7 labiausiai vaikinus erzinančios merginos

Kaip atsikratyti vaikino, patarinėti nereikia, dažniausiai jie patys dingsta, o tu taip ir lieki nesupratusi, kodėl. Jeigu nenori išgąsdinti vaikino, žinok, koks merginų elgesys vaikinus ne tik nesužavės, bet gali juos tik suerzinti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ji – priklausoma nuo telefono

Kad ir koks modernus, gražus ir išmanus tavo telefonas bebūtų, susitikimo metu palik jį ramybėje. Juk pasaulis nesugrius, jeigu į SMS žinutę atsakysi vėliau. Dar blogiau, jeigu esi iš tų merginų, kurios mano, kad pasaulis liūdi instagram‘e nepamatęs, ką šiandien valgai pusryčiams, pietums ir vakarienei, tad jeigu ir susitikimo metu nuolat fotografuosi, ką jūs veikiate, valgote, kur einate, o po to sėdėdama skaičiuosi, kiek žmonių paspaudė „patinka“ ant tavo nuotraukos, tuomet gal ir „draugauk“ su savo telefonu. Jeigu nori būti įdomi vaikinui – skirk jam savo dėmesį, būdama su juo pamiršk virtualiuosius draugus.

Ji – gyvenanti praeitimi
  
Apie savo eks‘ą, apie buvusią draugystę ir nuostabias praleistas akimirkas kartu  gali pasakoti draugėms, bet ne vaikinui. Jeigu vaikinas pats klausia, atsakyk trumpai, nesileisk į detales. Kito vaikino akivaizdoje gerbk tą žmogų su kuriuo tu buvai, nesvarbu, kaip jis tave įskaudino, vadinti jį „asilu, kvailiu“ nederėtų. Buvęs vaikinas – praeitis, vaikinas prieš tave – dabartis, nedrumsk dabarties praeities šešėliais ir gal tai bus ne tik dabartis, bet ir ateitis.

Ji – amžina kovotoja

Mergina, kuriai egzistuoja tik dvi nuomonės – jos ir neteisinga. Nesivaržydama demonstruoja savo dominavimą. Nuolat ginčijasi, perša savo nuomonę ir siekia parodyti, kad ji yra geriausia, protingiausia, o pokalbis su ja panašus į debatus ar protų kovą. Ši mergina gali iš musės padaryti dramblį, išpūsti didžiausią burbulą iš menkniekio vien dėl to, kad įrodytų, kad lyderė – ji. Tokia mergina atrodo labai nemoteriška ir ne miela, kartais net atgrasi, o vyras su ja jaučiasi nejaukiai.

Ji – moteriškos išvaizdos draugelis

Paprastai tai būna merginos, kurios gerai sutaria su daugybe vaikinų, tačiau nedaugelį traukia kaip merginos. Mergina mėgstanti daryti tuos dalykus, kuriuos paprastai renkasi vaikinų kompanijos, todėl jos moteriškumas būna kažkur pasimetęs tarp alaus gėrimo, futbolo varžybų, apdribusių drabužių ir dviprasmiškų juokelių. Vaikinas turbūt nebus sužavėtas, jeigu jo panelė elgsis taip, kaip jo draugai. Atmink, kad taurė vyno ir bokalas alaus merginos rankoje – du skirtingi dalykai.

Ji – slidi „gyvačiukė“

Mergina, kuri pasako ne tikrą savo amžių, naudoja svetimas nuotraukas socialiniuose tinkluose. Pristato save kaip bendraujančią, modelio išvaizdos merginą, o susitikimo metu paaiškėja, kad ji tiesiog melavo, tikėdamasi praslysti. Vaikinas bus įsitikinęs, kad tu meluoji visur ir visada, žinoma, kad apgaudinėji ir jį.

Ji – kalba lyg barakuda

Jeigu nuolat kalbėsi, kiek tavo manymu turėtų uždirbti vyras, kad ruošiesi būti vyro išlaikoma, o komplimentus žarstysi ne jam kaip asmenybei, o apie jo automobilį, kiekvieną kartą įvertinsi jo laikrodį, drabužius. Pasirodysi paviršutiniška materialistė, o dar blogiau iš vyro siekianti tik naudos. Ar tai gali žavėti vaikiną? Dvigubai už tave vyresnį, pilvotą ir jau praplikti spėjusį vyrą galbūt, vaikiną vargu.

Ji – ieškanti psichologo

Ji turi tiek problemų, kad ją pačią geriau būtų vadinti „vaikščiojančia problema“. Mergina, kuri nuolat skundžiasi, nuo pat pirmųjų susitikimų kalba apie tėvų skyrybas, sveikatos sutrikimus ir nuolat pasakoja apie save. Atmink, kad visi turi savų problemų, vaikinas su tavim nori smagiai praleisti laiką ir nors trumpam pamiršti savus rūpesčius, o dar ir tu daliniesi vien tik neigiamomis emocijomis... Jeigu jis studijuoja ne psichologiją, kažin ar ilgai jam būsi įdomi.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis