HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: kam žada meilę, o kam siurprizų?

Horoskopais aklai pasikliauti neverta, tačiau į rekomendacijas atkreipti dėmesį verta. Skaityk, kas tavęs laukia šį savaitgalį.

Avinas

Šeštadienį būsi nusiteikusi kaip niekad kovingai, ir sutelkusi visas jėgas sieksi pergalės! Net jei kažkur patirsi nesėkmę, būsi linkusi bandyti vėl ir vėl, kol pasiseks. Sprendimų priėmimo metas baigėsi, šeštadienį Avino ženklo atstovai privalo veikti. Žvaigždės prognozuoja, kad prieš tavo atkaklumą neatsilaikys nė viena tvirtovė. Tačiau atmink, kuo rimtesnė kliūtis pasitaikys tavo kelyje, tuo ilgiau truks jos apgultis.

Sekmadienį puiki diena Avino ženklo atstovams pamąstyti apie savo būsimą karjerą arba spręsti kitas ambicingas užduotis. Savaitgalį būsi organizuota, tvirtos valios, žvaigždės apdovanos tave gebėjimu siekti tikslo (ypač, jei tikslas svarbus). Žvaigždės žada, kad nukreipusi savo energiją reikiama vaga, sekmadienį sugebėsi žengti tvirtą žingsnį. Vienintelis „bet“: ką bedarytum, nevertėtų pasikliauti aplinkiniais, nes jiems iki tavo atsakomybės ir disciplinos jausmo bus taip toli, kaip iki mėnulio.

Jautis

Šeštadienį Jaučio ženklo atstovams naudinga šiek tiek pabūti guru vaidmenyje, todėl žvaigždės pataria jiems praleisti šią dieną jaunesnių, žemesnio statuso arba žemesnio profesionalumo lygio žmonių apsuptyje. Kitaip tariant – tarp žmonių, kurie bus nusiteikę išklausyti pamokančias tavo istorijas ir net sugebės iš jų gauti praktinės naudos. Šeštadienį tai palankiai atsilieps ir tau, ir tavo klausytojams, kuriems galėsi duoti tikrai vertingų patarimų.

Sekmadienį turėsi progą įsitikinti, kad posakis „nebūtų laimės, jei nelaimė nepadėtų“ yra teisingas. Egzistuoja didelė tikimybė, kad iš pirmo žvilgsnio nepalankios aplinkybės galiausiai apsisuks tau didele sėkme. Tad neverta keikti likimo ir daryti skubotų išvadų – sekmadienį gali nutikti taip, kad iš po ne itin teigiamų įvykių skraistės likimas ištrauks tau malonų siurprizą.

Dvyniai

Šeštadienį Dvynių ženklo atstovai visuose reikaluose bus nusiteikę kovingai! Žvaigždės nelemia tau smulkių projektų, tad greičiausiai lyg apsėsta norėsi įgyvendinti globalius, ambicingus sumanymus. Net jei ne viskas klostysis sklandžiai, tai tavęs nesutrikdys: matysi tikslą, būsi pasiruošusi sunkumams ir žinosi, kad niekas tavęs neprivers pasukti iš kelio. Šeštadienį žodžiai „noriu“ ir „galiu“ tau bus sinonimai, ir vargas tiems žmonėms, kurie šito nesupras!

Sekmadienį tavęs laukia diena, kupina didelių galimybių, kurios nepriklausys nuo kelyje link jų kylančių kliūčių. Atvirkščiai, Dvynių ženklo atstovai bus nusiteikę kovingai, ir kliūtys bei sudėtingos užduotys tik pakurstys tavo azartą. Tas pats sakytina ir apie konkurentus – sekmadienį jie tave stimuliuos, vaidindami prieš jautį mojuojamo raudono skuduro vaidmenį. Tad ne Dvyniams dera bijoti kliūčių, atvirkščiai – sekmadienį būtent jos privers Dvynius kovoti ir nugalėti!

Vėžys

Šeštadienį Vėžio ženklo atstovams teks galimybė apgalvoti kažkokį sprendimą, nuo kurio daug kas priklausys ateityje. Laimei, Vėžiai nebus nusiteikę kirsti iš peties, jie sugebės nuodugniai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“. Tavo analitiniai sugebėjimai paaštrės, tad sugebėsi viską apgalvoti ir numatyti. Taigi sprendimas, kurį priimsi šeštadienį, bus apdraustas nuo klaidų.

Sekmadienį gali gauti gana viliojantį pasiūlymą bet kokioje savo gyvenimo srityje, tačiau prieš sutikdama, turėtum labai gerai pagalvoti, rekomenduoja žvaigždės. Gali būti, kad pasiūlymas išties bus naudingas, bet gali būti ir taip, kad jame slypės klasta. Kad tai išsiaiškintum, turėtum surinkti daugiau informacijos, ir tik po to priimti sprendimą. Jei paskubėsi atsakyti, rizikuoji pralaimėti, nes, kaip žinia, ne visa auksas, kas auksu žiba.

Liūtas

Šeštadienį Liūto ženklo atstovai bus linkę demonstruoti užsispyrimą visomis dingstimis. Į aplinkinių bandymus atvesti tave į protą reaguosi priešiškai. Nenuostabu, kad dėl tokio tavo kategoriško nusiteikimo gali kilti nemažai nusivylimų, nors iš tiesų jokios realios priežasties taip jaustis nebus. Kad išvengtum neigiamų emocijų, žvaigždės tau rekomenduoja visų nemalonumų priežasčių ieškoti savyje, o ne kituose.

Sekmadienį žvaigždės įspėja Liūtą, kad nevertėtų pernelyg rimtai vertinti reikalų, ypač tų, kurie susiję su buitiniais klausimais, rutina ir smulkmenomis. Baisu ir pagalvoti, kokia įtampa gali kilti, jei bandysi viską daryti pedantiškai teisingai, išgyvendama dėl kiekvienos smulkmenos! Liūto ženklo atstovai net sekmadienį bus nusiteikę taip, kad bet koks netikslumas galės išvesti tave iš pusiausvyros ir atimti dvasinę ramybę. Tačiau to nesunku išvengti: pakanka pažvelgti į save iš šalies ir nepamiršti humoro jausmo.

Mergelė

Šeštadienį Mergelės ženklo atstovai bus palankiai ir šiek tiek globėjiškai nusiteikę artimųjų ir draugų atžvilgiu. Tu norėsi jais rūpintis kaip vaikais - globoti, padėti ir saugoti nuo klaidų. Kad ir kokie nuoširdūs būtų tavo ketinimai, artimieji vargu ar labai džiaugsis tuo, kad mokysi juos gyventi. Todėl žvaigždės pataria tau šeštadienį sušvelninti savo didaktinį toną ir neperžengti paprastų draugiškų patarimų ribų.

Sekmadienį įvykiai tau bus palankūs, o likimas gali pateikti malonų siurprizą. Galbūt tave paaukštins pareigose, gausi dovaną arba nesuplanuotų pajamų. Vienintelė šios dienos rizika – santykiai su aplinkiniais: gali netyčia juos sugadinti, jei būsi pernelyg susitelkusi į save ir savo sėkmę. Galbūt siekdama savo tikslų pernelyg stumdysiesi alkūnėmis, o gal tavo pasiekimai sukels aplinkiniams pavydą. Kaip bebūtų, sekmadienį tau derėtų elgtis kukliau ir stengtis neužgauti kitų žmonių jausmų.

Svarstyklės

Šeštadienį geriausia, ką gali padaryti Svarstyklės – praleisti laiką su savo pačiais artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis. Žvaigždės rekomenduoja surengti jiems nedidelį siurprizą, pavyzdžiui, organizuoti nedidelę šventę, išvyką arba pasikviesti į kavinę. Šeštadienį prognozuojamas jūsų suderinamumas, jūsų biologiniai ritmai sutaps, ir turėsite galimybę mėgautis bendravimu. Galbūt galėsite pasikalbėti apie tai, apie ką anksčiau nedrįsote.

Sekmadienis turėtų būti kupinas emocijų ir dvasingo bendravimo! Žvaigždės pataria skirti kuo daugiau laiko mylimam žmogui, draugams ir artimiesiems. Paprasčiausiai leisdama laiką su artimaisiais, gausi didžiulį teigiamos energijos užtaisą. Net jei tarp tavęs ir tavo mylimo žmogaus subrendo svarbus pokalbis, geriausia neatidėlioti ir pasikalbėti sekmadienį, nes būtent tą dieną galima nesijaudinti dėl to, ar būsi teisingai suprasta.

Skorpionas

Šeštadienį tavyje nubus didi oratorė! Na, jei ne didi, tai bent nebloga. Turėsi ką pasakyti ir sugebėsi pateikti savo žodžius įtikinamai, tačiau visą dieną vis kartas nuo karto pastebėsi, kad aplinkiniai nenusiteikę klausytis tavęs amžinai. Iš tikrųjų išsikalbėsi tik vakare – šeimos ir draugų rate. Žvaigždės pataria tau organizuoti vakarėlį, kuriame galėsi išsakyti viską, kas prisikaupė.

Sekmadienį pademonstruosi didelį aktyvumą darbuose, bet žvaigždės įspėja – nepriimk skubotų sprendimų ir nesiimk veiksmų. Nors būsi linkusi pirmiau veikti, o tik po to pagalvoti, tai ne itin palankiai atsilieps tavo reikalams. Kad neprisivirtum košės, sekmadienį tau nereikėtų pasiduoti emociniams polėkiams. Pasitelk kantrybę ir veik vadovaudamasi taisykle: „Septynis kartus nukirpk, tai yra „pamatuok“...“

Šaulys

Šeštadienį niekas negalės priversti Šaulio ženklo atstovų išsukti iš kelio! Ką besugalvotum, kokio tikslo besiektum, tavęs praktiškai nebus įmanoma atitraukti, juo labiau išvesti iš kelio. Dėl to aplinkiniams, ypač tiems, kurie mėgina tau nurodinėti, gali atrodyti, kad šeštadienį tu būsi kaip niekad užsispyrusi ir išpuikusi. O tu tiesiog būsi šimtu procentų tikra tuo, ką darai. Taip pat ir tuo, kad niekas geriau už tave nesugebės atlikti jokios užduoties.

Sekmadienį Šaulio ženklo atstovams nusimato galimybė pasijusti lyg devintame danguje. Diena suteiks tau tokių savybių, kaip ryžtas, atkaklumas ir įžvalgumas, tad net sunkiausius darbus atliksi gana lengvai. Sekmadienį sugebėsi išsiaiškinti painų klausimą ir rasti jo sprendimą. Tavo planai bus išskirtinai konkretūs, o darbai veiksmingi – tai bus ne tik tavo reikalai, bet ir aplinkinių problemos. Sekmadienį būsi pasiruošusi padėti visiems, kas kreipsis į tave pagalbos.

Ožiaragis

Šeštadienį Ožiaragio ženklo atstovai turi būti pasiruošę netikėtiems posūkiams! Beje, net jei esi susiplanavusi savaitgalį, tau nereikės atsisakyti numatytų užduočių ir tikslų. Taip, šeštadienį tavo planai gali pasikeisti, bet mainais tau bus atvertos naujų galimybių durys. Jei būsi lanksti ir atkakliai nesikabinsi į seną veiksmų planą, sugebėsi laiku susiorientuoti naujoje situacijoje ir pasinaudoti likimo dovanomis.

Sekmadienis padovanos Ožiaragiams didžiulį, praktiškai beribį potencialą! Svarbiausia nepraleisti akimirkos ir pasinaudoti visomis palankiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina Ožiaragio ženklo atstovus nesėdėti namuose – stenkis būti įvykių centre. Vadovaudamasi šiuo patarimu, sugebėsi daug ką pasiekti: diena suteiks tau galimybių pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Bet turi teisę ir nepasinaudoti šia galimybe. Kaip sakoma, „nenoriu“ – priežastis, o „negaliu“ – tik pasiteisinimas.

Vandenis

Šeštadienį Vandenio ženklo atstovams aplinkiniai, o ypač bendradarbiai ar bendramoksliai gali atrodyti nenuolaidūs ir per griežti. Laimei, tu pati lankstumo ir diplomatiškumo turėsi už du, todėl sugebėsi užglaistyti aštrius kampus ir užgesinti dar neprasidėjusį konfliktą. Šeštadienį bendrame fone tu apskritai išsiskirsi subtilumu ir diplomatiškumu, tad pelnysi priešingos lyties atstovų, draugų ir net vadovybės simpatijas.

Sekmadienį žvaigždės lems, kad Vandenio ženklo atstovai praleistų tyloje – ir išorinėje, ir vidinėje. Atėjo laikas atsiriboti nuo to, kas vyksta, ir pažvelgti į įvykius iš šalies. Kad nusiteiktum meditacinei nuotaikai, tau tereikia vengti aktyvaus bendravimo ir įsiklausyti į pasąmonę. Ramūs apmąstymai, atpalaiduojanti vonia, aromatinės žvakės arba tiesiog tingus gulinėjimas ant sofos sekmadienį padės tau pažvelgti į savo vidų ir rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus.

Žuvys

Šeštadienį Žuvų ženklo atstovai net tarp nelabai pažįstamų žmonių jausis kai žuvys vandenyje – tavo socialinis aktyvumas liesis per kraštus. Žvaigždės nerekomenduoja tau apsiriboti savo įprastu bendravimo ratu - nevenk naujų pažinčių. Kuo daugiau naujų veidų šeštadienį sutiksi savo kelyje, tuo bus daugiau galimybių, kad rasi iš tiesų įdomių ir tau reikalingų žmonių.

Sekmadienis – nuostabi diena, nes jausi pusiausvyrą ir harmoniją su pasauliu ir savimi, ir tai pajus visi, kas bus su tavimi. Kadangi būsi tokia pozityvi, sekmadienį tau nebus sunku pelnyti žmonių palankumą ir, jei reikės, užsitikrinti jų pagalbą. Ši diena idealiai tinka naujoms pažintims, bendravimui, romantikai, kelionėms, kūrybai. Praleisk ją kartu su brangiausiais žmonėmis – tavęs laukia daug džiaugsmo, nuoširdumo ir meilės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis