5 intriguojantys faktai apie seksą, kurių nežinojai

Mokslininkai intymius reikalus tyrinėja noriai ir dažnai. Kai kurie jų atrasti faktai iš tiesų nustebina!

VAIKINAI IŠ KAIMO DŽIAUGIASI REKORDAIS
Kalbame ne apie vaikinų maitinimasi ekologiškomis daržovėmis ar kvėpavimą tyru oru.
Mokslininkai nustatė ryšį tarp vyrų pasididžiavimo ir gyvenamosios
vietos. Pasirodo, kaimo gyventojų peniai lenkia miestiečius
centimetrais! Tyrime dalyvavo daugiau nei 6 000 vyrukų, iš kurių
miestiečių penis buvo vidutiniškai 9,3 centimetrų ilgio, o kaimo
gražuolių – net 9,7 cm. Tačiau ne viskas prarasta, miestiečiai! Tie
patys mokslininkai atrado ir kitą svarbią tiesą – atlikus tyrimą
paaiškėjo, kad net 90 proc. apklaustų merginų svarbiau vyro lyties
organo apimtis, nei jo ilgis, nes jis labiau stimuliuoja klitorį.

KUO DAUGIAU APGAMŲ, TUO KARŠTESNĖ?
Havanos (Kuba) universiteto mokslininkai į tyrimą pakvietė 600 merginų ir suskaičiavo jų apgamus, taip pat prašė atsakyti į klausimą, kiek kartų per savaitę jos mylisi. Paaiškėjo, kad apgamų kiekis ne toks jau nereikšmingas – kuo tiriamosios turėjo daugiau šių grožybių, tuo dažniau užsiiėmė seksu. Tos moterys, kurios galėjo pasigirti vos 5-15 apgamų sekso pernelyg nenorėjo, 30-50 apgamų savininkės mylėjosi 1-3 kartus per dieną, o tos, kurių kūnas nuo apgamų net mirgėjo, galėjo mylėtis ir 5 kartus per dieną.

SVORIS VISGI KRENTA
Tyrėjai iš Kvebeko universiteto (Kanada) domėjosi, ar mylėjimasis padeda lieknėti. Paaiškėjo, kad valanda sekso merginoms padeda sudeginti 90 kcal, o vyrams (kurie lovoje paprastai pluša daugiau) - 120 kcal. Taigi, kai kitą kartą norėsi ištarti frazę “Mielasis, šiandien nenoriu”, pagalvok dar kartą.

ERŽILAI GYVENA TIK FILMUOSE
Pasakodami apie savo nuotykius lovoje, vaikinai mėgsta pasigirti nežabota ištverme, sugebėjimu išdykauti ištisas valandas, nes neva tik taip jų partnerė liks patenkinta. Teisybė – visai kitokia. Po apklausos, kurios rezultatai buvo skelbiami populiariame “Daily Mail” leidinyje, paaiškėjo, kad poros idealiausia mylėjimosi trukme laiko 7-13 minučių, o ilgesnis mylėjimosi maratonas poras net vargina.

PO VISKO – NE LABANAKT
Ilgą laiką manyta, kad poros intymiame gyvenime svarbiausi tie dalykai, kurie įvyksta iki suartėjimo ar jo metu, tačiau naujausi tyrimai, atlikti Toronto (Kanada) universiteto mokslininkų verčia galvoti ką kitą. Jie tikina, jog veiksmai, kurios įsimylėjeliai atlieka po sueities, turi didžiulę įtaką poros santykiams. Paaiškėjo, kad tie partneriai, kurie po visko nešykštėjo vienas kitam apkabinimų, bučinių ir glamonių, yra kur kas laimingesni, mažiau pykstasi nei tie, kurie iškart nugrimzta į gilų miegą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis