8 ženklai, kad vaikinas rengiasi tave palikti „ant ledo“

Dažnai merginos baiminasi, jog vaikinai vieną dieną jas paliks. Yra tokių vaikino elgesio ženklų, kurie iš tiesų gali prognozuoti netikėtą santykių nutraukimą vaikino iniciatyva.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Visiškai pasikliauti vaikino skleidžiamais ženklais nepatariama, tačiau tai gali būti gana aiškūs įspėjimai, jog vaikino jausmai atšalo...

Jis nuolatos yra užimtas. Nesvarbu – draugauji su vaikinu daugelį metų, o gal ką tik pradėjote savo draugystę, jei vaikinui iš tiesų rūpi, jis visada atras laiko ir noro su tavimi susitikti. Nuolatinis pasakymas „aš neturiu laiko“ gali būti draugystės galo pranašas.

Jis neberodo tau dėmesio. Pameni, buvo laikas, kai jis tau dovanojo gėles, kvietė į romantiškus vakarus prie žvakių šviesos, nustebindavo miela smulkmena? Pastebėjai, jog jau kuris laikas iš vaikino pusės dėmesys yra gerokai sumažėjęs. Gal tai laiko stoka, tačiau greičiausiai, jog dėmesio rodyti jis paprasčiausiai nebenori...

Jis nuolat šneka apie kitas paneles. Na, galbūt ne nuolat – tiesiog pastebėjai, jog vaikino kalboje atsirado labai daug užuominų apie kitas merginas. Pavyzdžiui: „mano kurso draugei ta suknelė labai tiko“, „tavo draugės šukuosena tikrai traukia akį“. Žinoma, yra vaikinų, kurie komplimentų moteriškos lytiems atstovėms nešykšti, bet jei tavo draugas niekada nebuvo tas, kuris aptarinėja visas paneles iš eilės, gal kažkas nutiko?

Jis vengia akių kontakto. Juk žinai seną tiesą – meluojantys žmonės dažnai vengia žiūrėti kitiems į akis. Taip elgiasi ne tik melagiai, akių kontakto vengia ir drovūs bei nusikaltę žmonės. Todėl jei nuolat stebi jį sukant akis į šoną, gal jis tikrai tau kažko nepasako.

Jis nepaleidžia telefono iš rankų. SMS, skambučiai išėjus į kitą kambarį – žinoma, tai gali būti jo asmeniniai reikalai, tačiau jei jis vengia, jog tu išvystum jo telefono ekraną, taip slėpdamas jį, tai jau rimta.

Jis nori, kad tu pasikeistum. Su vaikinu, kuris nuolat tau patarinėja, kaip atrodyti, rengtis ar šukuotis, verčiau niekada neprasidėti. Tačiau jei tavo draugas visada buvo tas, kuris taktiškai nutyli, o dabar nuolatos tau priekaištauja dėl išvaizdos, gali reikšti, jog jo netenkina jūsų santykiai.

Jis nebejuokauja. Anksčiau judviejų juokas netildavo dieną naktį, o dabar, norėdama jį prajuokinti, jautiesi taip, lyg bandytum pralinksminti akmenį? Tai gali rodyti, jog jis tiesiog vengia juokavimo dėl to, jog nebenori su tavimi artimesnio ryšio.

Jis tampa uždaras. Kažkada jis viską tau papasakodavo nuo A iki Z, o dabar negali jo išpešti, net ką jis šiandien valgė pietums. Tyli kaip vandens prisiėmęs, nors tu ką! Uždarumas gali irgi būti santykių nutraukimo požymis. Žinoma, vaikinas gali turėti ir kitų problemų, todėl apie tai būtina pasikalbėti su vaikinu.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis