesą pasakius, su vėjo malūnais. Nes esmė, kad su jumis yra negerai, tiksliau jums negera, ir kol nesuprasite, kas yra, tol kur bebūsite ir su kuo bebūsite bus negerai. Aš galėčiau įvardinti, kad jums lėtinis nuovargis, nes esate linkę savo jėgas ir laiką išdalinti kitiems, už tai patys nieko negaudami. Todėl jums reikia atsitraukti nuo visko ir visų, tiesiog pabūti su savim. Nes kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių. Ir kuo ilgiau delsite, tuo pasekmės bus sunkesnės.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis