Vaikinams neištikimybė - tik seksas su kitu?

Kaip ėjimą į kairę suvokia vaikinai, o kaip merginos. Skirtumas - didelis!

Atrodo, kad neištikimybė labai paprastas dalykas ir visi turėtų ją suvokti vienodai. Pasirodo vyrai ir moterys neištikimybę išgyvena skirtingai. Pažinčių svetainės flirtas.lt atstovo teigimu, maždaug septyni iš dešimties vyrų teigia, kad seksualinė neištikimybė yra blogiausia. Moterys ją vertina kitaip: beveik šešios iš dešimties sako, kad emocinė neištikimybė yra sunkesnis nusikaltimas poros santykiams.

Jei galvoji apie kitą, tu jau neištikimas?

„Moterys santykius suvokia kaip pasitikėjimą vienas kitu, žinojimą, jog partneris nepadarys nieko, kad tave užgautų. Jų manymu, bet koks elgesys, kuris sulaužo šį pasitikėjimą yra neištikimybė. Paprasčiau tariant, vyrui nebūtina mylėtis su kita moterimi, kad būtų neištikimas savo išrinktajai“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Vyrams jis pateikia kaip vertinti savo elgesį, jog neperžengtų ribos. „Jei darote kažką, kas Jūsų moterį priverstų pasijusti negerai, rizikuojate savo santykiais. Kitaip tariant: seksualinis, emocinis, fizinis ar psichologinis pasitenkinimas, kurį patiriate ne su savo partneriu, jau yra sukčiavimas. Faktas, kad savo elgesio nevertinate kaip neištikimybės, Jūsų negelbėja ir jei prarasite pasitikėjimą, jį bus labai sunku atgauti“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Slidžios flirto ribos

„Vienose porose nepriimtina, kad partneriai flirtuotų su kitais, o kitose su priešingos lyties atstovais visiškai normalu bučiuotis. Tai kiekvienos poros reikalas. Neleiskite, kad diktuotų tėvai, draugai ar televizorius. Jie gyvena savo gyvenimą, o jūs gyvenkite savo“, – drąsina pažinčių svetainės atstovas.

Sunku suvokti, kur yra flirto ribos. Vienai merginai atrodys, kad net šypsnis, skirtas kitai - nusikaltimas, kita mergina nepyks, kad vaikinas pusę vakaro plepa su sena drauge, su ja šoka, nes ir ji pati su kitais vaikinais elgiasi familiarai, nesukdama galvos, ką jis apie tai pamanys.

Mėgstantiems rizikuoti ir peržengti sutartas ribas A. Vrubliauskas pataria pagalvoti, ar turimi santykiai svarbūs. „Įvertinkite, ar norite tęsti santykius, kuriuose nebijote prarasti kito žmogaus pasitikėjimo. Jūs rizikuojate ne tik tuo, kad tas žmogus nustos jumis tikėti, bet gali prarasti tikėjimą priešinga lytimi apskritai“, – sako jis.

O ką apie neištikimybę manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis