Merginų savybės, kurios nežemiškai traukia vaikinus

(1)

Ech, ta nežemiška trauka. Sunkiai galime paaiškinti, kodėl vieni žmonės mus taip traukia, o kiti atstumia. Vis dėlto vaikinai prisipažįsta - jei sutiktų merginą, pasižyminčią šiomis savybėmis, nebeajotinai pajustu jai trauką.

Ji parodo savo natūralų veidą

Mergina turi teisę pasigražinti su kosmetinėmis priemonėmis, tai nėra blogai. Tačiau graži ir savimi pasitikinti mergina nejaučia poreikio slėptis už makiažo. Makiažas tėra pagalbinė priemonė siekiant palikti įspūdį, tačiau pirmajam susižavėjimui išblėsus vien makiažu vaikinų nepatrauksi. Daug svarbesnė yra vidinė šiluma ir stiprybė.


Jos pomėgiai perteikia ją geriau nei išvaizda

Kas gali būti gražiau už merginą, ką nors aistringai mėgstančią. Nesvarbu, ar merginos pomėgiai yra įprasti, ar kiek keistesni, užsidegimas ir aistra ką nors veikiant tiesiog pakeri vaikinus. Lengva tapti gražiai, tačiau daug sunkiau atrasti tai, nuo ko eitum iš proto.


Ji nesivaiko rampos šviesos

Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia. Merginos, kurios elgiasi iššaukiančiai ir visais įmanomais būdais siekia pritraukti dėmesį vaikinams atrodo nuotykių ieškotojos.


Ji moka kalbėti

Nėra nieko blogiau už merginą, kuri nežino, kaip naudoti liežuvį. Grožis tėra antraeilis dalykas, kur kas svarbiau - merginos išmonė ir gebėjimas bendrauti. Joks vaikinas nenorės savo draugams pristatyti tos, kuri negeba bendrauti arba bendrauja šaltai.


Ji puikiai jaučiasi viena

Moteris, kuriai nereikia vyro, pasitiki savimi – šis pasitikėjimas yra jos grožio pagrindas.


Ji ne per daug plepi

Kas gali labiau intriguoti už paslaptingą merginą? Tokią, kuri per daug apie save nepasakoja ir apskritai neplepa per daug. Žinoma, visiškas užsivėrimas taip pat nėra gerai, tačiau palikti šiek tie paslapties tikrai galima.


Ji savimi pasitiki

Nėra nieko blogiau už savimi nepasitikinčią merginą. Šalia tokių merginų ir vaikinai pradeda abejoti savo jėgomis. Todėl svarbiausia - bandyk kuo dažniau išeiti iš komforto zonos ir didinti pasitikėjimą savo jėgomis.


Ji turi draugų

Ne vienas vaikinas patvirtins - jie trokšta turėti laiko sau bei savo draugams. Todėl normalu, jog nusprendžiate laiką praleisti atskirai. Jei trokšti mylimą žmogų pririšti prie savęs, žinok - tai ilgai netruks.


Ji geba savimi pasirūpinti

Mergina, kurios mintyse - vien tik vaikino piniginės užkariavimas, toli neis. Vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina trokšta tik finansinės paramos, o kuri į santykius žiūri rimtai.


Ji moka iš savęs pasijuokti

Nėra nieko blogiau už merginą, kuri į kiekvieną iškilusią situaciją žiūri pernelyg rimtai. Juk gyvenimas per trumpas nuolatos save graužti. Todėl optimistiškos merginos traukia vaikinus labiausiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis