Tai, ko vaikinai niekuomet neišdrįs tau pasakyti, nors ir norėtų

Kuo vaikinas brandesnis, tuo dažniau jis prieš kalbėdamas (o ypač su mylima mergina) pamąstys, ką ruošiasi sakyti. Juk kiekvienas pasakome toli gražu ne viską, ką turime galvoje, juk nenorime kito žmogaus įžeisti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

O ką dažniausiai nutyli vaikinai? Sužinok!

1. Kritika tavo artimiesiems

Sakoma, kad jei nori daug sužinoti apie sau patinkantį vaikiną, susipažink su jo tėvais. Lygiai tą pačią tiesą žino ir vaikinai. Jie tai pat žino, kad jokiu būdu negalima kritikuoti tavo artimųjų: nesvarbu, ar tai būtų nevykęs mamos kepsnys, ar gėdingas tėčio prisipažinimas, kad už viską labiau mėgsta bukas komedijas. Vaikinai puikiai žino, kad tokios pastabos gali nemenkai tave įžeisti, todėl savo pastebėjimus nutyli.

2. Nuomonė apie aprangą

Bent kartą merginą turėjęs vyrukas žino: nevalia komentuoti merginos aprangos, nes gali ją smarkiai įsiutinti! Net ir nekaltas komentaras apie sijono ilgį merginai gali skambėti kaip didžiausias įžeidimas. Keistos mes būtybės: pykstam, kai vaikinai naujos plaukų spalvos nepastebi, bet kai ją komentuoja - irgi nesidžiaugiam!

3. Slapti pomėgiai

Ar esi girdėjusi apie vaikiną, kuris dievino romantines komedijas? Mes irgi ne. Tačiau pasirodo, kad tokių vaikinų netrūksta! Daugelis vaikinų slepia pomėgius, kurie aplinkiniams gali pasirodyti „skysti“: joks save gerbiantis vaikinas niekuomet nepripažins, kad verkė žiūrėdamas „Liūtą karalių“ ar „Žinutę butelyje“. Jeigu nepasakoju to draugams, apie tai tikrai neužsiminsiu merginai - štai taip apie savo hobių viešinimą kalba daugelis vaikinų.

4. Rūpesčiai dėl svorio

Manai, kad tik tu viena rūpiniesi dėl kiekvieno priaugto kilogramo? Vaikinams jų gera išvaizda ne mažiau svarbi! Tačiau nesitikėk, kad apie savo rūpesčius jis kalbėsis su tavimi. Vaikinai įsitikinę, kad jei paklausi merginos, ar jai atrodo, kad priaugai svorio, ji taip ir pradės galvoti. Kuris to norėtų?!

5. Buvusios merginos

Didžiausias įsimylėjusios merginos košmaras? Būti lyginamai su buvusia savo vaikino mergina! Ypač, jei tam tikrose srityse ji už tave labiau patyrusi... Vaikinai taip pat netrokšta girdėti apie tavo buvusio vaikino žygdarbius, todėl ir patys vengia pastabų apie savo praeitį. Jie žino, kad merginos linkusios konkuruoti, todėl net ir menkiausią frazę priims kaip palyginimą, ar, dar blogiau, kaip įžeidimą.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis