Netikėta: tokio balandžio 1-osios pokšto nelinkėtume nė vienai(FOTO)

Vakar buvo balandžio 1-oji, diena, kai daugelis žmonių stengiasi bent vieną savo pažįstamą nekaltai apgauti. O ar tave kas nors apgavo? O gal tau pavyko linksmai papokštauti?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Socialiniuose tinkluose populiariausi balandžio 1-osios pokštai – suvaidintos piršlybos, vestuvės, nėštumai ar netikėti karjeros posūkiai. O štai 17-metė škotė Hayleigh Mcbay savo balandžio 1-osios pokštą atsimins dar ilgai. Juk jis tapo „Twitter“ sensacija!

Mergina nusprendė pajuokauti ir savo vaikinui nusiuntė žinutę, kurioje pranešė, jog nori skirtis. Vietoj to, kad sulauktų šokiruoto vaikino atsakymo, Hayleigh sulaukė netikėtumo: Davidas pareiškė, jog jam palengvėjo, kad Hayleigh apie skyrybas prabilo pirmoji.

Mergina tenorėjo pajuokauti, o gavo tokį atsakymą, kurio niekam nelinkėtume! Tačiau nepradėkite Davido smerkti, pasirodo, vaikinas ir pats ne iš kelmo spirtas ir suprato, kad netikėta jo merginos žinutė – tik balandžio 1-osios pokštas, todėl atsakė jai tuo pačiu.

Porelės susirašinėjimu „Twitteryje“ pasidalinta daugiau nei 12000 kartų. Pati Hayleigh socialiniame tinkle patvirtino, kad su vaikinu neišsiskyrė, ir tai tiesiog buvo balandžio 1-osios pokštas. Susirašinėjimo nuotrauką rasite čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis