GEGUŽĖS prognozė pagal tavo gimimo datą

Parapsichologė Neringa Saladžė atskleidžia, kas tavęs lauks šiltuoju gegužės mėnesiu. Tau reikės tik šiek tiek pasukti galvelę ir pasiskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Gegužės bendra prognozė

Švelni ir tyra lyg ryto rasa, meili ir gera lyg motinos šypsena - saulės kupina taip laukta - viską pažadinanti Gegužė. Po kovo ir balandžio audrų ir nerimo bangų, lyg nurimęs ežero vanduo, vėl ramu, ramu ir stabilu. Šį mėnesį švelnūs jausmai ir gėrio kupini darbai liesis per kraštus. Todėl labai svarbu- mylėkime save ir vieni kitus. Gyvenimas juk toks trapus, paleiskite pyktį ir nuoskaudas senų laikų, sudeginkite praeitį ir netikrus jausmus. 

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkime, esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4= 33

3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Dabar ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

VIENAS – jūsų intuicija , jūsų nuojauta bus budri ir labai tiksli, klausykite ką ji jums sakys, nes ji labai aktyvi, nors protas norės įrodyti kitaip, bet patikrinus viską veikite vedamu keliu remiai. Pasirinkimai visur bus du, lyg užkerėtos situacijos, veiksmai atsikartos po du kartus, todėl žiūrėkite ko norite labiau ir lengvai vieną kartą padarę laukite gyvenimo atkartojimo (tikiuosi malonaus). Pasakysite MYLIU – aidas atkartos –Myliu, pasakysite nekenčiu, tai ir skambės. Jūs bręstate ir šiuo metu vyksta perėjimo procesas iš vieno gyvenimo etapo į kitą ir sakysite nesąmonė visiems vienetukams negali būti, bet pabandykite įvairias kombinacijas ir pamatysite, kad amžius bus ribinis(stovės ant vieno, ar kito slenksčio). Tuo pačiu labai geras laikas pristatyti save visuomenei ir parodyti ką mokete pagrįsti savo darbais, ne žodžiais, todėl siekiantys pripažinimo galite drąsiai tai daryti. Gal nuo įvykių gausos gali truputi nuotaika ir emocijos svyruoti, bet tai laikina ir nerimta.

DU- girdžiu „ir vėl aš išgyvenu“. Bet kodėl tik išgyvenu arba, kodėl tiek sau leidžiu (ta prasme, kad leidžiu sau liūdėti)? Tai tik keli retoriniai klausimai, kurie iškyla ir vėl pasislepia. Sveikata didžiausias turtas ir ji nori , kad jūs ją vertintumėt ir tausotumėt, todėl šį mėnesį bus vienokie ar kitokie sveikatos negalavimai, pasirūpinkite samimi ir svarbiausia skirkite patys sau dėmesio ir meilės. Nes tai kaip jūs visapusiškai sau, taip ir kiti jums. Ir paskutinę mėnesio savaitę būsite kaip naujai gimę. Tuo pačiu galite planuoti keliones, pirkti bilietus, laukia turtinga turiningas laikas.

TRYS – išeitis. Pasirinkimai ir galimybės, teisingi ir tinkami sprendimai suteiks ilgalaikį stabilumą ir stiprumą. Labai geras laikas pasirašyti sutartis, susitarimus ir įsipareigojimus, tai kuo naudositės ir kas jums suteiks ilgalaikio stabilumo, kas bus pagrindas po kojomis. Iš vienos pusės būsite saugūs ir stabilūs, bet iš kitos pusės teks laikytis ir įsipareigojimų (viskas turi savo kainą). Ramiai, nuosekliai, logiškai veiksite, todėl ir ir rezultate turėsite pagal nuopelnus, kaip padarysite.

KETURI – rūpesčiai visi ant jūsų pečių, bet iš kitos pusės kas veža, tam ir krauna. Tai kodėl stebitės, kad nieko nespėjate? Norite gyventi – atsisėskite, ramiai pagalvokite ir pasidarytike planą ir jo laikykites, tai yra ko jums reikia. Ir turėsite parodyti ką padarėte, ir patys jausitės geriau. Taip pat nesiimkite tokios veiklos ir tokio įsipareigojimo, kuris būtų tik dėl to, kad negalėsite pasakyti NE, tik todėl, kad jausitės NEPATOGIAI (nepatogu, kai batai per maži - spaudžia). Šį mėnesį susilaikykite nuo didesnių išlaidų, nėra palanku pirkti brangių, didelių vertingų daiktų. Galite užsiimti namų, sodo darbais, tiesiog nukreipkite savo energiją ir mintis į fizinį darbą, o tai bus naudinga ir jums ir jūsų piniginei ir namai/ sodas bus pavyzdiniai.

PENKI - Permainos pokyčiai darbe slėgs labiau nei tikitės. Būsite išsiblaškę, lyg pasimetę, darysite elementarias klaidas, kur atrodytų, kad jau automatiškai turėtumėt daryti. Jausitės nuskriausti nelaimingi, bet va čia reikėtų ir sustoti - atsiminkite, kad tik nuo jūsų priklausys kaip jūs jaučiates, jei įsileisite liūdesį ir leisite sau tokią prabangą taip ir bus, bet jūs galite kiekvienoje situacijoje įžvelgti ir ką nors teigiamo, o to gyvenimas ir tikėsis visą šį mėnesį - džiaugtis ir mėgautis gyvenimu, nepriklausomai nuo to kas vyksta. Vieną situaciją keis kita, vieną emociją keis kita.

ŠEŠI- jūsų žydėjimo laikas, tiesiog spinduliuosite meilę, gėrį ir šilumą, ir patys nustebsite kaip natūraliai ir lengvai ji jus apkabins. Tad šį mėnesį vieniši sutiks savo žmogų, susižadėję galėtų tuoktis ar planuoti vestuves, na o vedę atrasti vienas kitą iš naujo. Laukia gausa, gyvybė ir ypač moteriškumo, moteriškų įsčių suaktyvėjimas(ne siauraja prasme, bet plačiaja - Motina žemė, motina gamta). Tad gausinkite meilę gėrį šilumą. Tuo pačiu pastotsite lengvai ir paprastai(norintys). Laikas atleisti ir judėti tolyn. Mama juk atleidžia savo vaikams, kad ir kas būtų.

SEPTYNI- visu pajėgumu priešinates permainoms. Bet jos ateina ir kuo mažesnis pasipriešinimas, tuo paprasčiau ir lengviau bus jums patiems. Tiesiog lyg ir atsitiktine tvarka kris įvykiai vienas po kito, bet tai gamtoje yra tvarka ir sistema, yra dėsniai. Jūs atsipalaiduokite ir priimkite gyvenimo dovanas, ir tik gavę, išpokavę spręskite, jums to reikia ar ne. Tik esamoje situacijoje galite priimti sprendimus, aš juk nevalgau parduotuvėje esančio žalio kalakuto. Aš ketinu dar tik tai daryti ir nuosekliai einu link savo tikslo. Taip ir jūs neturėkite išankstinio nusistatymo, nusiteikimo visokių pokyčių atžvilgiu.

AŠTUONI - užsiversite darbais ir rūpesčiais nedideliais, bet dėl jų gausos nematysite galo, darbų pabaigos. "Nepletkavokite" ir nesiklausykite kitų, nes apkrausite save ir žinokite jei šneka apie kitus, šneka ir apie jus. Šį mėnesį geriausia atsiriboti ir įsiklausyti į save. Gal net užsiimti organizmo valymu nuo fizinių, dvasinių, emocinių parazitų.

DEVYNI - Kantrybė jūsų draugas, bet tuo pačiu ir priešas, nes viskas priklauso kokios yra aplinkybės ir kokia situacija. Todėl galite kantriai siekti savo tikslo, bus lengviau nei įprastai eiti. Bet tuo pačiu atsirinkite kas jus tempia žemyn, kas jus užlaiko. Atsikratykite visko kas jums nereikalinga, nes tam pats tinkamiausias laikas. Nesivelkite į naujas pažintis ar draugystes, tai bus ne tik laikina, bet žeidžiančiai skaudu.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis