6 „medžioklės“ taisyklės, norinčioms susirasti vaikiną

Šv. Valentino diena artėja, o tu vieniša? Planas, kaip sumedžioti TĄ VIENINTELĮ!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

TAISYKLĖ NR. 1.
NEPARODYK, KAD ESI MEDŽIOKLĖJE

Nėra nieko liūdniau, nei šv. Valentino dieną „audringai“ naktiniame klube švenčiančios vienišos draugės, neva spinduliuojančios laisve ir džiaugsmu, o iš tiesų vis dirsčiojančios į kiekvieną vyrą, tarsi į išsigelbėjimą. Tau gal ir atrodo, kad apie vienatvę nežino niekas, tačiau, kai išėjusi į miestą visą laiką galvoji, kaip sumedžioti tą vienintelį, tie vaikinai kaip tyčia nelimpa, tarsi spinduliuotum nematomas bangas, kurios nuveja patikusius. Tiesiog būk savimi ir smagiai leisk laiką, o ne vaidink jauką, pakabintą ant kabliuko. Jei nusispjausi į kitų nuomones ir ugdysi save kaip asmenybę, džiaugsiesi gyvenimu ir būsi (o ne apsimesi, kad esi) laiminga bei pasitikinti savimi, paruoši puikią dirvą tokiam vaikinui, kokio esi verta.

TAISYKLĖ NR.2
NEPRASIDĖK SU BET KUO, TIK TODĖL, KAD KITOS DRAUGAUJA

Gyvenimas per trumpas, kad studijuotum nuobodžią specialybę, skaitytum bevertes knygas, valgytum pusfabrikačius ar draugautum su vaikinu tik iš bėdos. Na taip, jis nutildys aplinkinių klausimus „kada?”, dovanos dėmesio, gėlių, gal net padės nusinešti pirkinius iki automobilio, bet ar ne paprasčiau pasisamdyti liokajų? Juk taip laiką, kurį skirtum sau, paleisi vėjais, be to – tas vienintelis tikrai neis prie merginos, kuri jau turi vaikiną pašonėje.

TAISYKLĖ NR.3
IŠŠLUOK NEDORĖLIUS IŠ ŠIRDIES

Jei jis blaškosi tarp kelių merginų, paskambina tik tada, kai kažko iš tavęs nori, turi problemų su svaigalais ar pareigūnais, jums – ne pakeliui. Taip, blogi berniukai, problematiški herojai merginas labai traukia (visos merginos instinktyviai nori rūpintis ar keisti vaikinus), jiems labai sunku atsispirti, tačiau tegu jų tavo kelyje pasitaiko kuo mažiau, o proto aptemimas trumpa trumpai ir pamoko visam gyvenimui.

TAISYKLĖ NR.4
NELAUK TOBULYBĖS

Yra ir kitas kraštutinumas, tai noras šalia savęs turėti supermeną. Jis turėtų būti sportiškas, romantiškas, be žalingų įpročių, studijuoti prestižinę specialybę, sugebėti tobulai rengtis, kalbėti su tavimi apie viską, dievinti filmus apie meilę, patikti tavo tėvams, kurių sodyboje noriai pjautų žolę ir tvertų tvoras, dar jo dantys – lyg iš reklamos... Stop. Tokio vyro nėra. Susitaikyk, kad net patys tobuliausi turi trūkumų. Ir gerai, nes antraip negalėtum su jais prasidėti, nes ir pati nesi tobula.

TAISYKLĖ NR.5
PUOŠKIS, BET NEPERSISTENK

Deja, čia ne šernų medžioklė, specialaus kostiumo, kad atrodytum pasiruošusi jam ateiti nėra. Išeitis - visur ir visada būk savimi, tai patikrintas receptas. Jei iš tiesų esi fashionista, kuriai svarbu atrodyti nepriekaištingai, tai ir būk tokia, juk tau reikės vaikino, kuris tai vertintų ir suprastų, bet jei puošiesi per prievartą – teatras sumedžiojus tą vienintelį greitai pabos.

TAISYKLĖ NR. 6
TIKĖKIS GERIAUSIO

Svajonės nieko nekainuoja, bet gali daug, bent jau taip tikina minčių galios metodą išbandę laimingieji. Principas paprastas – kasdien skirk bent dešimt minučių mąstymui apie tai, kokio vaikino nori. Kartais padeda ir raštiškas užrašymas, apie tą, kurį norėtum sutikti. Ši teorija paremta principu „ko lauksi, tas ir bus“. Galbūt tai šiek tiek primena burtus, bet pabandyti verta, juo labiau, kad knygų šia tema išleista nežmoniškai daug, tik spėk rinktis ir taikyti principus.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis