Išbandyti būdai: kaip nepasimesti prieš savo simpatiją?

Visos esame išgyvenusios (o gal ir išgyvename) ne patį maloniausią jausmą, kai jaučiamės bailiai ir kvailai prie savo simpatijos.

Triname rankomis, sukame akis, be perstojo juokiamės. Grįžusios analizuojame kiekvieną savo veiksmą ir galvojame: na, kodėl tuo momentu taip elgiausi?

Vis dėlto yra būdų nugalėti jaudulį prieš savo simpatiją.

Dėvėk drabužius, su kuriais jausiesi patogiai

Vien pats susitikimas su vaikinu jau gali būti nervingas. Tad kam jį pasunkinti drabužiais, kurie tave verstų jaustis nejaukiai? Jei nuolat turėsi keltis sijonėlį aukštyn ar taisytis nukritusią palaidinės petnešėlę, vargu, ar tai tau suteiks pasitikėjimo savimi. Todėl į pasimatymą eik apsirengusi tais drabužiais, kurie tau yra patogūs ir mieli.

Atmink: juk jis tik vaikinas!

Jis ne kokia nors žvaigždė, piktasis mokytojas ar dėstytojas. Tai vaikinas, kuris, gali būti, viduje jaudinasi lygiai taip pat, kaip ir tu. Gal ir jis lygiai taip pat galvoja, ką tau pasakyti ar bijo, jog neturės su tavimi apie ką šnekėti. Atrodo, jog jis nesijaudina? Vadinasi, moka su jauduliu dorotis. Tą patį daryk ir tu – sutikusi jį pora sekundžių pagalvok, jog turi tuoj pat nusiraminti ir giliai įkvėpk pora kartų. Tokia trumputė komunikacija mintyse labai padeda nusiraminimui.

Nebūk pernelyg flirtuojanti

Dažnai pamačiusios mums patinkantį vaikiną, staiga pradedame elgtis tarsi nesavos. Žinoma, dažnai manome, jog lengviausias būdas patraukti vaikino dėmesį – tai akivaizdžiai firtuoti. Deja, toks dėmesys artimas ne visiems vaikinams. Kai kurie jų iš karto permato, jog mergina flirtuoja su jais nenatūraliai. Flirtavimą geriau palik vėlesniems kartams, kai vaikinas tave geriau pažins. 

Kalbėkis paprastomis temomis

Galbūt atrodys keista, bet jeigu iš tiesų jaudiniesi prieš pasimatymą, pagalvok temų, kuriomis galėtumėte šnekėtis. Kokie yra jūsų bendri interesai? Gal jus sieja kokie nors bendri pažįstami? Geriau nebandyk užvesti temų, kurios vaikinui yra sudėtingos ir nesuprantamos. Vadovaukis principu: jei ir tau pačiai temos neįdomios, kam tada laužyti liežuvį? Juk kartais žmonės, norėdami pasirodyti, kalba tokios temomis, kurios ir jiems patiems yra svetimos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis