TAI ĮDOMU: kokia išmaniojo telefono programėlė tinka tau pagal Zodiaką?

Jei iš rankų nepaleidi savo išmaniojo mobiliojo telefono, tiesiog privalai sužinoti, kokia mobilioji programėlė tinka tau pagal Zodiako ženklą. Skaityk apačioje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Avinas. Avino ženklo atstovės: ryžtingos, energingos, bėgančios nuo nuobodulio ir rutinos kuo toliau. Leistis į nuotykius avinukėms tiktų su virtualių pažinčių programėle Tinder. Paprasta kaip du kart du: ant vaikino, kuris tau patinka, nuotraukos, spaudi ,,tinka”, arba ieškai kito varianto. Tik primenam, kad Tinderis garsėja kaip vienos nakties nuotykių mėgėjų vieta, todėl būk atsargi!

Jautis. Jaučiai labai praktiški žmonės, todėl jiems tinka tai, kas yra laiko patikrinta ir kokybiška. Jei esi jaučio ženklo atstovė, pasikliauk populiariuoju ir laiko jau patikrinta Facebook programėle. Kam iš naujo išradinėti dviratį?

Dvyniai. Dvyniai energijos turi tiek, jog net pro kraštus varva. Jiems tiesiog būtina kiekvieną savo akimirką fiksuoti Instagram mobiliojoje paskyroje: kur gi kitur jie išnaudos visą savo energiją??

Vėžys. Vėžiukės labai vertina vidinį žmogaus pasaulį, išorė joms – antraeilis dalykas. Todėl vėžio ženklo atstovėms turėtų patikti Psychology programėlė. Ten sudėti įvairiausi psichologiniai straipsniai, psichologų nuomonės ir įžvalgos. Visai galimas variantas, jei parsisiuntusi tokią programėlę staiga nuspręsi studijuoti psichologiją.

Liūtas. Liūtukės tarp visų Zodiako ženklų pasižymi ugningumu. Tarsi degtukai greitai užsiplieskusios, gali tuoj pat nurimti. Be abejonės tinkamiausia programėlė mobiliajam telefonui liūtėms yra Snapchat. Nufotografuok bet ką, bet kur ir bet kada. Paleisk, nusiųsk kam nors, ir tas vaizdas tuoj pat bus ištrintas.

Mergelė. Mergeles traukia tai, kas yra estetiškai gražu ir stilinga. Joms neabejotinai praverstų mados programėlė. Fashionistos renkasi tokias programėles kaip PS Dept ar Spring, kurioje gali rasti viską apie naujausias mados tendencijas. 

Svarstyklės. Svarstyklės tiesiog dievina grožį, o gyvenime dažnai siekia harmonijos visuose dalykuose. Tam, jog visada išlaikytų savo gražią išvaizdą, patartina naudoti grožiui skirtas mobiliąsias programėles. Jų tiek daug, tik rinkis: nuo TheGlamApp iki BeautyNow.

Skorpionas. Skorpionės gyvenime yra racionalios ir žingeidžios, pasižymi labai aštriu protu. Tam, jog jų protinė veikla būtų visada stimuliuojama, telefone būtų naudinga parsisiųsti kokią nors mokslo programėlę. Vienas iš variantų: jei mėgsti stebėti žvaigždes, parsisiųsk Sky App. Bemiegės naktys stebint dangų garantuotos.

Šaulys. Šaulio ženklo atstovai yra tikri optimistai, todėl jų veidus dažnai puošia šypsena. Kad visada išlaikytų gerą nuotaiką, jie privalo turėti programėlę, kurioje yra talpinami juokingi dalykai. Anekdotai, linksmi video, kikenti verčiančios nuotraukos: tik rinkis!

Ožiaragis. Zodiakas teigia,jog ožiaragiai yra drausmingi ir nuosekliai savo tikslo siekiantys žmonės. Norimų tikslų pasiekti gali padėti ir parsisiųsta programėlė, tokia, kaip pavyzdžiui, Viddy. Tai panašus į Instagram variantas, tiesiog vietoje nuotraukų yra naudojami video įrašai. Fiksuok savo gyvenimo momentus, ir kas ten žino: gal vėliau, sudėjusi visus video į vieną, net ir filmuką susuksi?

Vandenis. Vandens ženklo atstovės yra judrios ir aktyvios
asmenybės, kurioms svarbiausia yra neužsisėdėti vienoje vietoje. Vandeniams labai svarbūs santykiai tarp žmonių, o juos puikiai galima palaikyti parsisiuntus Messenger programėlę. Beveik garantuota, jog vandenės, norėdamos visuomet palaikyti ryšį su draugais, nepaleis išmaniojo iš rankų.

Žuvys. Žuvys pagal Zodiaką yra jautrios ir labai užjaučiančios asmenybės. Joms vienatvė nebaisi, todėl jos mėgsta pabūti vienos su savimi. Ir garantuotai mėgsta skaityti! Žuviukėms tinkama programėlė galėtų būti ta, kuri yra skirta elektroninių knygų parsisiuntimui į išmanųjį telefoną. Tokią knygą galima skaityti visur:
važiuojant autobusu, sėdint kavinėje ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis