Vaikinui to nesakyk, jei nenori likti viena

Šiandien norėdama gauti santykių patarimą tikrai daugiau informacijos rasi internete nei paskambinusi geriausiai draugei. O tų patarimų – kiekvienam gyvenimo atvejui: kur vaikiną rasti, kaip su juo susipažinti ir kaip jį sužavėti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Tačiau kartais net ir labiausiai mylinčiam vaikinui pakanka išgirsti vienintelį sakinį ir jis ilgai negalvodamas tave paliks. Netiki? Vaikinai negali pakęsti melo, o labiausiai, kai jiems meluoji apie šiuos penkis dalykus:

1. Slepi tikrąją savo nuotaiką ir savijautą. Jeigu vaikinas mato, kad esi liūdna ir paklausęs tavęs, kas atsitiko, išgirsta "nieko", tai nėra gerai. Ypač, jei praėjus kuriam laikui, prikaišioji jam, kad jis neatbėgo tavęs guosti. Vaikinai, kaip ir visi gyvi padarai, nemoka skaityti tavo minčių. Todėl jei manai, kad pagerinsi santykius nuslėpdama savo liūdesį, smarkiai klysti.

2. Sakai jam, kad myli, nors taip nėra. Įsivaizduok, kaip tu jaustumeisi sužinojus, kad vaikinas tau melavo, kad tave myli, o vieną dieną, nebegalėdamas ilgiau kentėti, tiesiog nieko nesakęs tave paliktų? Tikriausiai, kad neapsidžiaugtum. Jeigu manai, kad ilgainiui priversi save pamilti vaikiną, nes jis tau geras ir tavimi rūpinasi, tik įžeidi jo orumą. Neapsimetinėk, jis tik padėkos tau už atvirumą.

3. Bandai jį įtikinti, kad jūsų hobiai sutampa. Vaikinas eina iš proto dėl ekstremalaus sporto, o tave supykina, vos pagalvojus apie slidinėjimą? Nustok apsimetinėti! Manai, kad vaikinas tave labiau vertins, jei darysi viską, ką jis mėgsta? Neįdomu draugauti su savo kopija, parodyk jam, kodėl esi unikali ir kad turi savų originalių hobių.

4. Vis dar slapčia bendrauji su savo buvusiuoju. Taip, tu ir tavo buvęs vaikinas dabar - geri draugai. Tačiau kodėl šio fakto nepasakoji savo vaikinui? Manai, kad jis pavydės? Taip, tačiau jei sugebėtum jam ramiai paaiškinti, kad jokių jausmų savo buvusiajam nebepuoselėji, vaikinas gerbtų tavo nuomonę ir pasirinkimą. Todėl neleisk atsirasti net mažiausiai dvejonei tavo ištikimybe!

5. Esi neištikima. Šiam melui jokio pasiteisinimo nėra. Jei neapsisprendi, su kuriuo vaikinu draugauti, ir nori įsitikinti, kuris tau tinkamesnis, elgiesi neatsakingai. Pagalvok, kas atsitiktų, jei jie vienas apie kitą sužinotų? Teisingai, liktum viena kaip pirštas. Todėl pagalvok, ar tikrai verta meluoti dėl neištikimybės.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis