Mokslininkai išsiaiškino: 5 greičiausi būdai tapti laiminga

Laimė yra labai asmeniškas dalykas, tačiau vis dėlto yra visoms bendrų būdų, kuriais pasikliaudamos galime tapti laimingos. Visai neseniai JAV mokslininkai išsiaiškino 5 pagrindinius veiksmus, kuriuos atlikusios tapsime laimingos.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pabandom?

Surašyk ant popieriaus lapelio 3 dalykus, dėl kurių jautiesi dėkinga pasauliui. Gal atrodo keista, tačiau savo minčių išdėstymas ant popieriaus lapo iš tiesų labai padeda. Taip mes savotiškai išsikalbame, sudėliojame savo mintis ir nusiraminame. Juk tikrai atrasi 3 dalykus, dėl kurių jautiesi laiminga? Užrašiusi juos ant popieriaus lapo, mintyse nešiokis visada.

Paskambink draugui ar draugei. Jei jautiesi nuliūdusi, čiupk telefono ragelį ir paskambink savo artimiausiai draugei. Pokalbis, nors ir ne akis į akį, gelbsti nuo niūrių nuotaikų. Moksliškai įrodyta, jog jei mes priklausome kokiai nors grupei (kad ir draugų kompanijai), tai daro mus žymiai laimingesnius, nes jaučiamės būdami kažko dalimi. Tad skambink kažkam iš savo draugų kompanijos ir tiesiog pasikalbėk. Nebūtina visuomet skambinti su tikslu - kodėl gi nepaplepėjus „apie nieką“?

Padaryk keletą sporto pratimų. Nereikia vargti sporto salėje, jei to daryti tau nesinori – tiesiog atradusi laiko padaryk keletą pratimų: šok į viršų, padaryk keletą atsilenkimų / atsispaudimų, įtūpstų ar panašiai. Mokslininkai nustatė, jog ypač naudingas yra tiesiog paprastas pašokinėjimas. Todėl jei esi namie ir tave užplūdo neigiamos emocijos, įsijunk tau labiausiai patinkančią dainą ir tiesiog pašokinėk pagal ją. 

Išsikelk sau dienos tikslą. Kad ir koks jis bebūtų – pabėgioti, pasigaminti skanią vakarienę, išmokti 20 tau svetimos kalbos žodžių, susitikti su senu draugu ar panašiai - kiekvieną dieną išsikeltas tikslas mus motyvuoja ir daro gyvenimą prasmingesniu. 

Įsivaizduok patį nuostabiausią dalyką, kuris gali netrukus nutikti ateityje. Tikriausiai žinai pasakymą, jog savo mintimis galime prišaukti laimę. Tai yra tikrų tikriausia tiesa. Mėnesių mėnesius galime versti laimę sprukti nuo mūsų, jei galva bus okupuota negatyviomis mintimis. Apšvarink galvą ir sekundę pamąstyk, kas gero tau gali nutikti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis