Kas tu jam – mylimoji ar įkyruolė, kurios sunku atsikratyti?

Galbūt ir nesvarbu, mergina ar vaikinas pirmas parašė, užkalbino. Tačiau, jeigu mergina nuolat būna ta, kuri imasi iniciatyvos – kviečia susitikti, rašo, skambina ir visas bendravimas (pačioje pažinties pradžioje) vyksta merginos iniciatyva, ar tai gali būti kelias į ilgalaikę, tvirtą draugystę?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Gali, jeigu vaikinas nuoširdžiai susižavės tavim, perims vadžias į savo rankas, tuomet, žinoma, nebus visiškai jokio skirtumo, kas pirmasis parodė dėmesį. Šis variantas geriausias, tačiau yra ir kitų, kuriuos vertėtų apsvarstyti.

Kokiomis aplinkybėmis susitinkate?

Manai, kad jeigu vaikinas atsiliepia į tavo kvietimus, tai tikrai ir tu jam patinki? Tačiau, kada jis atranda tau laiko? Tampi pačia įdomiausia kas kartą, kai jis dalyvauja vakarėlyje su draugais? Ko gero, tai nereiškia nieko daugiau, tik, kad vaikinų kompanijai trūksta moteriškos draugijos, kitaip tariant priklausai serijai „pasikviečiam panų, bus įdomiau“. Jei egzistuoji tik jo vakarėliuose, vargu ar gali tikėtis kažko daugiau.

Jeigu pati siūlosi, kodėl ja nepasinaudojus?

Skamba nekaip, tiesa? Tačiau didelė tikimybė, kad, kai vien tik tu inicijuoji bendravimą, kad tokie žodžiai gali būti ir apie tave. Įsivaizduok save vaikino vietoje, jam labai patogu, kai nereikia net pasijudinti ieškant su kuo praleisti vienišą ir nuobodų vakarą. Ar būdama jo vietoje elgtumeis kitaip?

Ar tikrai jam patinki ir į tave jis žiūri rimtai?

Kai vaikinas pats pradeda rodyti dėmesį, akivaizdu, kad kažkuo patraukei jo dėmesį. Tada apie vaikino ketinimus nesunku spręsti iš jo elgesio ir rodomo dėmesio, o, kai tu atlieki vaikino vaidmenį, nelengva užduotis suprasti, kodėl jis atsako į kvietimus, tačiau jeigu vaikinas neperima iniciatyvos – geriau nedėti vilčių. Gali guosti save, kad „neatrašytų, jeigu nepatikčiau“, bet nenustebk, kai suprasi, jog buvai jam tiesiog geras laiko praleidimas keliems vienišiems vakarams.

Kartu, kol aptvarstysi širdies žaizdas?

Merginos puikiai žino, kuriuo metu lengviausiai prieiti prie vaikino – kai vaikinas jaučiasi įskaudintas, vienišas, kraujuojančia širdim ir tuo dažnai pasinaudoja. Dažniausiai tai laikas po nesėkmingų santykių. Tokiu metu vaikinas mielai priims jam rodomą dėmesį, atsilieps į tavo kvietimus ar žinutes, bet per daug nesidžiauk. Pati pasisiūlei būti pliušiniu meškinu, kurį apsikabinus galima išsiverkti, todėl nenustebk, kad žaizdoms užgijus būsi numesta kaip senas žaislas.

Kas lengvai pasiekiama – neįdomu?

Vaikinai – medžiotojai iš prigimties. Jų vidinį ego glosto labiau, kai jie pagauna „šviežieną“ nei, kai jie yra sugauti. Kurį laiką vaikinas tikriausiai susidomės drąsia, savimi pasitikinčia, nebijančia parodyti dėmesio ar laužančia standartus mergina, bet, ar ilgai jam bus įdomu? Juk pati žinai, kad kas lengvai pasiekiama – neįdomu ir greitai atsibosta, o jeigu tu pati rašai ir nuolat rodai dėmesį – ar tai galima pavadinti sunkiai nepasiekiama? Ko gero, ne.

Meilės trikampio dalis?

Jeigu vaikino, kuriam rodai dėmesį statusas „vienišas“, tai dar nereiškia, kad nėra merginos, dėl kurios jis pametęs galvą ir būtent ji yra toji buvimo vienišu priežastis. Todėl nebūk įkyri ir būtinai patikrink, kaip jis elgsis, kai tu jam nerodysi dėmesio, gal tada nebendrausit išvis? Jeigu nesulauki grįžtamojo atsako, palik jį ramybėje, kitaip tikėtina, kad liksi „ant ledo“, tu rodai dėmesį jam, o jis tuo pačiu metu bando užkariauti širdį tos, kurį iš tikrųjų patinka.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis