7 ženklai, kurie rodo, kad tu jam tikrai rūpi

Jei dažnai suki galvą, ar jis su tavimi draugauja rimtai, šis straipsnis padės susigaudyti nežinioje.

Pirma. Prieš duodamas užuominą apie seksą, stengiasi kuo geriau tave pažinti. Daug kalbasi, nori sužinoti tavo požiūrį į daugybę dalykų, nuo darbų, mokslų iki poreikių antrai pusei.

Antra. Pasimatymus skiria ne nuošalioje vietoje, o vedasi ten, kur norėtų būti pamatytas su tavimi – į restoranus, teatrą, kiną ir panašiai. Juk, jums nėra, ką slėpti – jis susitikinėja su tokia gražuole, kaip tu!

Trečia. Apie intymius dalykus kalba atsargiai, ne itin dažnai, vengia vulgarių frazių ir poelgų, kurie verstų tave jaustis nejaukiai ir pigiai.

Ketvirta. Stengiasi apie save nieko neslėpti, drąsiai kalba apie praeitį, pasakoja apie save be užuolankų.

Penkta. Iš jo praeities feisbuke galima suprasti, kad jo meilės sąraše – kelios rimtos draugystės, o ne blaškymasis nuo vienos panelės prie kitos. Komplimentų kiekvienai interneto ilgakojei nežarsto, nelaikina visų panelių iš eilės, nuotraukos – ne tik iš vakarėlių, bet ir iš atostogų, mokslų, su praktikuojamais hobiais.

Šešta. Pavyduliauja tavęs kitiems vaikinams, nejaukiai jaučiasi, jei užsimini apie buvusuosius.

Septinta. Kalba apie artimiausius planus ne “Aš keliausiu, atostogausiu, važiuosi pas tetą”, bet “Mes keliausim, susipažinsim, gyvensim kartu.”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis