Tau skirti filmai pagal gimimo mėnesį: pasiruošk filmų seansui

Tavo gimimo mėnuo gali nusakyti daugybę faktų apie tavo asmenybę, o taip pat ir mėgstamų filmų žanrus. Juk vienai merginai prie širdies romantiniai filmai, o štai kita negali jų pakęsti ir renkasi stebėti siaubo filmus. Tokius pasirinkimus gali lemti ne kas kita, o gimimo mėnuo. Rask savąjį ir stebėk tau skirtus filmus!

SAUSIS

DRAMOS. Tiesiog ryji įvairias dramines juostas, mat mėgsti išgyvenimus, esi emocinga. Dramose dažniausiai vaizduojamos hiperbolizuotos situacijos, su daugybe tikėtų ir netikėtų likimo vingių. Na, pavyzdžiui, visos puikiai atsimename „Pelenės“ istoriją, kurioje mergaitė gyvena liūdną ir nelaimingą gyvenimą su piktąja pamote ir įseserėmis. Vėliau pasirodo jos geroji krikštamotė, kuri padovanoja galimybę apsilankyti puotoje. Siužetas kyla į viršų. Jis ir vėl kyla, kai princas pamato Pelenę ir susižavi ja, įvyksta lūžis, galbūt net užsiplieskia meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau, O NE! Jai reikia bėgti! Pelenė pameta batelį ir grįžta į savo liūdną gyvenimą. Siužetinė linija leidžiasi žemyn. Princas nutaria ieškoti Pelenės ir atrandą ją, linija vėl kyla. Jauti, kad tavo gyvenimas ne toks įdomus ir liūdnas, todėl dramatiškus likimo vingius stebi filmuose? Džiaukis kiekviena diena ir mažais savo pasiekimais, tu ne Pelenė ir princas nepavers tavo gyvenimo pasaka,ją susikurti teks pačiai!

Na, o štai ir mūsų rekomendacijos, kurios galėtų tau patikti! 1. Gravity (Gravitacija, 2013) 2. Joy (Džoja, 2015), 3. The Martian (Marsietis, 2015), 4. Gone Girl (Dingusi, 2014), 5. The Godfather (Krikštatėvis, visos dalys!) 6. The Revenant (Hju Glaso legenda, 2015)


VASARIS

PSICHOLOGINIAI FILMAI. Negali atsitraukti nuo psichologinių filmų, tikėtina, jog mėgsti analizuoti ir stebėti. Tu domiesi psichologija ir skaitai daugybę su šia tema susijusių knygų. Tu analizuoji žmonių tarpusavio santykius, domiesi savo vidiniu pasauliu bei aplinkiniais. Draugų kompanijoje tu dažniau lieki stebėtoja, o ne ta, kuri yra dėmesio centre, tačiau tau tai patinka. Mėgsti psichologinius filmus? Štai tau keletas vienų geriausių psichologinių filmų pasiūlymų.

Mėgaukis! 1. The Silence of Lamb (Avinėlių tylėjimas, 1991), 2. The Black Swan (Juodoji gulbė, (2011), 3. Requiem For a Dream (Requiem Svajonei, 2000), 4. The Butterfly Effect (Drugio efektas, 2004), 5. Shutter Island (Kuždesių sala, 2010).


KOVAS

BIOGRAFINIAI FILMAI. Domiesi kitų žmonių gyvenimu ir galbūt sieki būti panaši į garsenybes. Kaip tik todėl žiūri biografinius filmus ir stebi, kokias klaidas jie padarė, o kur pasielgė tinkamai? Jei žiūri biografines juostas, esi ambicinga, užsispyrusi ir talentinga, kitų žmonių istorijos tave įkvepia kurti, veikti bei nepasiduoti. Tu sieki užsibrėžtų tikslų ir ateityje ketini užvaldyti pasaulį... savo talentu, žinoma.

Tikrai patinka biografinės dramos? Štai tau keletas patarimų iš kurių gali išsirinkti filmą vakarui:

1. A Beautiful Mind (Nuostabus protas, 2001),

2. The Intouchables (Neliečiamieji, 2011),

3. The Schindler's List (Šindlerio sąrašas, 1993),

4. The Pursuit of Happyness (Ieškantys laimės, 2006),

5. Julie and Julia (Džiulė ir Džiulija, 2009),

6. Amy (Amy, 2015).


BALANDIS

ROMANTINIAI FILMAI. Esi romantiškos sielos mergina. Romantiniai filmai suteikia galimybę užsimiršti ir pasinerti į beprotiškus bei iš proto vedančius jausmus, jie verčia mus tikėti, jog tikra ir viską įveikianti meilė egzistuoja. Jie skatina dėl savo išrinktųjų stengtis ir svajoti savo gyvenime patirti kažką panašaus. Jei mėgsti tokio žanro filmus, tikėtina, jog tavo siela yra romantiška. Tu nevengi mylimojo nustebinti išskirtinėmis staigmenomis, esi svajotoja, mėgsti deginti žvakes, eiti pasivaikščioti, o namuose ant sienų kabo daugybė tavo ir mylimojo nuotraukų.

Remiantis ROTTEN TOMATOES ir IMDB statistika atrinkome kelis geriausius romantinius filmus. Gal jų dar nematei?

1. About Time (Laiko tiltas, 2013), 2. Serendipity (Lemtingas atsitiktinumas, 2001), 3. Love Actually (Tegyvuoja meilė, 2003), 4. The Longest Ride (Ilgiausia kelionė, 2015), 5. P.S. I Love You (P.S. Myliu tave, 2007), 6. The Fault In Our Stars (Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos, 2014)


GEGUŽĖ

FANTASTIKA. Pirmenybę teiki fantastikai. Tuomet akivaizdu, jog ir tavo fantazija yra laki. Tu mėgsti įsivaizduoti keisčiausius gyvenimo scenarijus, esi ypač kūrybiška ir visada pasiruošusi išbandyti keistus bei nebandytus dalykus. Turbūt draugai kasdien sulaukia iš tavęs smagių ir įdomių pasiūlymų, o fantastiškus nuotykius savo gyvenime susikuri pati. Tik nepamiršk, realybė truputį kitokia nei fantazijų pasaulis, tad kartais sugrįžk iš ten, nes čia taip pat yra ką veikti.

Ką būtina būti mačius, jei tau patinka fantastiniai filmai: 1. The Lord of The Rings (Žiedų valdovas, visos dalys), 2. Harry Potter (Haris Poteris, visos dalys), 3. Star Wars, (Žvaigždžių karai (jei nesi gerbėja, užtenka pažiūrėti paskutinę, viską suprasi), 4. The Hobbit (Hobitas, visos dalys), 5. Snowpiercer (Ledo traukinys, 2013), 6. The Hunger Games (visos dalys).


BIRŽELIS

LIETUVIŠKI FILMAI. Tave žavi specialieji efektai ir įtempti siužeto vingiai, tačiau labai patinka ne užsienietiški, o lietuviški filmai. Lietuviškas kinas, tiesa, kiek kitoks, tačiau taip pat vertas dėmesio. Tau patinka lietuvių kalba ir taip, kaip ji yra perteikiama ekrane, todėl esi peržiūrėjusi beveik visus lietuviškus filmus. Galbūt kai kurių tapusių klasika dar nesi peržiūrėjusi?

Tikrai patiks: „Riešutų duona“, „Velnio nuotaka“, „Tadas Blinda. Pradžia“, „Ko verkė pušys“.
LIEPA

SIAUBO FILMAI. Tu - ekstremalumų bei naujų, aštrių pojūčių maniakė. Žiūrint tokio tipo filmus pakyla kraujo spaudimas, kūno temperatūra nukrenta, o širdis ima mušti kur kas greičiau, pajunti adrenaliną ir nors baisu, norisi žiūrėti toliau. Kino kritikas Gediminas Jankauskas tokią būseną laiko visiškai normalia, nes adrenalinas daugeliui žmonių yra varomoji gyvenimo dalis, taip pat kritikas pastebi, jog siaubo filmai veikia terapiškai - pažiūrėjus kraują stingdančią juostą, žmogus išgyvena baisius jausmus ir taip pašalina dalį savo psichologinio streso. Taigi, jeigu pirmenybę teiki siaubo filmams, tai reiškia, jog baimės jausmas tavęs negąsdina, atvirkščiai, sukelia adrenalino kiekį ir dėl to atrodo, jog gali nuversti kalnus, na, o aštrūs pojūčiai visuomet yra tai, ką nori patirti. Tu nebijai išbandyti naujovių, esi šaltakraujiška, gana racionalaus mąstymo, o tave pravirkdyti praktiškai neįmanoma.

Tikrai mėgsti siaubo filmus? Atrinkome kelis, kurie galėtų tau patikti: 1. The Babadook (Babadukas, 2014), 2. The Shining (Švytėjimas, 1980),, 3. The Exorcist (Egzorcistas, 1973), 4. It Follows (Jis Tave seka, 2014), 5. The Conjouring (Išvarymas, 2013)


RUGPJŪTIS

DETEKTYVINIAI FILMAI. Detektyviniai filmai skatina smegenis veikti analitiškai, jie lavina pastabumą mažoms detalėms, tad, jei esi tokio žanro filmų gerbėja turbūt mėgsti spręsti galvosūkius, kryžiažodžius, išaiškinti mįsles bei paslaptis.Tu pasižymi logišku mąstymu ir, jei iškyla kokia nors problema, draugai pagalbos kreipiasi tik į tave, nes tik tu gali į situaciją pažiūrėti iš šalies bei pastebėti, kas ne taip. Vieni geriausių detektyvinių filmų yra:

1. Scherlok Holmes (Šerlokas Holmsas, 2009, 2011), 2. Prisoners (Kaliniai, 2013), 3. The Bone Collector (Kaul7 kolekcininkas, 1999), 4. Se7en (Septyni 1995), 5. The Number 23 (23, 2007)


RUGSĖJIS

MAGIŠKI FILMAI. Tau visada norisi pamatyti filmą, kuris įtraukia nuo pat pirmos akimirkos ir neleidžia nė sekundei atsipalaiduoti. Kai kurių tiegimu, magijos reiškiniai egzistuoja realiame pasaulyje, tačiau lengviausia magiją perteikti kuriant filmus ar serialus. Tu domiesi magija, kerėjimais, burtažodžiais bei talismanais. Šiuose filmuose tikrai rasi taip mėgiamus magijos elementus.

Nematei šių? Pats metas tai padaryti - jie bus tavo mėgstamiausi: Keliautojo laiku žmona („The Time Traveller's Wife“), Laiko tiltas („About Time“), „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“), Alisa stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“), „Žvaigždžių dulkės“ (angl. „Stardust“), ,,Inception‘‘ (liet. ,,Pradžia‘‘).


SPALIS

VEIKSMO FILMAI Veiksmo filmus, kuriuose šaudo, gaudo, laksto ir vėl šaudo mėgsta „pasiutusios“ merginos, tad jei pirmenybę teiki tokiems filmams tikėtina, jog esi sportiška ir mėgsti aktyvų laisvalaikį. Tau nepatinka pernelyg romantiški ar „saldūs“ žmonės, lygiai taip pat nemėgsti dviveidžių. Esi paprasta, nebijai rėžti tiesos į akis ir dažnai esi labai mėgstama draugų kompanijoje. Nori patirti šiek tiek veiksmo? Siūlome pasižiūrėti:

1. Leon: The Proffesional (Leonas, 1994), 2. Fast and Furious (Greiti ir įsiutę, visos dalys), 3. Džeimsas Bondas (visos dalys su Danieliu Craigu), 4. American Sniper (Amerikiečių snaiperis, 2014) 5. Mad Max: Fury Road (Pašėlęs Maksas 2015).


LAPKRITIS

FILMAI APIE MEILĘ. Negali gyventi be filmų apie meilę. Žinai, jog meilė gali būti įvairi. Ji viską atleidžianti, priverčianti šokinėti iš džiaugsmo, sugriaunanti, vėl pastatanti ir neabejotinai paliekanti neišdildomus prisiminimus. Domiesi visomis meilės rūšimis, giliniesi į jų specifiką, tau patinka santykių psichologija, todėl matei daugybę filmų, susijusių su santykiais, romantika, meile.

Tau tikrai patikę filmai yra: Prie jūros (By The Sea) Ilgiausia kelionė (The Longest Ride) Tobulas atitikimas (The Perfect Match) Kavinės draugija (Café Society) Gidas vienišiams (How to Be Single) Nėra nieko keisčiau už meilę (No Stranger Than Love)


GRUODIS

KOMEDIJOS. Esi tikra komedijų mylėtoja - juokiesi iki ašarų ir visuomet draugų kompanijoje daliniesi naujausios komedijos siužetu. Komedijų tikslas, be abejonės, yra prajuokinti žiūrovą. Ne visoms juostoms tai pavyksta, na, bet jei pavyksta, tai juokiamės iš širdies. Jauti, kad galėtum kikenti ir kikenti bei nuolat žiūri komedijas? Tai reiškia, jog tu lengvai ir su humoru žiūri į gyvenimą bei iškylančius sunkumus. Tu dažnai būni kompanijos siela, o prajuokinti nuliūdusį draugą tau tas pats, kas nusišypsoti - lengva. Beje, ar žinojai? Tyrimai rodo, jog žmonės, žiūrintys komedijas ilgiau gyvena ir yra sveikesni, tad ir toliau juokis bei gyvenk ilgą bei linksmą gyvenimą.

Keletas pasiūlymų linksmam vakarui: 1. Bad Teacher (Afigiena mokytoja, 2011), 2. Spy (Ji šnipė, 2015), 3. Pitch Perfect (Aukšta klasė, 2012 ir 2015), 4. Inside Out (Išvirkščias pasaulis, 2015) 5. Bridesmaids (Pamergės 2011) 6. The Intern (Naujokas, 2015).


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis