Požymiai, kad liksi vieniša

Vienišumas nėra blogai, tačiau vis dėlto visos trokštame susirasti antrąją pusę. O gal ne visoms tai lemta? Yra labai aiškių požymių, pagal kuriuos galima spręsti, jog liksi vieniša.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Dažnai esi nepatenkinta susidariusia situacija. Merginos, kurios nemoka priimti situacijos tokios, kokia ji yra, dažnai aplinkinių yra nesuprastos. Jei, pavyzdžiui, atsidūrei tau nepatinkančioje kompanijoje, pasistenk nerodyti per didelio nepasitenkinimo. Ką žinai, gal toje kompanijoje yra vaikinas, kuris gal tau ir parodytų dėmesį, bet tu atrodai jam arogantiška?

Nuolat skundiesi. Visos mes mėgstame pasiskųsti, tačiau kai tai darome per dažnai, atrodome tikrai nekaip. Vaikinai nemėgsta tų, kurios nuolat burba. Juk su tokiomis – nei tinkamai pajuokausi, nei patirsi neišdildomų nuotykių, nes joms visada kažkas trukdys džiaugtis laime.

Bijai parodyti vaikinams dėmesį. Baimė vaikinams tikrai yra didelė problema ir vienas iš požymių, kad gali likti vieniša. Džiugu tik tai, jog šį dalyką lengvą ištaisyti – tiesiog labiau pasitikėk savimi ir apsupk save draugais - vaikinais. Taip geriau suprasi vaikinų mąstymą ir pasiruoši santykiams.

Labai mėgsti aukštinti savo pasiekimus. Merginos, kurios nuolat kalba apie save, savo veiklą ir nuostabią išvaizdą, kitiems žmonės kelia nekokį įspūdį. Vaikinai išklausyti moka, tačiau jiems svarbu, jog tu pasidomėtum jais, ką jie veikia ir kas yra jiems įdomu.

Negali ištverti be savo draugių. Draugių turėti yra būtina, tačiau nėra labai gerai, jei draugėms skiri VISĄ savo laiką. Turi paskirstyti savo laiką taip, jog jo liktų ir mokslams, ir tėvams, ir draugėms, ir, žinoma, vaikinui. Visada laikytis įsikibus į draugės parankę tikrai nėra protinga. Nebent tokia situacija tave tenkina...

Esi labai išranki. Žinojimas, ko nori, yra net labai gerai, tačiau per didelis išrankumas nėra itin geras dalykas. Juk žinai tą pasakymą, jog princesės, ilgai laukusios TO savo ypatingojo, dažnai lieka be nieko? Todėl šiek tiek sumažink savo kartelę ir pabandyk būti paprastesne.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis