Kaip meilėje sekasi skirtingo TEMPERAMENTO atstovėms?

Žmogaus temperamentas parodo jo pagrindines charakterio savybes, minusus ir privalumus. Tu tikriausiai jau žinai, kokiam temperamento tipui priklausai.

Jei esi linkusi į impulsyvumą, judrumą, nori pirmauti – reiškia esi CHOLERIKĖ.
Esi prisitaikanti prie situacijų, linksma ir atvira? Tu SANGVINIKĖ.
Nesi linkusi reikšti emocijų, esi gana uždara, kantri, linkusi į intravertiškumą: tu FLEGMATIŠKO temperamento.
Jei esi MELANCHOLIKĖ, tau būdingas ramumas, drovumas ir santūrumas.

Dar nežinai savo temperamento tipo? Paskaityk čia.

Sužinojusi savo temperamento tipą, sužinok, kaip tau sekasi meilės reikaluose.

CHOLERIKĖ. Cholerikėms būtinas vaikinas, kuri gebėtų jas nuraminti. Tai – dažnai lyg degtukai užsiplieskiančios asmenybės, kuriems būdingas elgesys „pirma pasakau, po to pagalvoju“. Jei cholerikė megztų artimus ryšius su kitu choleriku, tikėtina, jog jų sąjunga būtų pasmerkta žlugimui. Du temperamentingi žmonės gali kartu išbūti tik didelių pastangų dėka. Tobulas cholerikių partneris – nuoširdaus charakterio sangvinikas, kuris gebėtų prisitaikyti prie karštakošiško cholerikių būdo. Vis dėlto cholerikėms reikėtų būti atsargioms kuriant santykius – net ir pats ramiausias žmogus kartais gali pratrūkti, neapsikęsdamas cholerikių karšto būdo. Cholerikės dažniausiai nori pirmauti, todėl žmogus šalia jų turėtų būti toks, kuris palaikytų cholerikių norą siekti didelių tikslų. Cholerikėms beveik neįmanoma įsivelti į toksinius santykius, nes jos dažnai būna tos, kurios palieka vaikinus, kai mato, jog santykiai eina bloga linkme. Cholerikės dažnai yra linkusios į neištikimybę, nes puikiai moka slėpti savo jausmus ir išsisukti iš įvairių situacijų. Jų meilė dažnai apibūdinama kaip aistringa, audringa, pilna kivirčų ir nesutarimų. Vis dėlto vaikinai, kurie draugauja su choleriško charakterio tipo merginomis, sako, jog jos moka mylėti karščiausiai iš visų merginų.

SANGVINIKĖ. Šio temperamento asmenybės yra tikros kompanijos sielos, be galo vertina draugus ir artimus ryšius. Vis dėlto ir jos geidžia ramybės, kai pavargsta nuo nuolatinio bendravimo su kitais žmonėmis. Geriausias poilsis joms – buvimas su mylimu žmogumi. Todėl tinkamiausias vaikino tipas sangvinikėms yra ramusis flegmatikas. Žinoma, sangvinikės puikiai bendrautų ir su choleriku, tačiau tai jau priklauso nuo jų pačių, nes su cholerikais dažnai būna sunkoka išlaikyti ryšį. Sangvinikės yra nelinkusios į neištikimybę, nes jų geras ir nuoširdus charakteris neleistų taip pasielgti su mylimu žmogumi. Šio charakterio tipo atstovės dažniausiai sulaukia daug dėmesio, nes yra atviros ir nuoširdžios. Dažnai vaikinai apie sangvinikes sako: „ ši mergina kažką turi“. Iš tiesų, nuoširdi šypsena, gera nuotaika ir optimizmas traukia vaikinus kaip magnetas. Tačiau kuriant ilgalaikius santykius tai gali pakišti koją. Sangvinikės yra linkusios į flirtą, o tai gali nepatikti jų širdies draugui. Tai gali sukelti nesutarimus. Visgi sangvinikės iškilusius nesutarimus dažnai paverčia juokais, nes nenori kelti ginčų. Joms būdingas ilgalaikių santykių siekis, o termino „išsilakstyti“ jos nesupranta, nes pilnavertiškai gali jaustis tik turėdamos nuolatinį širdies draugą.

FLEGMATIKĖ. Flegmatiško tipo asmenybėms dažniausiai labai nelengva įsileisti kažką į savo širdį, nes jos yra gana uždaros. Tačiau flegmatikės yra gana pastovios asmenybės, todėl išlaikyti rimtus ir tvirtus santykius joms nėra sudėtinga. Deja, koją gali pakišti tai, jog retkarčiais jos vaikinams atrodo nuobodžios. Vis dėlto su jomis lengva susitarti, nes flegmatikės yra taikios ir per daug nereikalaujančios iš santykių. Tiesa, flegmatikės yra labai užsispyrusios, todėl jei jų akiratyje pasirodo simpatija, jos atkakliai, pritaikydamos įvairias strategijas ir taktikas, bando užkariauti vaikino širdį. Taip pat yra ir ilgalaikiuose santykiuose. Flegmatikės niekada nenuleidžia rankų, kai santykiuose iškyla kokių nors problemų. Joms būtina jas išspręsti iki galo. Į kivirčus ir nesutarimus flegmatikės reaguoja labai ramiai, todėl dažnai kivirčas gali būti nugesintas dar neprasidėjęs. Patarimas flegmatikėms: derėtų būti atviresnėms, nes iš pirmo žvilgsnio vaikinams gali pasirodyti, jog esate merginos, kurios į visus žiūrite iš aukšto, net jei taip iš tikrųjų nėra.

MELANCHOLIKĖ. Melancholikių pagrindinis santykių minusas yra tas, jog jos yra ganėtinai drovios ir dažnai neišsako savo tikrųjų minčių. Tuomet santykiai griūva dėl to, kad atsiranda abejojimas melancholikių ištikimybe. Vis dėlto melancholikės gali mylėti labai karštai ir nuoširdžiai, tik visų pirma jos turi visapusiškai pažinti žmogų ir juo pasikliauti. Kaip panelės melancholikės yra atlaidžios, besirūpinančios mylimaisiais, tačiau mėgsta įsižeisti. Tai jos daro dažniausiai ne iš pykčio ar principo, tiesiog yra labai jautrios asmenybės, todėl net menkiausias vaikino įžeidimas gali jas įskaudinti. Melancholikės yra labai romantiškos, todėl dažniausiai ir iš vaikinų laukia to paties. Kai romantikos santykiuose stinga, melancholikės tampa labai nelaimingos. Bėda ta, jog melancholikės dažnai bijo išreikšti savo tikruosius jausmus, todėl vaikinai dažnai nesupranta, ką daro ne taip. Melancholikės dažnai skundžiasi nerandančios tinkamo vaikino, tačiau dažnai tiesiog pačios nesistengia jų ieškoti, nes joms trūksta ryžto. Medžioti vaikinų jos nemėgsta ir nemoka, ko gero, nelabai žinotų, kaip tai daryti. Meilės reikaluose melancholikės vadovaujasi senąja nuostata, jog vaikinas pirmiausia turi užkalbinti merginą. Todėl dažnai yra vienišos, nes pačios nesugeba užmegzti su vaikinais ryšio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis