7 dalykai, kurie vaikinus ypač gundo

Kas jį varo iš proto, kai liekate dviese karštuose pataluose?

Šviesa
Ar kompleksuodamos dėl netobulų figūros linkių, ar
šiaip drovėdamosis savęs erotiškame amplua merginos mėgsta mylėtis
tamsoje. Tačiau, jei kartais pasakysi jam „Brangusis, įjunk šviesą“, jis
tikrai neliks skolingas. Juk vyrai myli akimis.

Aktyvumas
Dauguma vyrų sako „Taip“ veiklioms, ryžtingoms merginoms, kurios iš tiesų nori mylėtis, noriai dalyvauja procese, nebijo imtis iniciatyvos, parodyti, kas jai patinka. Ir atvirkščiai – vyrus varo į neviltį panelės, kurios atsigula į patalus ir užsnūsta, visą darbą perkeldamos jiems, lyg seksas malonumą teiktų tik vyriškajai lyčiai.

Žavėjimasis juo
„Mielasis – tavo pilvo presas lyg Beckham'o“, „To stangraus užpakaliuko taip norisi atsikąsti“, „Na tu ir pašėlęs, šiąnakt tikriausiai nė bluosto nesudėsiu“... Tokie ir panašūs komplimentai vyrus veikia lyg energetinis gėrimas. Juk visi svajoja apie jų iš tiesų trokštančią panelę, tiesiog virpančią iš geismo būtent jiems.

Eksperimentai
Vaikinams nepatinka frazė “Kam išradinėti dviratį, jei jis jau išrastas?“ ir labai žavi sakinys „Ei, gal šiandien išbandom kažką naujo?“. Kartais pakanka tiesiog pakeisti pozą ar ar pabėgti išmiegamojo į virtuvę, kad aistra užkunkuliuotų iš naujo.

Įsijautimas
Ne viena apklausa parodė – vyrai labai labai nemėgsta panelių, kurios mylėdamosis plepa be pertraukos ar bando spręsti buities problemas, kelia pavydo scenas ir kitaip provokuoja diskusijas. Lova – šventa vieta, tegul koridoriuje perdegusios elektros lemputės ar artėjančio mamos jubiliejaus dovanų sąrašas palaukia savo eilės.

Kuo mažiau kompleksų
Kodėl prie kai kurių merginų vaikinai lipte limpa, nors joms iki grožio standartų toli kaip driežui iki Mėnulio? Nes jos spinduliuoja pasitikėjimu savimi, o tai jaudina. Pamiršk visus „Per stora, per plona, negraži“ - jei jis išsirinko tave, vadinasi buvai to verta. Jei sunku atsipalaiduoti, atsakyk sau – ar norėtum mylėtis su vaikinu, kuris tik tą ir darytų, kad jaudintųsi dėl per plonų rankų, per mažo penio ar plinkančio pakaušio.

Ištikimybė

Tegul į jūsų patalus niekada neįslenka komplimentai seksualiam jo draugo kūnui, nekamba pasakojimai apie ankstesnius lytinius partnerius, kurie buvo „Ohoho“. Dabar tu esi su juo ir tuo viskas užsibaigia. Juk nenorėtum, kad tavo draugas irgi vardintų buvusių panų privalumus ar girtųsi, su kokiom seksbombom yra išdykavęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis