Ką vaikino akys atskleidžia apie jo asmenybę?

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Kiekvienas žmogus turi unikalias akis, skirtingą akių formą, atspalvį. Štai keturios pagrindinės akių spalvos, ar žinai, ką akių spalva pasako apie vaikiną? Tikėk, tačiau visiškai nepasitikėk.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Rudos akys

Tuos, kurie vadovaujasi, kad rudakiai yra didžiausiai melagiai, ko gero, nustebins, kad mokslininkai teigia, jog ruda akių spalva siejama su ištikimybe, pasitikėjimu savimi, žavesiu (juo dažnai naudojasi, kad gautų tai, ko tik įsigeidžia), stiprumu ir užsispyrimu siekti savų tikslų, o rudų akių vyrai yra švelnesni ir patikimesni nei kitų akių spalvų savininkai. Apdovanoti jausmingumu, patrauklumu, iškalbingumu, tačiau gana kaprizingi, juos galima pavadinti tikrais degtukais – greitai užsiplieskia, tačiau greitai ir užgęsta.

Jeigu jis įsižeidė – nesijaudink, rudų akių savininkai ilgai pykti nemoka. Greitai įsimyli, bet susidomėjimas dažniausiai greitai ir atslūgsta, jeigu pavyko rimtai sudominti rudakį, nusiramink, santykiuose, būdami jausmingi, paprastai yra ištikimi partneriui, nes nesugeba būti su žmogumi, kurio nemyli. Beje, dauguma pačių turtingiausių ir didžiausios sėkmės pelniusių pasaulio vyrų yra rudomis akimis!

Žalios akys

Žalių akių savininkai drąsūs, kūrybingi, sąžiningi, teisingi, principingi ir tiesmuki. Kategoriški ir neatleidžiantys išdavystės, negalintys susitaikyti su mintimis apie apgaulę ar artimųjų išdavystę, todėl ne retai gyvenime jie nėra laimingi. Žaliaakiai kaip magnetas traukia priešingos lyties atstovus, jie puikiai tinka ilgalaikių santykių kūrimui, tačiau tik tuomet, kai žaliaakis bijodamas būti įskaudintas, nustos slėpti tikruosius savo jausmus ir nustos bijoti įsipareigojimų. Pralaužus šiuos ledus, žaliaakiai pasineria į santykių kūrimą su didele aistra ir būna ištikimi savo išrinktiesiems. Draugams ir artimiesiems švelnūs ir nuoširdūs, tiems, kurių nemėgsta, labai principingi ir demonstruojantys tvirtą charakterį. Žaliaakiai nuolat trokšta patirti ir pamatyti tai, kas dar nauja, neišbandyta ir neatrasta, todėl su jais nebus nuobodu!

Mėlynos akys

Patys pastoviausi partneriai ir labai patikimi. Teisingumas jiems yra pirmoje vietoje, todėl dėl teisingumo siekimo gali net numirti. Pasižymi puikiu humoro jausmu, yra energingi, mėgstantys vakarėlius, būti apsupti žmonių ir atsidurti dėmesio centre. Tai supratingi, jausmingi ir labai pastabūs žmonės. Labai emocingi, todėl įsimyli beatodairiškai ir labai stipriai, savo jausmų stiprumu užkrečia ir partnerį, dėl to paties emocingumo, mėlynų akių savininkų elgesį ir mintis sunku prognozuoti. Šiems žmonėms žodis „konfliktas“ tikrai ne svetimas, jie jų nevengia, nes labai mėgsta pasiginčyti, apginti savo nuomonę ir skubinti įvykius. Mėlynų akių savininkų trūkumas toks, kad šie žmonės dažnai gali pasirodyti, kaip arogantiški, išpuikę ir pasipūtę.

Pilkos akys

Pilkos akys apie žmogų sako, kad jis labai smalsus, ryžtingas ir protingas. Juos galima pavadinti tikrais kovotojais, kovoja ne tik karjeros srityje, tačiau ir tam, kad užkariautų savo simpatijos širdį nepagailės jėgų ir bus tikrai ryžtingi. Pilkaakiai greitai prisitaiko prie staiga pasikeitusių aplinkybių ir įvykusių pokyčių. Nebėga nuo problemų, o su jomis susiduria kaktomuša ir stengiasi, kuo greičiau jas išspręsti. Atrodo labai stiprios asmenybės, nekreipiančios dėmesio į tai, ką apie juos mano kiti, moka apginti savo nuomonę, o prireikus sugeba pastovėti už save. Viduje jie itin jautrūs, tačiau nedemonstruoja bet kam savo emocijų ir jausmų, atsiveria draugams ir būna labai mielos asmenybės, todėl jie visuomet yra draugų apsuptyje. Pilkaakiai – sėkmingi žmonės, fortūna jiems šypsosi ir karjeroje, ir meilėje.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis